Poradna

Rady a tipy

Poděkování

Jiřina
05.03.2017
Nemám dotaz, ale ráda bych poděkovala ,,Remosce,, za výměnu spodní části víka. Již po záruce mně víko zmodralo a teflon se loupal. Využila jsem nabídky na výměnu a byla překvapená rychlostí opravy ( ve čtvrtek odesláno a v úterý už doma opravená) a to zcela zdarma. Moc děkuji za váš výborný výrobek a vaše služby. Jiřina

Re: Poděkování

Team Remoska
06.03.2017
to [Jiřina] Dobrý den, paní Jiřino, děkujeme Vám za Vaše poděkování. Přejeme Vám hezký zbytek dne.

Dotak na nádstavec k remosce

Hejenka
04.03.2017
Dobrý den. htěla bych se zeptat, jestli se nedělá nějaká redukce nebo nádstavec na remosku? Mám na mysli to, aby se dal zvýšit obsah hluboké nádoby tak, aby se od víka nic nepřipalovalo. Myslím tím nějakou obruč, co by se vložila mezi nádobu a víko. Nevím, jak to líp popsat. Občas se mi stane, že když v hluboké míse peču domácí chleba, těsto "vyběhne" tak nahoru, že se nejen přichytí k víku, ale i spálí. Toto sice zamezím tím, že vložím pod víko alobal, ale spálení nezamezím. A po rozkrojení chleba je vidět, že kdyby mělo těsto kam dále postoupit, chlebík by ještě víc nakynul. Množství surovin mám v receptu přesně do remosky, ale někdy kvasnice nebo kvásek prostě pracuje víc. Proto by se mi nějaká taková redukce hodila.

Re: Dotak na nádstavec k remosce

Team Remoska
06.03.2017
to [Hejenka] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. O výrobě "nádstavce" na pečení chleba neuvažujeme. V Návodu k použití doporučujeme našim zákazníkům, aby plnili těsto v Remosce do výše šroubů, kterými jsou na míse přichyceny ucha. Pokud do Remosky umístíte větší množství těsta, pak může dojít v průběhu pečení k jeho přichycení na horké spodní pečící víko. Běžně pečeme v R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® chleba připravený ze směsi na přípravu chleba (500 g). Doporučíme Vám vkládat do Remosky méně těsta, chleba se nespálí a nepřichytí se k pečícímu víku. Přejeme Vám hezký zbytek dne.

Remosce SII GRAND - Český Brod

Eduard
02.03.2017
Dobrý den, dle odpově v diskusi jsem našel, že jsou vhodné mísy M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic nebo M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková. Prosím o informaci zda je vhodný podstavec - S22C Stojan pro GRAND Teflon® červený? Také jsem v e-shopu nenašel mísu M11 - prosím o informaci zda bude dostupná a kdy asi? Díky Eda

Re: Remosce SII GRAND - Český Brod

Team Remoska
03.03.2017
to [Eduard] Dobrý den, pane Eduarde, děkujeme Vám za Váš dotaz. Stojany k modelu SII GRAND Český Brod nemáme bohužel na našem e-shopu k dispozici. K Vaší Remosce můžete použít podstavec, který vyrábíme pro modely R22 Remoska® GRAND Teflon® - S22C Stojan pro GRAND Teflon® červený nebo S22 Stojan pro GRAND Teflon®. Náhradní mísu M11 Mísu hlubokou pro GRAND hliníkovou bude možné na našem e-shopu zakoupit cca v průběhu měsíce. Přejeme Vám hezký den.

plech s otvorem

Helena
02.03.2017
dobrý den, jen pro doplnění dotazu "plech s otvorem" od paní Laďky: měla jsem remosku s hliníkovou mísou. Do ní sedala dát vložka - plech s otvorem a přes takový tyčinkový držáček se do otvoru kotvil "zvoneček" a tak se dal upéci koláč ve tvaru věnce s otvorem uprostřed.

Re: plech s otvorem

Team Remoska
03.03.2017
to [Helena] Dobrý den, paní Heleno, děkujeme Vám za Vaši informaci. Také jsme se domnívali, že se bude nejspíše jednat o nějaký doplněk/přípravek k pečení např. bábovky. Přejeme Vám hezký den.

M13 mísa hluboká pro Grand

Jana Pazourová
23.02.2017
Dobrý den, je možno použít mísu M13 pro typ Remosky R12 GRAND ? Děkuji Jana Pazourová

Re: M13 mísa hluboká pro Grand

Team Remoska
24.02.2017
to [Jana Pazourová] Dobrý den, paní Pazourová, děkujeme Vám za Váš dotaz. K elektrické pečící míse zn. Remoska® model R12 GRAND můžete použít náhradní mísu s označením M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Tuto náhradní mísu si můžete objednat na našem e-shopu popř. na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Ladislav Záruba
22.02.2017
Dobrý den, dá se uvařit v remosce i polévka? Děkuji

Re: dotaz

Team Remoska
22.02.2017
to [Ladislav Záruba] Dobrý den, pane Zárubo, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Remosce můžete uvařit i polévku. Recept např. na "Cibulovou polévku se sýrem" naleznete v sekci "Recepty" pod číslem 374. Recept na "Polévku z pečené dýně a rajčat" naleznete pod číslem 366. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

pavlicek otta
20.02.2017
NAHRADNI MISA NA REMOSKU R 22 STACI TOTO CISLO K ZAKOUPENI MISY NA REMOSKU? DEKUJI ZA ODPOVĚD. PAVLIČEK OTTA

Re: dotaz

Team Remoska
20.02.2017
to [pavlicek otta] Dobrý den, pane Pavlíčku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud vlastníte elektrickou pečicí mísu zn. R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic, pak stačí uvést při objednávce označení náhradní mísa M22. V případě, že ale vlastníte model R22TS Remoska® GRAND Teflon® Select v barevnémm provedení, pak je nutné uvést při objednávce označení náhradní mísy M22-TS a barvu - Champagne Gold nebo Lavender Blue nebo Hot Chilli. Objednávku můžete provést přímo na našem e-shopu nebo na e-mailové adrese info@remoska.cz, případně telefonicky na tel. čísle: + 420 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

Rukojeť k remosce

Honza
18.02.2017
Dobrý večer, již dva roky se marně pokouším sehnat odnímatelnou rukojeť na starší remosku originál. Dá se ještě někde sehnat? Děkuji.

Re: Rukojeť k remosce

Team Remoska
20.02.2017
to [Honza] Dobrý den, Honzo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Odnímatelnou rukojeť na starší Remosku bohužel na našem servisním středisku již nemáme. Čas od času se nějaké starší Remosky a náhradní díly objeví na Aukru. Třeba budete mít štěstí. Přejeme Vám hezký den.

Indikátor teploty

Andrea
14.02.2017
Dobrý den, chci se zeptat, vzhledem k tomu, že Vaše výrobky nedisponují žádnými indikátory teploty, jak poznám, že už je remoska předehřátá na dostatečnou teplotu ? Neplánujete rozšířit Vaši produktovou řadu o výrobek s ukazatelem teploty ? Děkuji. Andrea

Re: Indikátor teploty

Team Remoska
14.02.2017
to [Andrea] Dobrý den, Andreo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečicí mísa zn. Remoska® indikátor teploty nepotřebuje. Ideální teploty pro pečení 160-180 stupňů dosahuje cca po 10-15 minutách od zapnutí. Samozřejmě tato doba je závislá na druhu a množství potravin, které v Remosce připravujete. Remosku ale nikdy nepředehřívejte bez potravin - vlijte do ní např. trochu oleje, popř. vodu, kterou po zahřátí Remosky z mísy vylijte. Doplnit naše produkty o indikátor teploty v budoucnosti neplánujeme. Přejeme Vám hezký den.

typ a mísa

Pavla Pernicová
09.02.2017
Mám Remosku Original, na záručním listu je Typ: R 13 02 (dat:29.05.2009), na rukojeti víka je R 11. Jaký mám vlastně typ? Mohu k němu dokoupit nízkou mísu M18? Děláte ještě mísy k Remosce Mini? Děkuji.

Re: typ a mísa

Team Remoska
10.02.2017
to [Pavla Pernicová]Dobrý den, paní Pernicová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud je na rukojeti Vaší elektrické pečící mísy zn. Remoska® vyražen model R 11, pak vlastníte model R11 Remoska® ORIGINAL. Omlouváme se, ale při potvrzení záručního listu v roce 2009 zřejmě došlo k záměně razítka a mylně bylo pro označení záručního listu použito razítko modelu R 13 02 - což je označení pro tzv. "Minorku - Remosku Mini". Omlouváme se za toto nedopatření. Náhradní mísa nízká k modelu R11 je M18 Mísa nízká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Doporučujeme ještě raději změřit horní průměr Vaší stávající mísy - měl by být 24 cm. Náhradní mísy k Remosce Mini již bohužel nevyrábíme. Pokud budete mít další dotazy, kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

loupe se teflon 2

Jana
06.02.2017
Dobrý den, vracím se k dotazu pana Jiřího ze 4.12. 2016 - stalo se mi bohužel totéž. Rovněž se mi z víka sloupla postupně celá teflonová (černá) vrstva, zespodu je modrá, zůstal jen stříbrný povrch (hliníkový). Nyní modrá slupka se ještě odlupuje po obvodu víka. Je víko zdravotně nezávadné a lze ho nadále používat? Děkuji za odpověď. (Mám tu remosku již několik let.)

Re: loupe se teflon 2

Team Remoska
07.02.2017
to [Jana ] Dobrý den, paní Jano, děkujeme Vám za Váš dotaz. K poškození nepřilnavé povrchové vrstvy zn. Teflon® může dojít tehdy, pokud se samotné víko předehřívá na prázdno bez uložení na pečicí mísu. Nicméně se s námi paní Jano prosím zkontaktujte na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz, my Vám spodní víko zdarma vyměníme. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Novák
31.01.2017
Dobrý den, máme remosku originál s okénkem a teflonovou nádobou. Zjistil jsem, že existuje i teflonová nádoba nízká a zajímalo by mne, pro jaké pokrmy je vhodná - na smažení? Děkuji F. Novák

Re: Dotaz

Team Remoska
01.02.2017
to [Novák] Dobrý den, pane Nováku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nízká mísa se používá na pečení pizzy, nízkých koláčů, zapékání toustů, pečiva a pod. Přejeme Vám hezký den.

plech s otvorem

Laďka
31.01.2017
Dobrý den! Dostala jsem starší typ remosky s proskleným víkem - stav perfektní! Jen nevím, k čemu je plochá kulatá deska s otvorem uprostřed (jako gramofonová deska), která se vejde na dno nádoby - poradíte? Díky, Laďka

Re: plech s otvorem

Team Remoska
01.02.2017
to [Laďka] Dobrý den, Laďko, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Remoskách, které máme uloženy v našem archivu, nemáme žádný podobný doplněk. Můžete nám, prosím zaslat fotografii Vaší Remosky a kulaté desky s otvorem? Foto nám prosím zašlete na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz. Děkujeme Vám a přejeme Vám hezký den.

Remoska grand

Zaverkova
30.01.2017
Chci se zeptat jestli je tato misa vhodna pro stary typ SII, s okenkem, vyrobce cesky brod?

Re: Remoska grand

Team Remoska
31.01.2017
to [Zaverkova] Dobrý den, na našem e-shopu si ke své Remosce II S GRAND můžete objednat tyto mísy: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic za cenu 855,- Kč nebo M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková za cenu 595,- Kč. Výše uvedené ceny jsou včetně DPH a dopravy. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Nováková
30.01.2017
Vážení, mám remosku s okénkem, ale v návodu jsem se nikde nedočetla, zda se má nějak předehřívat. Pokud vložím např. těsto do studené remosky, je v čase uvedeném v receptu již započten čas ohřátí nebo musím sama připočítat aspoň 10 minut? A ještě jeden dotaz - když držím v ruce víko s topným tělesem, při pohybu v něm mírně chrastí. Je to v pořádku? Děkuji.

Re: dotaz

Team Remoska
31.01.2017
to [Nováková] Dobrý den, paní Nováková, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Návodu k použití, který je součástí každého našeho výrobku, uvádíme toto upozornění: Nepředehřívat topné víko nebo celou Remosku bez potravin. Pokud je nutné Remosku předehřát, doporučujeme do mísy umístit např. olej nebo vodu. Jakmile dojde k předehřevu mísy, vodu z mísy vylijte a mísu do sucha vytřete. Bohužel, postup Vámi zmiňovaného receptu nemůžeme posoudit, pokud jej neznáme. V případě, že budete mít zájem o posouzení doby přípravy receptu, kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Předpokládáme, že vlastníte elektrickou pečicí mísu Remoska® R11 nebo R12. Vámi zmiňované "chrastění" je způsobeno rozpínáním topné spirály ve víku. Přejeme Vám hezký den.

remoska grand koupena 1999

Dana Hornova
27.01.2017
mlujeme do krupava pecena kridelka.do remosky je musim napichat sodstupem na spejli a pstavit na dno misy,ale vysledek neni 100%.mohli by jste vyrobit grilovaci rost na nozkach nebo mam shanet firmu ,ktera by ho vrobila? dekuji za odpoved.

Re: remoska grand koupena 1999

Team Remoska
27.01.2017
to [Dana Hornova] Dobrý den, paní Hornová, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné době nevlastní naše společnost technologie na výrobu grilovacího roštu. Přejeme Vám hezký den.

Topné těleso

Jiřina
25.01.2017
Dobrý den, lze u Vás objednat topné těleso k remosce R 11 ? Děkuji za odpověď Spíchalová

Re: Topné těleso

Team Remoska
26.01.2017
to [Jiřina] Dobrý den, paní Jiřino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Veškeré zásahy na našem výrobku - elektrické pečicí míse zn. Remoska® - musí být prováděny autorizovaným elektro servisem, jelikož naše výrobky spadají do třídy ochrany I. Proto Vám doporučuji, aby jste víko Vaší elektrické pečicí mísy zn. Remoska® odeslala k opravě na adresu našeho servisního oddělení: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. V případě, že se rozhodnete pro výměnu topné spirály v servisu poblíž Vašeho bydliště, pak si u nás můžete objednat pouze samostatnou topnou spirálu buď telefonicky na tel. č. 556 802 601 nebo elektronicky na e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Topná spirála

Jiří Polák
25.01.2017
Dobrý den! Prosím o specifikaci náhradní topné spirály Remosky, která má označení na rukojeti víka R11. Jedná se o menší Remosku se sklem ve víku. Děkuji

Re: Topná spirála

Team Remoska
25.01.2017
to [Jiří Polák] Dobrý den, pane Poláku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud máte problém s topnou spirálou ve víku Vaši elektrické pečicí mísy zn. Remoska®, pak můžete víko zaslat na naše servisní oddělení, kde Vám ho kolegové opraví. V modelu R11 je uložena korálková spirála 500W/230V. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz -mísa

Romana Vojtíšková
22.01.2017
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné doobjednat pouze mísu z této limitované modré edice. A pokud ano, kolik by mísa stála. Děkuji za odpověď. S pozdravem Romana Vojtíšková

Re: Dotaz -mísa

Team Remoska
23.01.2017
to [Romana Vojtíšková] Dobrý den, paní Vojtíšková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísy limitované edice s nepřilnavým povrchem zn.Teflon® Select v barevném provedení Lavender Blue pro model R21 i R22 Remoska® Teflon® Select máme skladem. Pokud budete mít o náhradní mísu zájem, kontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Přejeme Vám hezký den

mytí v myčce

Lucie Šťastná
21.01.2017
Dobrý den, dá se mísa dát do myčky? Děkuji za informaci S pozdravem Lucie Šťastná

Re: mytí v myčce

Team Remoska
23.01.2017
to [Lucie Šťastná] Dobrý den, paní Šťastná, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Návodu k použití, který je součástí každého balení našeho výrobku - elektrické pečicí mísy zn. Remoska®, uvádíme, že mísu čistíme běžným způsobem, bez použití abrazivních prášků a můžeme ji vložit i do automatické myčky. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Tomáš Hrubý
21.01.2017
Pěkný den přeji. Rád bych se zaptal na kolik stupňů vlastně Remoska peče, když teplota nejde regulovat? Díky a s pozdravem Tomáš Hrubý

Re: dotaz

Team Remoska
23.01.2017
to [Tomáš Hrubý] Dobrý den, pane Hrubý, děkujeme Vám za Váš dotaz. Teplota uvnitř pečicí mísy je 160-180° C. Při této teplotě jsou zajištěny optimální podmínky pro pečení, z toho důvodu není nutná regulace teploty. Přejeme Vám hezký den

mísa na varnou desku

Dita Vrbová
15.01.2017
Dobrý den. Lze mísu použít bez elektřiny jako pánev na plynovou varnou desku? Děkuji za odpověď. Dita Vrbová

Re: mísa na varnou desku

Team Remoska
16.01.2017
to [Dita Vrbová] Dobrý den, paní Vrbová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Umisťovat mísu na plynový sporák či varnou desku nedoporučujeme, mísa nemá zesílené dno a mohlo by dojít vlivem tepla k deformaci mísy. Přejeme hezký zbytek dne.

Dotaz

Jan Vacek
13.01.2017
Dobrý den, mám dotaz: nová remoska, kterou jsem zakoupil normálně funguje, ale velice se zahřívá rukojeť včetně spínače na zapínání a vypínání. Remosku pak musím držet přes nějakou látku. Je to normální? Děkuji

Re: Dotaz

Team Remoska
16.01.2017
to [Jan Vacek] Dobrý den, pane Vacku, děkujeme Vám za Váš dotaz.Vámi popisovaný stav běžný není. Zašlete, prosím, víko Vaší elektrické pečicí mísy zn. Remoska® na naše servisní oddělení na adresu: REMOSKA s.r.o., servisní oddělení, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, spolu s průvodním dopisem a Vaší zpětnou adresou. Kolegové Vaši Remosku přezkoušejí, aby zjistili, proč k tomuto problému došlo. Omlouváme se za vzniklou situaci a přejeme Vám hezký den.

latexová forma

Alice Boušková
11.01.2017
Dobrý den, je možné v remosce použít na bábovku latexovou formu? Děkuji AB

Re: latexová forma

Team Remoska
12.01.2017
to [Alice Boušková] Dobrý den, paní Boušková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Jak uvádíme níže v našich odpovědích do pečicí mísy zn. Remoska® můžete vkládat jak silikonové, tak i např. hliníkové formy nebo zapékací keramické misky. Nikdy se však nesmí dotýkat spodního pečicího víka. Z vlastní zkušenosti vím, že je velmi obtížné tak nízkou silikonovou formu zakoupit. Přejeme Vám hezký den.

rez na víku remosky

Eva
03.01.2017
Dobrý den,na vánoce jsem dostala remosku a po 1 použití mám na víku náznak rzi.Je to možné?

Re: rez na víku remosky

Team Remoska
04.01.2017
to [Eva] Dobrý den Evo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Určitě se nejedná o rez. Horní část víka je vyrobena z nerezového materiálu se zrcadlovou vrstvou. Hnědé skvrny na víku jsou připečené nečistoty, mastnoty, které jsou spolu s přebytečnou párou odváděny z Remosky výpustnými šrouby, umístěnými ve víku. Tyto nečistoty se potom na horkém povrchu víka zapečou a mohou vytvořit malý hnědý flíček, který Vám může připadat jako rez. Doporučujeme horní nerezové víko vyčistit, na čištění používat čistící přípravky na nerezové materiály bez abrazivních částí. Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit osvědčený čistič na nerez 3v1 Denkmit, který se vyznačuje vysokou účinností, zároveň však šetrností k čištěnému povrchu. Je jemný a na čištěném povrchu nezanechá škrábance. Nikdy však k odstranění nečistot nedoporučujeme používat čistící prášky nebo drsnou plochu mycí houbičky, které by horní víko poškrábaly. Na tyto skutečnost upozorňujeme naše zákazníky v Návodu k použití. Přejeme Vám hezký den.

mísa k Originál, typ 500

Anežka Šimková
01.01.2017
Mám pečící víko Remoska Originál typ 500. Dá se k němu sehnat mísa? A jaká?

Re: mísa k Originál, typ 500

Team Remoska
02.01.2017
to [Anežka Šimková] Dobrý den, paní Šimková. Děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro Vaši Remosku Vám můžeme nabídnout tyto náhradní mísy: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® za cenu 790,- Kč nebo M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliník 460,- Kč. Pokud nenaleznete mísy v naší e-shopové nabídce, pak jsou mísy momentálně vyprodány. Naskladněny budou nejdříve koncem měsíce ledna. Objednávku můžete provést na našem e-shopu, nebo e-mailem na adrese: info@remoska.cz popř. telefonicky na čísle: 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

Remoska R22

Irena Applová
25.12.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné v Remosce smažit řízky a jak? Mohu použít olej a jaké množství? Děkuji

Re: Remoska R22

Team Remoska
02.01.2017
to [Irena Applová] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. V elektrické pečicí míse zn. Remoska® můžete smažit řízky. Bez problémů můžete samozřejmě použít olej v přiměřeném množství. Přejeme Vám hezký den.

M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková

Petr Chalupa
21.12.2016
Dobrý den, předpokládám, že výše uvedená miska je použitelná pro staré Remosky s okénkem (vypadá stejně). V provedení s Teflonem se objednat nedá ? S díky a pozdravem Petr Chalupa

Re: M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková

Team Remoska
25.12.2016
to [Petr Chalupa] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísa M11 je určena pro dříve yvráběný model s okénkem; u tohoto modelu nebyly uchaa připevněny na míse. Konkrétně tento model je určen pro Remosku GRAND o objemu 4l. Tato mía je momentálně vykoupena a bude zařazena do výroby někdy v průběhu měsíce ledna. Přejeme Vám hezké svátky vánoční.

Kuchařka

Jana Langerová
15.12.2016
Dobrý den, zakoupily jsme Vaši remosku jako dárek. Chtěla jsem se zeptat jestli by bylo možné u Vás objednat knihu receptů a získat ji ještě do Vánoc. Děkuji za odpověď Langerová

Re: Kuchařka

Team Remoska
15.12.2016
to [Jana Langerová] Dobrý den, paní Langerová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud objednáte Kuchařku na našem e-shopu ještě dnes, zítra ji budeme expedovat. Jak jsme uváděli v Aktualitách na našich www stránkách tak přijímáme objednávky do 16.12.2016 a posledním dnem expedice je pondělí 19.12.2016. Přejeme Vám hezký den.

Kompatibilita

Jan Minjerik
14.12.2016
Dá se použít k typu R 11 02 ?

Re: Kompatibilita

Team Remoska
15.12.2016
to [Jan Minjerik] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. K elektrické pečicí míse zn. Remoska® model R1102 si můžete na našem e-shopu objednat tyto náhradní mísy: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® za cenu 760,- Kč; M18 Mísa nízká ORIGINAL Teflon® také za cenu 760,- Kč; M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliník za cenu 460,- Kč a M16 Mísa nízká pro ORIGINAL hliník také za cenu 460,- Kč. Výše uvedené ceny jsou včetně dopravy a DPH. V současné době jsou některé mísy vyprodány; tyto mísy se budou vyrábět až ve druhé polovině ledna 2017. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách