Poradna

Rady a tipy

dotaz

Jana Šafránková
29.01.2018
Prosím o sdělení kterou náhradní mísu si mohu objednat. Mám remosky : 1) Typ II S - výrobce Český Brod na víku je Grand Remoska 2) remoska Typ HUT 02 myslím, že výrobce byl OSP Kladno, ale nejsem si jistá. Děkuji Šafránková

Re: dotaz

Team Remoska
29.01.2018
to [Jana Šafránková] Dobrý den, paní Šafránková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro typ II S GRAND můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. U remosky typu HUT 02 prosím změřte průměr mísy u horního okraje - pokud je průměr 24 cm, pak můžete objednat tyto náhradní mísy: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic; nízkou mísu M18 Mísa nízká pro ORIGINAL Teflon® Classic nebo mísu hliníkovou M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliníková. Přejeme Vám hezký den.

pocínovaná remoska

Rostislav
29.01.2018
Dobrý den, chtěl bych si pořídit remosku,která by byla podobná této " Elektrická pečící mísa Remoska Grand 11S - 650W, objem 4 l ". Jde mi hlavně o ne teflonový, ale pocín povrch vnitřku nádoby. Ve Vaší nabídce jsem ho zatím nenašel. Vyrábíte podobný produkt a nebo zamýšlíte výrobu ? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký a pohodový den, s pozdravem R.M.

Re: pocínovaná remoska

Team Remoska
29.01.2018
to [Rostislav] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska se nikdy v "pocínovaném" provedení nevyráběla. Horní část víka byla vyráběna z nerezu a mísa byla hliníková. Pokud budete mít zájem, můžeme Vám na zakázku vyrobit remosku s hliníkovou mísou bez nepřilnavé povrchové úpravy zn. Teflon. Kontaktujte se s námi prosím prostřednictvím e-mailové adresy info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Pokažená vrchní topná část remosky typu R 11

Jiřina Waidlichová
28.01.2018
Dobrý den. Pokazila se nám vrchní topná část remosky se skleněným okénkem typu R11 500W, závada je zřejmě v přívodní šňůře. Nedávno jsme si od Vás koupili náhradní mísu o horním průměru 25 cm za 760,- Kč a tak bychom chtěli vědět, zda není možné tuto porouchanou část remosky u Vás koupit, případně ji u Vás nechat opravit. Remosku jsme používali často a moc nám chybí. Už jsme se dívali v obchodech na nějaký typ, ke kterému by pasovala nová mísa, ale současné remosky jsou jinak konstruované. Děkuji za odpověď. S pozdravem Jiřina Waidlichová.

Re: Pokažená vrchní topná část remosky typu R 11

Team Remoska
29.01.2018
to [Jiřina Waidlichová] Dobrý den, paní Waidlichová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Dříve vyráběné modely R11 ORIGINAL a R12 GRAND nejsou kompatibilní s novými modely R21 ORIGINAL a R22 GRAND, které vyrábíme v současné době. Výrobu modelů R11 a R12 jsme ukončili v roce 2012 a v tuto chvíli již nemáme na tyto modely žádné kompletní náhradní pečící víko na skladě k prodeji. Pokud nám však zašlete na naše servisní středisko Vaše pečící víko, pak Vám je opravíme. Přejeme Vám hezký den.

Vložení náhradní mísy

Pata milan
28.01.2018
Dobrý den, prosím o radu, vlastním Váš výrobek R22 Remoska® GRAND. Výrobek je naprosto v pořádku ale občas se stává, že by bylo zapotřebí menší typ čily menší množství potravin. Je možné do této remosky použít třeba tuto vaši mísu M18 Mísa nízká pro ORIGINAL jako menší variantu? Pokud ano bude to mít vliv na dobu pečení? díky

Re: Vložení náhradní mísy

Team Remoska
29.01.2018
to [Pata milan] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Do remoskové mísy je možné vkládat různé formy, ať už z hliníku nebo ze silikonu, nesmí se však dotýkat pečícího víka. Je potřeba také počítat s delší dobou pečení. Přejeme Vám hezký den.

Pečení

Vlasta Hoffmannová
26.01.2018
Dobrý den, když chci péct v remosce kynutá těsta, mám remosku predehřát prázdnou nebo zapnout až tam dám těsto? Děkuji za odpověď

Re: Pečení

Team Remoska
29.01.2018
to [Vlasta Hoffmannová] Dobrý den, paní Hoffmannová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Já, ani mé kolegyně z Remosky, mísu při pečení kynutých těst nepředehříváme. Sama nepředehřívám mísu ani tehdy, pokud v remosce peču kváskový chleba - remosku zapínám až po vložení chleba do mísy a peču jej cca 45 až 50 minut. Pokud budete remosku předehřívat, pak doporučujeme do mísy vlít malé množství vody, tu po nahřátí mísy vylít - nepředehřívat remosku bez potravin. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Ilona Hrůzová
25.01.2018
Dobrý den,koupili jsme k vánocům rodičům vaši remosku,s kterou jsme jim udělali radost,protože stará už dosloužila.Ale babička si ztěžuje,že buchty se jí nedaří správně upéct.(moukou nevysypává) Co s tím? Shora spálené,i při přikrytí pečícím papírem,dole syrové.Neměla by péci jako ten starý typ ?Ta byla super! Dèkuji.

Re: Remoska

Team Remoska
26.01.2018
to [Ilona Hrůzová] Dobrý den, paní Hrůzová, děkujeme Vám za Váš dotaz. V případě, že remoska nepeče správně, pak bychom doporučili, aby jste zaslala na naše servisní středisko pečící víko remosky k reklamaci, abychom jej mohli přeměřit a přezkoušet. Do průvodního dopisu prosím uveďte popis závady. V rámci záruky Vám proplatíme náklady spojené se zasláním výrobku k reklamaci. Tento požadavek uveďte, prosím v průvodním dopisu; na e-mailovou adresu info@remoska.cz zašlete prosím kopii dokladu o úhradě poštovného a číslo Vašeho konta, částku za poštovné Vám na něj převedeme. Přejeme Vám hezký den.

M17 Mísa k R11 remosce?

Jiri Burian
25.01.2018
Dobrý den, rád bych koupil náhradní mísu k remosce R11. Tato vypadá rozměrově podobná, prosím bude pasovat? Děkuji, J. Burian

Re: M17 Mísa k R11 remosce?

Team Remoska
26.01.2018
to [Jiri Burian] Dobrý den, pane Buriane, děkujeme Vám za Váš dotaz. K remosce R 11 můžete zakoupit náhradní mísu M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

R12 remoska

Martin Kopřiva
21.01.2018
Hodí se mísa M22 Na původnī Remosku GRAD R12. udaje se rozcházejí

Re: R12 remoska

Team Remoska
23.01.2018
to [Martin Kopřiva] Dobrý den, pane Kopřivo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nové modely a jejich náhradní mísy nejsou kompatibilní s dříve vyráběnými modely R11 a R12. K Vašemu modelu R12 GRAND si můžete na našem e-shopu objednat náhradní mísu M13 - M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Salawová
17.01.2018
Dobrý den.Mám nový Typ rermosky a jen sem se chtěla zeptat zda se dá nějak regulovat teplota v remosce?Třeba nějakým přípravkem k přívodnímu kabelu do zásuvky a nebo regulátorem do zásuvky. Moc děkuji. Prosím zda můžete mi odpovědět na můj e.mail. Díky

Re: Remoska

Team Remoska
17.01.2018
to [Salawová] Dobrý den, paní Salawová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečící mísa Remoska se nevyrábí s regulátorem teploty. Je určena k pečení - v míse je ideální teplota pro pečení 160 až 180 st. C. Pokud snížíte teplotu, pak se pokrmy v remosce pak se připravované pokrmy v remosce neupečou. Přejeme Vám hezký den.

110V

Vladimír Němec
14.01.2018
Dobrý den, Chtěli bychom odvézt vaši remosku jako dárek na Tchaj-wan. Narazili jsme ale na problém s napájením 110 V a "americkou zásuvku". Vyrábíte remosky i v této variantě? Představovali bychom si průměr 29 cm s okénkem. Děkuji

Re: 110V

Team Remoska
15.01.2018
to [Vladimír Němec] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Zašlete nám, prosím, Váš požadavek na e-mailovou adresu: info@remoska.cz - remosku na 110V s americkou zástrčkou Vám vyrobíme na zakázku. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Věra Pospíšilova
04.01.2018
Dobrý den prosím o radu ,jaký je rozdíl mezi teflonem clasic a teflonem select . A jak při nákupu remosky tyto teflony značí . Děkuji Věra

Re: Remoska

Team Remoska
04.01.2018
to [Věra Pospíšilova] Dobrý den, paní Pospíšilová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísa s nepřilnavou povrchovou úpravou zn. Teflon® Clasic je v černém provedení a nepřilnavý povrch této mísy je dvouvrstvý. Teflon® Select je vícevrstevný a je např. v barevném provedení Champagne Gold. Mísy jsou označeny samolepkami, na kterých je uvedeno o jaký nepřilnavý povrch se jedná. Přejeme Vám hezký den.

remoska Český Brod typ 500

Jana Kuželová
29.12.2017
Dobrý den, je možné prosím k uvedenému typu staré remosky koupit nové teflonové mísy? Nebo třeba jen novou hliníkovou? Děkuji Jana

Re: remoska Český Brod typ 500

Team Remoska
03.01.2018
to [Jana Kuželová] Dobrý den, paní Kuželová, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Vaší remosce můžete na našem e-shopu v tuto chvíli zakoupit náhradní mísu M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic za 760,- Kč. Hliníková mísa k remosce typ 500 Český Brod v tuto chvíli není na skladě. Přejeme Vám hezký den.

platba předem a doprava

Marian Stránecký
27.12.2017
Dobrý den, mám dotaz na variabilitu platby a dopravy: - proč neumožníte platbu předem (online převod, karta atd.)? Takto musím objednávku zaplatit při převzetí na poště a teprve poté po vlastní ose doručit mamince. - s tím souvisí variabilita dopravy - pošta: do ruky/na poštu, PPL, DHL, atd.? Nešlo by to i za cenu fakturace vícenákladů nabízet? Díky předem za odpověď, Marian

Re: platba předem a doprava

Team Remoska
03.01.2018
to [Marian Stránecký] Dobrý den, pane Stránecký, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud se s námi skontaktujete telefonicky nebo písemně na e-mailoé adrese: info@remoska.cz, můžeme Vám vystavit zálohovou fakturu. Určitě Vám vyjdeme vstříc. Přejeme Vám hezký den.

Průměr Remosky

Alena Švubová
20.12.2017
Dobrý den. U naší staré milované remosky se přepálila přívodní šňůra. I horní pečící díl má své za sebou, olupuje se teflon. Měla průměr 24 cm, prostě ideální i na bábovku i kuře se tam vměstnalo dala se i rozumně v kuchyni uložit, Nyní v nabídce remosky jsem našla průměr jen 22 cm(ta je prostě pro nás malá) a průměr 29 cm(ta je prostě obrovská). Koupila jsem ji v jednom e-shopu, takže nešlo určit, že se jedná pro nás o obří velikost, kterou ani nemáme kde uložit. Je mi záhadou, proč se nevyrábí průměr 24. Na remosce jsem vyrůstala, takže si pamatuji i vychytávku, kdy se dal horní díl odložit na skládací kříž z dvou jednoduchých a skladných kusů (dodnes ho máme - dnes by klidně mohly být silikonové, nejsou). U novějších typů se musí pracně manévrovat s horním horkým dílem a otočit jej o 180stupňů, aby se dal odložit na stůl, vždy s rizikem. A taky ty remosky babičky měly super vychytávku, kdy na pevném drátěném podstavci byla ucha (ne na míse remosky) a dalo se tak jednoduše remosku přenést a servírovat z ní přímo na stole, aniž by se pod remosku musela dávat nějaká jiná podložka. Dnes vidím, že musím tu novou 29průměr vrátit a prostě na Remosku zapomenout a podívat se po jiném výrobku. Vím, že se tohle dobře nečte, ale jsem z té nové obrovské, co měla být vánočním darem, prostě rozmrzelá. Znova se ptám, proč se nevyrábí průměr 24cm? Lidi by vám je utrhali z pod rukou. Anebo jsem něco přehlédla? S pozdravem - udivená fanynka Remosky.

Re: Průměr Remosky

Team Remoska
03.01.2018
to [Alena Švubová] Dobrý den, paní Švubová, v současné době vyrábíme dva modely - model ORIGINAL - užitný objem 2l a model GRAND s užitným objemem 4 l. Děkujeme Vám za Vaše připomínky a podněty, předáme je našemu technickému oddělení. Přejeme Vám hezký den.

Víko jako vařič

Radek K.
19.12.2017
Dobrý den, chci se jen zeptat jestli je možné použít víko remosky v obrácené poloze jakožto vařič pro spodní díl remosky? Díky za odpověď.

Re: Víko jako vařič

Team Remoska
19.12.2017
to [Radek K.] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pečící mísa není konstruována pro spodní ohřev, nemá zesílené dno. Pokud umístíte mísu na pečící víko a budete jej používat jako "vařič", pak může dojít vlivem teploty k poškození mísy. V Návodu k použití upozorňujeme naše zákazníky, aby nepoužívali mísu aní na plynovém sporáku či jiných vařičích. Přejeme Vám hezký den.

Náhradní mísa

Jacqueline Brichtova
14.12.2017
Dobrý den, ráda bych si objednala novou nízkou mísu k originální Remosce s okénkem, Nabízíte pouze průměr 24 cm, já však naměřila 29 cm. Máte i tuto k dispozici? Děkuji.

Re: Náhradní mísa

Team Remoska
15.12.2017
to [Jacqueline Brichtova] Dobrý den, paní Brichtová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete objednat náhradní mísy jak na modely dříve vyráběné, které neměly ucha na míse - zde byl horní průměr mísy 24 cm, tak na modely nové, které mají ucha na míse namontovány a průměr této mísy je 29 cm. Odkaz na nízkou mísu o průměru 29 cm přikládáme: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m22n-misa-s-uchy-nizka-pro-grand-teflon-classic/29.html. Pokud si nebudete zcela jistá, kterou mísu objednat (dříve vyráběné remosky nejsou kompatibilní s remoskami novými), doporučím Vám spíše zkontaktovat se s námi telefonicky a my Vám poradíme. Přejeme Vám hezký den.

dodání zboží

Renata Ticháčková
12.12.2017
Dobrý den. Pokud objednám mísu grand teflon M13, kdy mi ji pošlete? Babička se rozhodla až nyní, že by ji chtěla k vánocům a ježíšek bude u nás chodit už 20.12. Děkuji za odpověď.

Re: dodání zboží

Team Remoska
13.12.2017
to [Renata Ticháčková] Dobrý den, paní Ticháčková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísa M13 je skladem. V tuto chvíli by bylo nejideálnější, aby jste objednala mísu telefonicky na našem 556 802 601. Ihned Vám ji zašleme - poslední expedice je v pondělí 18.12.2017. Přejeme Vám hezký den.

pochvala

Anna Andrtová
11.12.2017
Vážená společnost, chtěla bych Vám tímto velmi poděkovat za příjemné jednání s Vámi při problému s Remoskou který se mi stal. Remosku mám z 60 let a už 2x jsem se na Vás obrátila s pomocí a vždy jste mi ochotně vyhověli.Je vidět, že jste firma, která si váží svých zákazníků a pracují tam lidé, kteří jsou na správném místě .Moc Vám za vše děkuji a doufám, že tato firma bude hodně dlouho prosperovat a zákazníci si budou moci praktickou Remosku koupit.Je to skvělý pomocník v domácnosti.Mějte se všichni pěkně, přeji Vám krásné Vánoční svátky a hodně štěstí , lásky a dobrých zákazníků nejen v Novém roce , ale i v dalších letech. S pozdravem Anna z Mostu

Re: pochvala

Team Remoska
12.12.2017
to [Anna Andrtová] Dobrý den, paní Andrtová, děkujeme Vám za Vaše milá slova. Pro naši společnost je spokojený zákazník prioritou číslo jedna. Snažíme se vždy jednat tak, aby náš zákazník byl spokojený. Přejeme Vám hezké vánoční svátky.

reklamace

Helena Lišková
11.12.2017
Dobrý den, remosku jsem kupovala před rokem a za celou dobu jsem ji použila jen párkrát a teď zničehonic nesvítí kontrolka při zapnutí a remoska ani nezačne hřát. Musím ji třeba 5x zapnout a vypnout než začne hřát (kontrolka se i tak nerozsvítí). Po celou dobu ji mám uloženou na lince, abych nepřehýbala šňůru apod. a tak mě velmi mrzí, že mám tento problém. Můžete mně poradit co s tím? děkuji moc

Re: reklamace

Team Remoska
12.12.2017
to [Helena Lišková] Dobrý den, paní Lišková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Zašlete nám, prosím víko Vaší remosky na reklamaci na naše servisní oddělení na adresu: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Do průvodního dopisu prosím uveďte popis závady, Vaši zpětnou adresu a číslo Vašeho mobilního telefonu. Přiložte prosím také záruční list a doklad o koupi našeho výrobku. Víko na našem servisním středisku prohlédneme a závadu odstraníme. Takto nemůžeme s určitostí říci, o jakou závadu se jedná. Omlouváme se Vám za vzniklé problémy a přejeme Vám hezký den.

kolečko z alobalu

Lenka
10.12.2017
Dobrý den, velmi uvažuji o koupi Remosky. V receptech zmiňujete, že pro dobré propečení je nutné pokrm po x minutách přikrýt kolečkem z alobalu. K použití alobalu při pečení potravin nemám důvěru, a proto se chci zeptat, zda uvažujete o prodeji výrobku, který by toto "kolečko z alobalu pro správné propečení" nahradil? Děkuji, Lenka

Re: kolečko z alobalu

Team Remoska
11.12.2017
to [Lenka] Dobrý den, Lenko, děkujeme Vám za Váš dotaz. Já sama používám remosky jak se sklem ve víku, tak i bez něj a kolečko z alobalu vkládám snad jen na chleba, který v remosce peču a který mi z ní téměř "utíká". Velmi záleží na tom, kolik se umístí do remosky těsta nebo připravovaného pokrmu. Pokud se budete řídit našim doporučením o maximálním plnění remosky připravovanými potravinami, pak nemusíte mít z koupě remosky obavu. Ve Vašem případě bych Vám doporučila zakoupit remosku bez okénka v pečícím víku. Přeji Vám hezký den.

ucha u termosky

Vladimir Valenta
06.12.2017
Dobrý den, mám termosku cca 1 rok a jsem spokojený. Jen mi kazí radost uvolněná ucha u nádoby. Čím je utahujete vy? Nechci nijak ucha poškodit, proto se ptám raději jak debil. Děkuji za odpověď. VV

Re: ucha u termosky

Team Remoska
08.12.2017
to [Vladimir Valenta] Dobrý den, pane Valento, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na utahování uch máme speciální utahovací zařízení. Pokud budete chtít ucha dotáhnout doma sám, pak Vám doporučíme použít torx bit a opatrně dotáhnout. Lze dotáhnout opatrně i hvězdičkovým nebo křížovým šroubovákem. Přejeme Vám hezký den.

Teflon

Vít
05.12.2017
Remoska je fajn. Přečetl jsem si několik dotazů... Teflon. Neuvažujete o keramické vrstvě? Umělá hmota je pořád umělá hmota i když se jí říká teflon...

Re: Teflon

Team Remoska
08.12.2017
to [Vít] Dobrý den Víte, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné době vyrábíme remosky s nepřilnavým povrchem zn. Teflon® a není Teflon® jako teflon. Do budoucna plánujeme samozřejmě inovaci našich výrobků, nicméně v tuto chvíli Vám jednoznačně na Vaši otázku nejsme schopni odpovědět, vše je ve stádiu vývoje a plánů. Přejeme Vám hezký den.

přívodní kabel k remosce 500w

p.štefan
01.12.2017
Dobrý den ! Je možné od vás koupit přívodní kabel__?? děkuji

Re: přívodní kabel k remosce 500w

Team Remoska
04.12.2017
to [p.štefan] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano přívodní kabel si můžete objednat na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

řízky v remosce

Hana
01.12.2017
Dobrý den, dají se v remosce smažit řízky ? Pokud ano, tak jaký je rozdíl oproti smažení na pánvičce ? Děkuji za odpověď

Re: řízky v remosce

Team Remoska
04.12.2017
to [Hana] Dobrý den, paní Hano, děkujeme Vám za Váš dotaz. V remosce řízky usmažíte. Já osobně ale smažím řízky doma na pánvičce.

Remoska R11

Jan
27.11.2017
Dobrý den, vlastním Remosku R11 originál a chtěl bych si dokoupit hlubokou teflonovou mísu. Můžu použít mísu "M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic"?

Re: Remoska R11

Team Remoska
28.11.2017
to [Jan] Dobrý den, pane Jane, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano Mísa M17 je vhodná pro model remosky R11 ORIGINAL. Přejeme Vám hezký den.

Poděkování

Šárka Dlouhá
27.11.2017
Chci touto cestou poděkovat paní LENCE HLOBILOVÉ,za rychlé vyřízení mého dotazu a požadavku. Paní Hlobilová DĚKUJI! Přeji Vám a firmě REMOSKA hodně spokojených zákazníků! Děkuji Šárka Dlouhá

Re: Poděkování

Team Remoska
27.11.2017
to [Šárka Dlouhá] Dobrý den, paní Dlouhá, děkuji Vám za Váš komentář; náhradní dil na Vaši remosku odešleme ve středu. Přeji Vám hezký den. Lenka H.

Mísa

Olga Šejnová
26.11.2017
Dobrý den, prosím, lze koupit mísu na starý typ OKP Brandýs n/Labem - HUT 02, 500W? Mám pouze hliníkovou mísu a nevím, jestli je zdravotně nezávadná, tak bych radši telfnovou. Děkuji

Re: Mísa

Team Remoska
27.11.2017
to [Olga Šejnová] Dobrý den, paní Šejnová, děkujeme Vám za Víš dotaz. K Vaší remosce můžete na našem e-shopu v sekci náhradní mísy zakoupit mísu M17 - mísa teflonová za 760,- Kč. Přejeme Vám hezký den.

remoska s okénekm

Jitka Chaloupková
26.11.2017
Dobrý den, ráda bych si koupila remosku, ale nevím jestli mám zvolit víko s okénkem nebo bez. V recenzích jsem se dočetla, že pod okénkem bývá pokrm nedopečený. Remosku s okénkem máte jako nový model. Vyřešil se problém s nedopečením? Děkuji za odpověď Chaloupková

Re: remoska s okénekm

Team Remoska
04.12.2017
to [Jitka Chaloupková] Dobrý den, paní Chaloupková, děkujeme Vám za Váš dotaz. V loňském roce jsme opět do výroby zařadili model s okénkem v pečícím víku, jelikož spoustu zákazníků si okénko u nového modelu opět přálo, byli na něj zvyklí. V tuto chvíli má zákazník možnost rozhodnout se, zda si zakoupí model s okénkem nebo bez něj. Rozdíl v pečení stejného pokrmu v remosce s okénkem a bez něj je cca 5 minut - čili u remosky s okénkem trvá pečení o 5 minut déle. Samozřejmě záleží na druhu pokrmu a na výšce naplnění remosky. Pokud se u pokrmu, pečeného v remosce s okénkem, povrch méně propéká, pak je nutné na povrch umístit kolečko z alobalu. Přejeme Vám hezký den.

nová mísa

Kincl Jindřich
23.11.2017
Dobrý den. Mám Grand Remosku z OPMP Č.BROD TYP II S příkon 650W z roku 1976 a moje otázka je: Lze použít M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic? Děkuji kincl

Re: nová mísa

Team Remoska
23.11.2017
to [Kincl Jindřich] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano tuto mísu můžete použít. Přejeme Vám hezký den.

závada na víku remosky

Lída
20.11.2017
Dobrý den, máme 4l remosku R22 Grand, zhruba 2 a 1/4 roku. Používám ji ne víckrát než 3 - 4x měsíčně, přesto těsně po skončení 2-leté záruky přestalo správně fungovat víko: neustále musíme "nastavovat" do různých poloh přívodní kabel, aby hřálo topné těleso. Poslední týdny je to hra nervů! Na přívodní šňůře žádný viditelný defekt není. Měli jsme starou remosku spoustu let a vadí mi už jen to, že se remoska vyrábí s jiným průměrem mísy (menší průměr, ale větší hloubka byly praktičtější) a tudíž po letech nebylo možné dokoupit jen víko. Nyní je remoska prakticky nefunkční po takto relativně krátké době... Chci se zeptat, kolik by stála oprava? Zřejmě se jedná jen o špatný kontakt, když spirála "na heslo" hřeje. Případně až na jakou částku je možné, že by se oprava mohla vyšplhat? Myslíme si totiž, že se oprava nevyplatí a vzhledem k tomu, jak krátkou dobu vydržela remoska plně funkční, bohužel už spíše uvažujeme o nákupu konkurenčního výrobku. Děkuji za zprávu, hezký den!

Re: závada na víku remosky

Team Remoska
20.11.2017
to [Lída] Dobrý den, paní Lído, děkujeme Vám za Váš dotaz. Omlouváme se za vzniklé problémy; na základě Vašeho popisu závady se s největší pravděpodobností jedná o přerušení přívodní kabel. Zašlete prosím víko Vaší remosky na naše servisní oddělení spolu s průvodním dopisem, Vaší adresou a my Vám víko zdarma opravíme. Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé problémy a věříme, že naší nabídky využijete. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách