Poradna

Rady a tipy

Prumer

Rykrova
30.06.2018
Dobry den, rada bych se zeptala kde se meri prumer misy, zda ve spodni casti nadoby a nebo nahore od okraje. Chci koupit nahradni dil misu na puvodni remosku TYP HUT. Dekuji Rykrova

Re: Prumer

Team Remoska
11.07.2018
to [Rykrova] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na remosku typu HUT můžete objednat na naše e-shopu tuto náhradní mísu: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

remoska s okienkom alebo bez okienka

Monika
28.06.2018
Dobrý deň, na pečenie chleba odporúčate remosku s okienkom alebo bez? Mám v pále kúpiť R22F ale neviem ci s okienkom alebo bez. Čítala som aj recenziu, ze práve stred pod okienkom sa neprepečie rovnomerne. Aký je váš názor. Ďakujem vopred.

Re: remoska s okienkom alebo bez okienka

Team Remoska
29.06.2018
to [Monika] Dobrý den, Moniko, děkujeme Vám za Váš dotaz. Já sama peču v remoskách kváskový chleba a doporučím Vám na jeho pečení si zakoupit model s okénkem. Chleba má díky okénku v pečícím víku remosky "více" místa. Chleba se bez problémů v remosce s okénkem v pečícím víku upeče, pokud byste měla pocit, že není nahoře dostatečně propečený, pak na posledních cca 10-15 minut přiložte na povrch chleba kolečko z alobalu. Chleba vkládám do studené remosky a peču podle velikosti chleba cca 45 až 50 minut i více. Přeji Vám hezký den Lenka z Remosky.

R22 F Remoska® GRAND Teflon® Classic

Helena Bednářová
28.06.2018
Dobrý den, jde u remosky s okénkem (R22 F Remoska® GRAND Teflon® Classic) zvolit barevnou variantu víka (třeba Champagne) nebo remosku vyrábíte stabilně pouze v jedné barevné variantě? Děkuji předem za odpověď. Srdečně zdraví Helena Bednářová

Re: R22 F Remoska® GRAND Teflon® Classic

Team Remoska
29.06.2018
to [Helena Bednářová] Dobrý den, paní Bednářová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrickou pečící mísu zn. Remoska® model R22 F Remoska® GRAND Teflon® Select v barvě Champagne Gold zakoupíte u našich obchodních partnerů např. Mall, Alza, Značkovenadobi.eu a pod., vyrábíme je pro ně v této chvíli v limitované edici. Přejeme Vám hezký den.

farba teflonu

Bibiána
25.06.2018
Chcem sa opýtat aký je rozdiel medzi Remoskou 22F TS GRAND TEFLON CHAMP. GOLD a Remoskou R 22F TC GRAND TEFLON? Ma zlata farba nejaky vplyv na kvalitu teflonu opoti klasickemu ciernemu? Je zlata farba teflonu len na povrchu hrnca alebo aj vo vnutri?

Re: farba teflonu

Team Remoska
28.06.2018
to [Bibiána] Dobrý den, Bibiano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nepřilnavý povrch zn. Teflon® Classic je nanášen na pečící mísu ve dvou vrstvách a je v provedení Sparkling Black, zatím co nepřilnavý povrch zn. Teflon® Select je nanášen na mísu ve třech vrstvách. Nepřilnavý povrch Teflon® Select je nanášen na mísu i uvnitř pečící mísy. Přejeme Vám hezký den.

Bez teflonu

Marie
25.06.2018
Dobry den, z ceho jsou vyrabene remosky bez teflonu? Zvazovala jste nekdy nerez ocel, to by bylo naprosto uzasne...

Re: Bez teflonu

Team Remoska
28.06.2018
to [Marie] Dobrý den, paní Marie, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pečící mísa je vyráběna z hliníku a následně je na ni nastříkán nepřilnavý povrch zn. Teflon®. Hliník je nejlepší vodič tepla, pokud bychom vyráběli mísy z nerezu, pak bychom museli do pečícího víka montovat spirály s mnohem větším příkonem. Přejeme Vám hezký den

největší průměr vyráběné remosky

Vladana Navrátilová
25.06.2018
Dobrý den, ráda bych si koupila největší remosku, kterou prodáváte (chtěla bych v ní péct chleba). Našla jsem největší remosku průměr 29 cm (R22 F Remoska® GRAND Teflon® Classic), ale mísa M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic) má průměr 32 cm. Znamená to, že máte tedy i remosky o průměru 32 cm? děkuji Navrátilová

Re: největší průměr vyráběné remosky

Team Remoska
25.06.2018
to [Vladana Navrátilová]Dobrý den, paní Navrátilová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísy M13 a M17 jsou stále v naší společnosti vyráběny, jsou to ale náhradní mísy k dříve vyráběným starším modelům (tyto modely se již od roku 2013 nevyrábějí). Tyto starší remosky měly větší průměr, proto nejsou kompatibilní s modely, které od roku 2013 vyrábíme: R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® Classic a model R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic. Největší vyráběná remoska je R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic. Nemusíte mít ale obavy, sama také peču kváskové chleby a do "GRANDKY" se v pohodě vejdou, malé potom peču v "ORIGINALCE" a ta má průměr 22 cm. Přeji Vám hezký den Lenka z Remosky.

Remoska Original 500

Schram
19.06.2018
Mam Remosku ze 70 let Original 500. Rad bych vymenil hlinikovou misu za Teflon Classic. Pasuje ta mista s teflonovym povrchem k puvodnimu viku? T.zn. mohu ji take pouzivat? Jestlize ano, je mozne tu misu s teflonem nekde v Praze koupit? Dekuji za sdeleni.

Re: Remoska Original 500

Team Remoska
19.06.2018
to [Schram] Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. K remosce ORIGINAL typ 500 můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Odkaz na náš e-shop: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html Mísu Vám zašleme na dobírku. Mísu k těmto dříve vyráběným modelům v Praze nejspíše v žádném obchodu nezakoupíte. Přejeme Vám hezký den.

stojan a misa

Janka
18.06.2018
Dobrý den, chcem sa opytat, mam starsi typ horneho ohrevneho veka, ale chyba mi misa a stojan. Do sa horne veko pouzit aj napriklad na nejaky hrniec, do ktoreho zapasuje a polozit to cele na mriezku na sporaku? Viem, ze to neni "koser" ale ciste teoreticky...? Dakujem za odpoved.

Re: stojan a misa

Team Remoska
18.06.2018
to [Janka] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Je možné, že pečící víko Vaší remosky zdánlivě "bude pasovat" do nějakého "hrnce". Nicméně nikdy nebude usazení pečícího víka na nádobu takové, aby pečení fungovalo. Nějaké teplo z pečícího víka může být na "hrnec" převedeno, ale teplota uvnitř hrnce nedosáhne určitě 160 - 180 st. Celsia, což je teplota ideální pro pečení a tato teplota je běžně v remosce uvnitř pečící mísy. Na našem e-shopu stále nabízíme k dříve vyráběným modelům remosek náhradní mísy. Určitě bych doporučila zakoupit tuto originální mísu. Remosku potom můžete umístit např. na mřížku sporáku příp. remosku na sporákové mřížce můžete ještě podložit např. pečícím plechem. Pokud vlastníte pečící víko z remosky ORIGINAL, pak na našem e-shopu můžete objednat mísu M17: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html V případě, že vlastníte víko z remosky GRAND, pak můžete na našem e-shopu objednat mísu M13 : http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m13-misa-hluboka-pro-grand-teflon-classic/9.html Přejeme Vám hezký den.

mísy

Majka
14.06.2018
Dobrý den, můžete vyrobit mísy i s jiným povrchem než hliník a teflon? Jak všichni víme oba povrchy nejsou bez zdravotních rizik. Děkuji a jsem s pozdravem,

Re: mísy

Team Remoska
15.06.2018
to [Majka] Dobrý den, Majko, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náš výrobek - elektrická pečící mísa zn. Remoska® prochází velmi přísnou certifikací u Elektrotechnické státní zkušebny. Pokud by prokazoval nějaký materiál, ze kterého je naše remoska vyrobena, "možné zdravotní riziko" - jak píšete - pak bychom NIKDY jako výrobci certifikaci nezískali a výrobek bychom NEMOHLI VYRÁBĚT. Veškeré materiály splňují přísné normy pro styk s potravinami. Přejeme Vám hezký den.

stara remoska

Olga Svobodovà
12.06.2018
Dobrý den, je mísa M17 vhodna i na starý typ remosky, misto hlinikove mísy ? Děkuji.

Re: stara remoska

Team Remoska
12.06.2018
to [Olga Svobodovà] Dobrý den, paní Svobodová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud vlastníte dříve vyráběnou elektrickou pečící mísu zn. Remoska® v provedení ORIGINAL s horním průměrem mísy 24 cm, pak Vámi zvolená mísa M17 je vhodná k Vaší remosce. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz - M17 mísa hluboká, 2l

Veronika Vlasáková
11.06.2018
Dobrý den, mám starší Remosku a s touto mísou - M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Jelikož už dosloužila, zvažuji koupi nové Remosky, vyrábějí se ještě typy, kde bych mohla použít tuto mísu jako náhradní? Děkuji, s pozdravem Veronika Vlasáková

Re: Dotaz - M17 mísa hluboká, 2l

Team Remoska
12.06.2018
to [Veronika Vlasáková] Dobrý den, paní Vlasáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečící mísa zn. Remoska® s náhradní mísou M17 se vyráběla do roku 2013. Od roku 2013 vyrábíme modely nové, tyto modely nejsou kompatibilní s dříve vyráběnými modely - mají jiný průměr mísy a jiné uložení pečícího víka na mísu. Pokud si zakoupíte novou remosku, pak Vám víko z ní nebude sedět na Vaši starou mísu M17. Přejeme Vám hezký den.

Mísa M17

Vohlidal
11.06.2018
Lze mísu použít pro remosku HET? Děkuji.

Re: Mísa M17

Team Remoska
11.06.2018
to [Vohlidal] Dobrý den, pane Vohlídale, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud máte na mysli remosku s označením HUT, pak ano - můžete použít náhradní mísu M17. Přejeme Vám hezký den.

Povrchová úprava

Petra Vrbová
09.06.2018
Dobrý den, mám REMOSKU R 22F TS GRAND CHAMPAGNE GOLD, vnitřek je z Teflonu, to jsem pochopila, ale z jakého materiálu je povrch remosky? Je i na povrchu tak náchylná k oděru? I vršek víka? Mohu si i k tomuto typu objednat druhou mísu bez teflonové úpravy - hliníkovou? Je to skvělé pečení, v horku se mi nepřehřívá kuchyň. Děkuji za informaci.

Re: Povrchová úprava

Team Remoska
11.06.2018
to [Petra Vrbová] Dobrý den, paní Vrbová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud jste si zakoupila elektrickou pečící mísu v provedení R22F Remoska® GRAND Teflon® Select Champagne Gold, pak je celá pečící mísa - jak vnitřní, tak i venkovní část - a horní pečící víko povrchově ošetřena nepřilnavou vrstvou zn. Teflon® Select v barvě Champagne Gold. Dolní část pečícího víka je povrchově ošetřeno nepřilnavou vrstvou zn. Teflon® Clasic v barvě Sparkling Black. Pečící mísa samotná je vyrobena z hliníku. Pokud budete používat k manipulaci silikonové nebo dřevěné náčiní, budete dodržovat rady uvedené v Návodu k použití, pak nemusíte mít žádnou obavu o povrch Vaší remosky. Přejeme Vám hezký den.

Ekologicke varenie

Gabriela Balagová
08.06.2018
Dobrý deň, zaujímalo by ma, či vzhľadom na obmedzenú životnosť teflónu a zároveň na jeho preukázateľnú toxicitu uvažujete o zmene povrchovej úpravy Remosky, napr. teflónový povrch zameniť za granitovo-mramorový povrch, príp. nejaký iný ekologickejší a zdravotne nezávadný povrch? Tak by tento vynikajúci produkt, akým Remoska bezpochyby je nadobudol ešte vyššiu hodnotu. Ďakujem

Re: Ekologicke varenie

Team Remoska
11.06.2018
to [Gabriela Balagová] Dobrý den, paní Balagová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náš výrobek - elektrická pečící mísa zn. Remoska® prochází velmi přísnou certifikací u Elektrotechnické státní zkušebny. Pokud by prokazoval nějaký materiál, ze kterého je naše remosky vyrobena, "prokazatelnou toxicitu" - jak píšete - pak bychom NIKDY jako výrobci certifikaci nezískali a výrobek bychom NEMOHLI VYRÁBĚT. Veškeré materiály splňují přísné normy pro styk s potravinami. O vhodnosti keramického povrchu na pečících mísách či pánvích si můžete přečíst např. https://hobby.idnes.cz/keramicka-panev-0ia-/hobby-domov.aspx?c=A131014_145031_hobby-domov_bma . Přejeme Vám hezký den.

Silikonová forma do remosky?

Martina
06.06.2018
Dobrý den, mám remosku s hliníkovou mísou. Lze do ní použít silikonovou formu (např. na pečení dortů)? Jde mi o to, aby se nepřipékaly suroviny a o snadné čištění. Předem děkuji za odpověď

Re: Silikonová forma do remosky?

Team Remoska
07.06.2018
to [Martina] Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano do remosky můžete umístit různé formy i zapékací misky, jen pozor, aby se nedotýkaly pečícího víka. Přejeme Vám hezký den.

Teflon

Soňa Planerová
06.06.2018
Dobrý den, Jaký je rozdíl mezi TEFLONEM CLASSIC a TEFLONEM SELECT Platí že : TEFLON CLASSIC – dvojitá vrstva teflonu, praktická pro jednoduché přípravy TEFLON SELECT – trojitá vrstva teflonu. Povrch, který charakterizuje výborná nepřilnavost. Která z vaší řady remosek má vnitřní povrch TEFLON SELECT ?

Re: Teflon

Team Remoska
06.06.2018
to [Soňa Planerová] Dobrý den, paní Planerová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nepřilnavý povrch Teflon® Select je nanášen na modely naší limitované barevné edice např. Champagne Gold, Lavender Blue, Hot Chilli - u těchto modelů je nanášen nepřilnavý povrch zn. Teflon® Select i uvnitř pečící mísy. Přejeme Vám hezký den.

kompabilita produktu

Petr Vápeník
03.06.2018
Dobrý den, mohu tuto mísu použit pro víko REMOSKA GRANT - TYP 11S, děkuji za odpověd.

Re: kompabilita produktu

Team Remoska
04.06.2018
to [Petr Vápeník ] Dobrý den, pane Vápeníku, děkujeme Vám za Váš dotaz. K remosce modelu II S můžete na našem e-shopu zakoupit tuto náhradní mísu: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

zasuvka pre americky trh

Lucia Bódi
02.06.2018
Dobry den, viete mi tuto remosku vyrobit s americkou zasuvkou a dodat na Slovensko do 2.7. Ma to byt svadobny dar pre moju sesternicu zijucu v USA. Rada by som jej darovala aj knihu Lady Remoska. Ďakujem. Lucia Bodi

Re: zasuvka pre americky trh

Team Remoska
04.06.2018
to [Lucia Bódi] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Zašlete nám, prosím, Vaši objednávku na naši e-mailovou adresu: objednavky@remoska.cz . My Vám vystavíme zálohovou fakturu a po převedení částky na náš účet zašleme remosku na Vámi uvedenou adresu na Slovensko. Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

Kompatibilita se starou remoskou typ 500

Veronika Mala
01.06.2018
Dobry den, Chtela bych se zeptat, zda je tato misa kompatibilni se starou remoskou original - typ 500, ktera byla vyrabena jeste v Ceskem Brode a mela spodni misu hlinikovou. Predem mnohokrat dekuji za odpoved a preji hezky den. Veronika Mala

Re: Kompatibilita se starou remoskou typ 500

Team Remoska
04.06.2018
to [Veronika Mala] Dobrý den, paní Malá, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel jste v něm neuvedla typ mísy, kterou chcete z hlediska kompatibility s remoskou typu 500 posoudit. K remosce typ 500 můžete na našem e-shopu zakoupit tuto mísu: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

remoska R 12 02

Jana Nováková
31.05.2018
Rremoska Typ: R 12 02, koupená 29.08.2004, přestala hřát . Manžel se pokoušel uvolnit šrouby, ale nepodařilo se mu to. Vyplatilo by se poslat víko k vám na opravu? Děkuji za odpověď.

Re: remoska R 12 02

Team Remoska
04.06.2018
to [Jana Nováková] Dobrý den, paní Nováková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Zašlete víko remosky na adresu našeho servisního oddělení: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Cena za opravu se bude pohybovat cca kolem 800,- Kč (cena je včetně DPH a poštovného). Přejeme Vám hezký den.

remoska zcela hliníková

anna Lobišová
30.05.2018
Dobrý den - šlo by prosím objednat remosku zcela bez teflonu (tj. i na víku) - u již druhé remosky se mi po dvou letech začíná odlupovat teflonový povrch na víku. Může to být i tím, že v ní kromě pečení vařím i polévky, proto chci výrobek zcela bez teflonového povrchu.

Re: remoska zcela hliníková

Team Remoska
31.05.2018
to [anna Lobišová] Dobrý den, paní Lobišová, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Vámi popisovanému problému může dojít tehdy, pokud se předehřívá pečící víko uloženo pouze na míse bez potravin, nebo pokud se předehřívá samostatné víko např. odložena na kuchyňské lince. Elektrickou pečící mísu Vám můžeme vyrobit na zakázku bez povrchové úpravy zn. Teflon. Pokud máte o tuto remosku zájem, pak se s námi zkontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy: objednavky@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

srovnání topných vík

Martina
27.05.2018
Dobrý den, prosím o srovnání víka s okýnkem a bez něj. Odešla mi stará remoska ( s okýnkem, velká spokojenost) a chci pořídit novou.

Re: srovnání topných vík

Team Remoska
28.05.2018
to [Martina] Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Vrátili jsme se k výrobě skleněného okénka ve víku proto, že spoustu zákazníků po okénku ve víku volalo, přálo si jej ve víku opět mít, byli na něj z předchozích modelů zvyklí. Je tedy na Vás, jaký model zvolíte, zda s okénkem, či bez něj. Pečící víko bez sklíčka peče rovnoměrněji, rozdíl je však takřka zanedbatelný. Pokud nebudete mít např. u buchet či koláčů pocit, že víko s okénkem nepeče rovnoměrně, pak doporučujeme uložit na povrch koláče cca 15 až 20 minut po zahájení pečení kolečko z alobalu. Přejeme Vám hezký den.

Remoska R12

Filip
26.05.2018
Dobrý den, potřebovali bychom nahradni hlubokou mísu a podstavec k remosce R12. Muzete mi napsat, který máme objednat? Děkuji.

Re: Remoska R12

Team Remoska
28.05.2018
to [Filip] Dobrý den, Filipe, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísu k modelu R12 GRAND naleznete na našem e-shopu pod označením M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Bohužel tento model od roku 2013 nevyrábíme a náhradní stojánek na tento model již nemáme na skladě. Na e-shopu můžete objednat stojan, který se používá u nových modelů, ten ale nemá madla. Označení S22 Stojan pro GRAND Teflon®. Přejeme Vám hezký den.

Spotřeba

Monika
25.05.2018
Dobry den, lisi se nejak spotreba el.energie u stare remosky (ze 70.let) a u nove vyrabenych modelu? Konkretne me zajima ta mensi. Dekuji.

Re: Spotřeba

Team Remoska
28.05.2018
to [Monika] Dobrý den, Moniko, děkujeme Vám za Váš dotaz. U dříve vyráběných modelů typu ORIGINAL byl příkon 500W u nových modelů je 400W - snížení příkonu při zachování pečících vlastností je dosaženo díky použití silnějšího materiálu u pečící mísy a novým technickým uložením pečícího víka na mísu - tím bylo dosaženo lepšího rozvodu tepla. U nových modelů je ideální teplota pro pečení uvnitř mísy 160 až 180 st. C.

M17 mísa

Petr Balonek
24.05.2018
Dobrý den, Již jednou jsem se tázal,zda mísa M 17 pasuje k starším Remoskám ze 70tých let Typ 500 s okénkem. Doufám,že se konečně dočkám odpovědi. Petr Balonek

Re: M17 mísa

Team Remoska
25.05.2018
to [Petr Balonek] Dobrý den, Váš dotaz jste na naše stránky uložil dne 23. 5. 2018 a ještě týž den jsme Vám odpověděli. ANO, mísa M17 je kompatibilní s Remoskou typ 500. Přejeme Vám hezký den.

Náhradní mísa

Petr Balonek
23.05.2018
Dobrý den, pasuje prosím mísa M17 na remosku Typ 500 ze 70tých let minulého století?

Re: Náhradní mísa

Team Remoska
23.05.2018
to [Petr Balonek] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano náhradní mísa M17 je kompatibilní s Remoskou Typ 500. Přejeme Vám hezký den.

mísa remoska M 17

Linhart Svatopluk
20.05.2018
dobrý den , lze tuto mísu použít ke staré remosce , místo hliníkové mísy ? dekuji Linhart

Re: mísa remoska M 17

Team Remoska
21.05.2018
to [Linhart Svatopluk] Dobrý den, pane Linharte, ano, tuto mísu M17 můžete použít k dříve vyráběné Remosce ORIGINAL R1102. Přejeme Vám hezký den

náhradný díl

Paulínyová
18.05.2018
Prajem pekný en, pre chvíľkou som Vám poslala dotaz ale nenapísala som spatnú emailovú adresu: Teda ešte raz. Mám úplne novú Remosku originál typ 500, /starý typ/ ale nemám ku nej elektrickú šnúru, kábel, ktorý má na konci keramickú zástrčku. Vedeli by ste mi prosím poradit kde by som ho mohla zohnat? Vopred dakujem Paulínyová paupau@email.cz

náhradný díl

Paulínyová
18.05.2018
Prajem pekný den, mám úplne novú starú Remoska originál typ 500, ale chýba mi šnúra, kábel, ktorý má na konci keramickú vilicu a nemôžem ju nikde zohnat. Vedeli by ste mi poradiť ? Vopred pekne dakujem Paulínyová

Re: náhradný díl

Team Remoska
21.05.2018
to [Paulínyová]Dobrý den, paní Paulínyová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní přívodní kabel s keramickou koncovkou nemáme skladem. Podívejte se na www.tympolplus.cz , tam by tyto přívodní kabely měli nabízet: https://www.tympolplus.cz/produkt/flexo-opredena-k-remosce?gclid=EAIaIQobChMI2aPNz9zD2gIV18myCh3cqQhHEAQYBCABEgLgOfD_BwE Přejeme Vám hezký den.

náhradní mísa

Šrůtková Jana
15.05.2018
Pokud si objednám remosku R22 s okénkem, můžu si přiobjednat ještě hliníkovou mísu ? Pokud se ještě vyrábí.

Re: náhradní mísa

Team Remoska
16.05.2018
to [Šrůtková Jana] Dobrý den, paní Šrůtková, děkujeme Vám za Váš dotaz,. Ano, pokud si objednáte elektrickou pečící mísu R22F, můžete do poznámky k objednávce uvést, že si přejete objednat navíc i hliníkovou mísu M22 Al. Tyto hliníkové mísy nemáme běžně na našem e-shopu. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách