Poradna

Rady a tipy

misa z hlíníku

Nina Juríková
21.08.2019
Dobrý deň, opakovane sa tu vyskytuje dotaz, či sa nedá objednať hliníková misa bez teflónovej úpravy. Môžete túto požiadavku aspoň posunúť vedeniu spoločnosti? Už sa o tom diskutovalo? Je vôbec nádej, že také niečo bude zaradené do ponuky? Ďakujem

Re: misa z hlíníku

Team Remoska
22.08.2019
to [Nina Juríková] Dobrý den, paní Juríková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Jak je uváděno v odpovědích na podobné dotazy níže - hliníkové náhradní mísy bez nepřilnavého povrchu zn. Teflon® nevyrábíme a v dohledné době vyrábět nebudeme. Přejeme Vám hezký den.

Usa

Gabriela
21.08.2019
Dobry den, jak se da koupit remoska v Usa? Dekuji

Re: Usa

Team Remoska
22.08.2019
to [Gabriela] Dobrý den, Danielo, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné době nemáme v USA žádného distributora. Pokud budete mít zájem, pak Vám můžete vyrobit na zakázku Remosku s koncovkou pro USA vhodnou na napětí 110 V. Zákazníci si ale většinou vozí takto upravenou Remosku s sebou do USA v zavazadle při návštěvě ČR. V případě Vašeho zájmu, zkontaktujte se s námi prosím na: info@remoska.cz . Přejeme Vám hezký zbytek dne.

DRŽADLO SPODNÍ REMOSKA GRAND R12

Petr Jeřábek
20.08.2019
Dobrý den kde se dá zakoupit v Praze neb středočeském kraji -DRŽADLO SPODNÍ REMOSKA GRAND R12

Re: DRŽADLO SPODNÍ REMOSKA GRAND R12

Team Remoska
20.08.2019
to [Petr Jeřábek] Dobrý den, pane Jeřábku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel Vám na Váš dotaz nejsme schopni odpovědět. My toto držadlo nemáme již na skladě a již nebude možné jej vyrábět. Přejeme Vám hezký den.

náhradní hliníková mísa

Josef
18.08.2019
dobrý den, je možno si k R 22 GRAND Teflon zakoupit náhradní mísu bez teflonové úpravy - pouze hliníkovou a za jakou cenu. Děkuji Josef

Re: náhradní hliníková mísa

Team Remoska
19.08.2019
to [Josef] Dobrý den, pane Josefe, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel náhradní hliníkové mísy bez nepřilnavé povrchové úpravy nevyrábíme. Přejeme Vám hezký den.

srařená pára v rukojeti

Marta Navrátilová
18.08.2019
Zdravím, Nechala jsem si vyměnit u Remosky R 22 GRAND Teflon® Classic přívodní kabel. Nyní se mi ke konci pečení (cca po 30 min.) zdá rukojeť více horká a nedá se volně v ruce udržet. Po ukončení pečení, v místě spojení rukojeti s víkem, z rukojeti ukapává srážena pára. Je toto normální stav ?

Rozdíl mezi remoskami

Elena Kušnírová
16.08.2019
Dobrý den, prosím Vás, jaký je rozdíl mezi remoskami typu R22F , R22 TC, R22F B/G, vše jsou GRAND TEFLON a v popisu nevidím žádné rozdíly... předem děkuji za odpověď. Kušnírová E.

Re: Rozdíl mezi remoskami

Team Remoska
19.08.2019
to [Elena Kušnírová] Dobrý den, paní Kušnírová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano jedná se o elektrickou pečicí mísu zn. R 22 Remoska® GRAND - 4 l. Rozdíl mezi Remoskami, které jste v dotazu uvedla, vidíte na první pohled - R22F má v pečicím víku umístěno skleněné okénko, R22 TC okénko nemá - tyto dva modely mají černou pečicí mísu a pečicí víko je nerezové. Model R22 F B/G má okénko v pečicím víku a mísa je v barevném provedení černo-zlatém. Přejeme Vám hezký den.

rozdíl mezi teflony.

Olga Léblová
14.08.2019
Prosím jaký je rozdíl mezi teflony:Teflon(R) Select a teflon Grand. Děkuji

Re: rozdíl mezi teflony.

Team Remoska
14.08.2019
to [Olga Léblová] Dobrý den, paní Léblová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na elektrickou pečicí mísu zn. Remoska® nanášíme nepřilnavý povrch zn. Teflon® Classic v barvě Sparkling Black - tento povrch je dvouvrstvý. Dalším nepřilnavým povrchem je povrch Teflon® Select např. v barvě Champagne Gold - tento povrch je používán právě u barevných modelů (např. Champagne Gold) a je vícevrstvý. Označení GRAND je spojeno s typem elektrické pečicí mísy respektive s její velikostí. Remoska® GRAND má horní průměr pečicí mísy 29 cm a je určena pro přípravu 4 a více porcí a její užitný objem je 4l. Přejeme Vám hezký den.

Rozdíl v povrchu

Lucie
13.08.2019
Dobrý den, jaký je prosím rozdíl v povrchu Grand teflon a Originál teflon? Děkuji za odpověď. Lucie

Re: Rozdíl v povrchu

Team Remoska
14.08.2019
to [Lucie] Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za Váš dotaz. Označení GRAND a ORIGINAL je spojeno s typem elektrické pečicí mísy respektive s její velikostí: Remoska® GRAND má horní průměr pečicí mísy 29 cm a je určena pro přípravu 4 a více porcí a její užitný objem je 4l. Remoska® ORIGINAL má horní průměr pečicí mísy 22 cm a je určena pro přípravu 2 a více porcí a její užitný objem je 2 l. Přejeme Vám hezký den.

Deformace mísy

Hana Novotná Muchová
12.08.2019
Dobrý den, pádem došlo k deformaci mísy. Není kulatá. Je možné jí vrátit tvar? Děkuji za odpověď. S pozdravem Hana Novotná Muchová

Re: Deformace mísy

Team Remoska
12.08.2019
to [Hana Novotná Muchová] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud by se Vám podařilo "opravit tvar mísy", určitě by to nebylo stoprocentní a deformací by unikalo teplo z pečicí mísy. Příprava pokrmů by trvala mnohem déle. Pokud došlo při pádu mísy k její deformaci, pak doporučujeme zakoupit mísu novou. Přejeme Vám hezký den.

Vadná přívodní šňůra

Andrea Drozdková
03.08.2019
Dobrý den. Kolik u vás stojí pozáruční výměna napájecí šňůry u remosky, která má přívodní kabel pevně spojený s držadlem víka?

Re: Vadná přívodní šňůra

Team Remoska
12.08.2019
to [Andrea Drozdková] Dobrý den, paní Drozdová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Z Vašeho dotazu není zřejmé jaký typ elektrické pečicí mísy zn. Remoska® vlastníte. Proto Vám nemůžeme cenu za opravu sdělit. Počítejte prosím odhadem s částkou cca 800,- Kč včetně poštovného a DPH. Přejeme Vám hezký den.

Vložení formy do remosky

Jana Dvořáková
03.08.2019
Dobrý den, ještě nemám s remoskou žádné zkušenosti, koupila jsem si ji včera -tu s větším rozměrem a chtěla bych se zeptat, jestli je možné např. litou buchtu péct v remosce i na menší ploše než je dno remosky (například s použitím menší silikonové formy, popř. alobalu, kovové formy)? A pokud ano, může mít vložená forma dno nebo pouze okraje? Děkuji moc, pěkný den.

Re: Vložení formy do remosky

Team Remoska
12.08.2019
to [Jana Dvořáková] Dobrý den, paní Dvořáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano do pečicí mísy můžete umístit různé formy a zapékací misky silikonové, keramické nebo kovové. Formy se nesmí dotýkat pečicího víka - pozor u výšky formy je potřeba počítat s tím, že víko je při dosedu na mísu vnořeno do pečicí mísy. U kovových forem doporučujeme vložit na dno pečicí mísy pečicí papír, aby kovová forma nepoškodila nepřilnavý povrch zn. Teflon®. Přejeme Vám hezký den.

Remoska R22F

Vladislav Beet
03.08.2019
Dobry deň. Mam remosku R22F. Prestala mi svietiť kontrolka napajania a niekedy remoska nehreje. Čo by stal nahradny napajaci kabel, alebo da sa zakúpiť cely horny diel so špiralov. Dakujem

Re: Remoska R22F

Team Remoska
12.08.2019
to [Vladislav Beet] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud je Vaše elektrická pečicí mísa zn. Remoska® v záruce, pak Vám ji samozřejmě opravíme zcela zdarma. Je možné, že se jedná o vadný vypínač nebo o poškozený přívodní kabel - to ale zjistíme až kontrolou na našem servisním oddělení. Cena opravy se bude pohybovat kolem 800,- Kč. Přejeme Vám hezký den.

Porucha Remosky

Adam Gallus
02.08.2019
Dobrý den, u mé remosky došlo ke zkratu, zřejmě zlomený kabel u rukojeti. Chci se zeptat, zda jde o opravitelnou závadu případně jaká by byla cena opravy. Jde o model Grand R 1202, 4l. Děkuji mockrát za odpověď.

Re: Porucha Remosky

Team Remoska
12.08.2019
to [Adam Gallus] Dobrý den, pane Gallusi, děkujeme Vám za Váš dotaz. Cena opravy se bude pohybovat kolem 800,- Kč. Pokud došlo při zkratu k propálení držadla, pak Vaši Remosku již bohužel neopravíme. Tento typ elektrické pečicí mísy se nevyrábí od roku 2013 a nemáme na něj žádné náhradní držadlo. Přejeme Vám hezký den.

remoska - oprava víka

Knotek František ing.
02.08.2019
Zdědil jsem remosku po rodičích dlouhá léta fungovala zcela bezchybně ! Bohužel nyní přetalo víko hřát - nepeče , byla by možná oprava ??? Jedná se o typ (asi R21) z padesátých let. Děkuji za odpověď. Knotek František ing. tel.: 776 159 923 f.knotek@tiscali.cz nebo f.knotek@volny.cz

Re: remoska - oprava víka

Team Remoska
08.08.2019
to [Knotek František ing.] Dobrý den, pane Knotku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Model R21 je vyráběn až od roku 2014. Pokud vlastníte Remosku z padesátých let, pak určitě potřebujeme znát, jaký model vlastníte. Na některé modely nemáme žádný náhradní díl, jelikož se tyto Remosky nevyráběly u nás ve Frenštátě pod Radhoštěm. Spojte se prosím s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Přejeme Vám hezký den.

Misa čisto hliník.

Alena Antolová
31.07.2019
Dobrý deň, prosím Vás. Kúpila som si remosku Grand 22F a mala by som záujem o misu hlbokú bez teflónovej vrstvy, bolo by možné ju objednať? Ďakujem. S pozdravom Antolová

Re: Misa čisto hliník.

Team Remoska
08.08.2019
to [Alena Antolová] Dobrý den, paní Antolová, v tuto chvíli hliníkové náhradní mísy nevyrábíme. Přejeme Vám hezký den.

Náhradní mísa

Marie Suchanovà
30.07.2019
Dobrý den, můžu si objednat náhradní mísu M 21 pro Remosku typ R 21 originál. Dekuji

Re: Náhradní mísa

Team Remoska
08.08.2019
to [Marie Suchanovà] Dobrý den, paní Suchánková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano k modelu R21 ORIGINAL můžete zakoupit náhradní pečicí mísu M21. Přejeme Vám hezký den.

Vhodnost ND

Michl František
28.07.2019
Dobrý den, posílal jsem dotaz, ale systém mi hlásil, že jsem nevyplnil všechny kolonky, proto jej posílám znovu. V roce 2010 jsem zakoupil Remosku 2l typ R 11 02. Došlo k poškození mísy. Je mísa M17 jako náhrada vhodná? Dále bych měl další dotaz. Máte v prodeji náhradní svítící vypínač do rukojeti pro výše zmíněný typ remosky? Za odpověď děkuje Michl František

Re: Vhodnost ND

Team Remoska
08.08.2019
to [Michl František] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. K modelu R1102 můžete zakoupit náhradní mísu M17. Náhradní vypínač k tomuto modelu máme skladem,. Přejeme Vám hezký den.

remoska 21 F

katrusak
26.07.2019
V popisu uvádíte dva průměry okénka 96 mm a 116 mm - vysvětlete prosím. Děkuji

Re: remoska 21 F

Team Remoska
08.08.2019
to [katrusak] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. U pečicí mísy Remoska® R21 F o horním průměru pečicí mísy 22 cm je do pečicího víka montováno sklo o průměru 96 mm. U pečicí mísy Remoska® R22 F o horním průměru pečicí mísy 29 cm je do pečicího víka montováno sklo o průměru 116 mm. Přejeme Vám hezký den.

remoska ze 60. let s okénkem

Slavomír Kozák
20.07.2019
Podle vašich odpovědí v poradně jsem došel k závěru, že lze dokoupit mísu na remosku ze 60. let. Mám remosku po mamince, která slouží určitě kolem 50 let (neskutečný výkon, hodný obdivu, před kterým je nutno smeknout). Mísa na mé remosce je o průměru 24 cm, takže bych si měl objednat mísu pod vaším označením M 17. Kdyby náhodou nepasovala, je možní ji vrátit?

Re: remoska ze 60. let s okénkem

Team Remoska
22.07.2019
to [Slavomír Kozák] Dobrý den, pane Kozáku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísa M17 bude s Vaší Remoskou kompatibilní. Přejeme Vám hezký den.

podstavec pod remosku

RENÁTA
12.07.2019
Dobrý den, mám remosku a potřebuji podstavec. Měřila jsem průměr spodku cca 20,5 a vršek 24,5. Ten můj zničený vypadá jako tento S21 Stojan . Děkuji moc za radu Renáta

Re: podstavec pod remosku

Team Remoska
19.07.2019
to [RENÁTA]Dobrý den, Renato, děkujeme Vám za Váš dotaz.Dle horního průměru pečicí mísy Vaší Remosky vlastníte typ R11 nebo jinou dříve vyráběnou Remosku. Stojan S21 je kompatibilní se současně vyráběným modelem R21 Originál. Do tohoto stojanu můžete umístit i mísu ke dříve vyráběným Remoskám. Přejeme Vám hezký den.

Prasklé sklo

Iveta Sychrová
12.07.2019
Dobrý den, u velké remosky, kterou mám cca 10 let (bohužel nevím typ) , mi prasklo sklo. Dá se koupit náhradní? Děkuji Iveta

Re: Prasklé sklo

Team Remoska
19.07.2019
to [Iveta Sychrová] Dobrý den, paní Sychrová, abychom Vám mohli poradit, musíme znát typ elektrické pečicí mísy zn. Remoska® kterou vlastníte. Spojte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: Info@remoska.cz . Děkujeme a přejeme Vám hezký den.

R21 Remoska® ORIGINAL 2 litry

Vožeh Pavel
11.07.2019
Dobrý den, prosím o informaci zda je možné u Vás objednat náhradní kabel k modelu R21 Remoska® ORIGINAL 2 litry(jeden z vodících pramenů v kabelu je částečně přerušen) a nebo celý kompletní vrchní díl v barvě Lavender Blue.Pokud tato možnost je prosí o napsání cen dílů. Děkuji Pavel Vožeh

Re: R21 Remoska® ORIGINAL 2 litry

Team Remoska
19.07.2019
to [Vožeh Pavel] Dobrý den, pane Vožehu, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska® v barevném provedení Lavender Blue byla vyráběna v limitované edici v roce 2014. Toto barevné provedení již nevyrábíme. Myslím si, že výměna přívodního kabelu u pečicího víka Vaší Remosky bude ideální řešením problému. Přívodní kabel Vám můžeme zaslat na dobírku za 280,- Kč. Vaši případnou objednávku nám zašlete prosím na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

rem,oska 2l

Zdenka Pekárková
09.07.2019
Dobrý den, mám vážný zájem o koupi remosky 2l, mater. Teflon Select, ne s pevným připojením šňůry.Velmi prosím, zda mi pomůžete najít požadovaný typ remosky. Moc děkuji a přeji pěkný den.

Re: rem,oska 2l

Team Remoska
19.07.2019
to [Zdenka Pekárková] Dobrý den, paní Pekárková, elektrickou pečicí mísu zn. Remoska® Prima 2l P31 zakoupíte u našeho obchodního partnera zde: https://www.znackovenadobi.eu/remoska/remoska-prima-r31-2l-bez-skla/ Přejeme Vám hezký den.

Stojan pod Remosku 500 originál

Anton Pierog
08.07.2019
Dobrý deň, dnes sme sa náhodou na blšom trhu v Balažských Ďarmotách dostali k úplne novej, nepoužívanej Remoske 500 originál, síce bez krabice, ale zato s dielmi pobalenými ešte v papieri. Pred chvíľou sme ju doma zapli a ona na náš úžas funguje! Za 10 eur! Jediné, čo v miske chýbalo, boli dve bakelitové nožičky (ostala jediná), ktoré sa k držiaku montovali dodatočne. Dá sa, prosím Vás, kúpiť u Vás nejaký stojan, ktorým by sa tento neúplný stojan dal nahradiť? Ďakujem.

Re: Stojan pod Remosku 500 originál

Team Remoska
09.07.2019
to [Anton Pierog] Dobrý den, Remoska ORIGINAL typ 500 se v naší společnosti nevyráběla, nemáme na ni bohužel žádný stojan. Na našem e-shopu můžete zakoupit náhradní stojánek k nově vyráběným modelům S21 http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s21-stojan-pro-original-teflon/22.html . Přejeme Vám hezký den.

Recepty a návod v angličtině

Karla
08.07.2019
Uvažuji dát remosku jako dárek anglicky mluvící příbuzné. Existuje návod v Angličtině, případně kniha receptů v Angličtině? Děkuji.

Re: Recepty a návod v angličtině

Team Remoska
08.07.2019
to [Karla] Dobrý den, paní Karlo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Návod k použití, který je součástí balení každého našeho výrobku je samozřejmě cizojazyčný - tzn. že je i v anglickém jazyce. Knihu receptů si mohou objednat Vaši přátelé na e-shopu společnosti Lakeland - www.lakeland.co.uk . Odkaz přímo na jejich knihu receptů naleznete zde: https://www.lakeland.co.uk/18852/New-Remoska-Cooking-Book-with-over-150-recipes Přejeme Vám hezký den.

Nízká a hluboká mísa.

Karla Koníčková
08.07.2019
K čemu se hodí lépe nízká mísa? Oproti běžné dodávané hluboké míse.

Re: Nízká a hluboká mísa.

Team Remoska
08.07.2019
to [Karla Koníčková] Dobrý den, paní Koníčková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nízkou mísu můžete použít na pečení různých nízkých koláčů, omelet a pod. Přejeme Vám hezký den.

Remoska TYP HUT - 220V 500W

Karla
07.07.2019
Máme Remosku TYP HUT - 220V 500W, hliníková mísa má průměr 24,5 cm - měřeno horní okraj. Lze dokoupit k tomu typu mísu teflonovou - je k tomuto mému typu nějaká v nabídce? Nejsem si totiž jistá, zda by mísa M 18 nebo M 17 - teflonová - k mému typu sedla, píšete, že má průměr 24 cm. Děkuji.

Re: Remoska TYP HUT - 220V 500W

Team Remoska
08.07.2019
to [Karla] Dobrý den, Karlo, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Remosce typu HUT můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu M17 hlubokou nebo M18 nízkou. Přejeme Vám hezký den.

stojan na remosku 2l

Lea Mistríková
07.07.2019
Dobrý den. Je možno používat remosku i bez stojánku?Bohužel ho nemám.

Re: stojan na remosku 2l

Team Remoska
08.07.2019
to [Lea Mistríková] Dobrý den, paní Mistríková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remosku můžete použít i bez stojánku, v tom případě ji ale neumisťujte na pracovní desku, ta by se mohla poškodit. Určitě bych Remosku umístila na nějakou kovovou desku, podložku nebo přímo na sporák. Pokud budete mít zájem, pak náhradní stojan můžete zakoupit na našem e-shopu. S přáním hezkého dne.

Dotaz

Daniela Blahová
01.07.2019
Dobrý den, minulý týden jsem pr tatínka objednávala náhradní misky pro Remosku. Velikost s průměrem 24cm je bezvadná a na druhou Remosku, kterou má na chatě jsem mu koupila větší (dle jeho rozměrů cca 30-31cm). Bohužel větší miska nám napasuje, je malá. Bylo by možné misku zaslat zpět a objednat větší (dle diskusí jsem zjistila, že se asi jedná o typ M13), ale v eshopu jsem ji nenašla?! Předem moc děkuji za odpověď. Remosky používáme celá rodina již řadu let a jsme velmi spokojeni. S pozdravem, Daniela Blahová

Re: Dotaz

Team Remoska
02.07.2019
to [Daniela Blahová] Dobrý den, paní Blahová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu jste si objednala mísu M17 o průměru 24 cm - tato mísa je určena pro dříve vyráběné modely Remosek např. Remoska® ORIGINAL R1102. Dále jste si objednala mísu M22 - tato mísa s uchy pro GRAND Teflon® Classic o průměru 29 cm je určena pro současně vyráběné Remosky. U popisu této mísy je uvedeno, že tuto mísu není možné použít ke staršímu typu pečicího víka. Remoska® GRAND R1202, kterou nejspíše vlastníte, má horní průměr mísy 32 cm. Chybně objednanou mísu nám můžete zaslat zpět, nicméně náhradní mísu M13, která bude kompatibilní s Vaší Remoskou, již nemáme skladem. Přejeme Vám hezký den.

remoska Grand

Rudolf Dundych
30.06.2019
Dobrý den,používáme Remosku asi 30 let,a nyní přestala hřát.Vyzkoušeli jsme různé přívodní šňůry a stále nic,takže porucha bude asi ve spirále.Mohu vám ji poslat do opravy?Jedná se o velkou Remosku s kulatým skleněným okénkem,Grand typ 115.Děkuji za odpověď.

Re: remoska Grand

Team Remoska
01.07.2019
to [Rudolf Dundych] Dobrý den, pane Dundychu, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel na model II S, který vlastníte (model 115 se nevyráběl) nemáme již žádný náhradní díl. Je nám líto, ale Remosku Vám neopravíme. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách