Poradna

Rady a tipy

Rozbité pečící víko

Petra
26.06.2019
Dobrý den, rozbilo se mi pečící víko u Remosky Grand typ R 1202. Bude možná oprava a jaká by byla přibližná cena. Děkuji Petra

Re: Rozbité pečící víko

Team Remoska
27.06.2019
to [Petra] Dobrý den Petro, děkujeme Vám za Váš dotaz. Z Vašeho popisu není bohužel zřejmé, jaká závada je na pečicím víku, co je na něm poškozeno - zda nepeče nebo došlo k pádu víka, je poškozeno například držadlo apod. Prosím upřesněte nám závadu na pečicím víku na e-mailové adrese: info@remoska.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

rozdíl povrchů

Petronela Černičková
22.06.2019
Dobrý den, prosím Vás o vysvětlení rozdílu mezi povrchem Grand Teflon a povrchem Original Teflon. Děkuji předem.

Re: rozdíl povrchů

Team Remoska
24.06.2019
to [Petronela Černičková] Dobrý den, paní Černičková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na naše výrobky nanášíme nepřilnavý povrch zn. Teflon®. Elektrická pečicí mísa zn. Remoska® se vyrábí ve dvou velikostech - 2 užitné litry má model R21 ORIGINAL a 4 užitné litry má model R22 GRAND. Takže "Grand Teflon" je Remoska® R22 GRAND potažena nepřilnavou povrchovou úpravou zn. Teflon® a "Original Teflon" je Remoska® R21 ORIGINAL rovněž potažena nepřilnavou povrchovou úpravou zn. Teflon®. Přejeme Vám hezký den.

Držadlo remoska R12 Grand

M
19.06.2019
Dobrý den. Mám zlomené držadlo spodní remoska Grand R12 (spínač z boku) a horní je již také horší. Horní díl se již nedodává. Je alespoň možno nahradit držadlem horní a a spodní typu R21(spínač v horní části)? Budou pasovat rozteče šroubů? Děkuji.

Re: Držadlo remoska R12 Grand

Team Remoska
24.06.2019
to [M] Dobrý den, držadlo u dříve vyráběného modelu R12 Remoska® GRAND je jinak konstrukčně řešeno držadlo než u nově vyráběných modelů. Držadlo nově vyráběných modelů nebude pasovat. Přejeme Vám hezký den

Dotaz

Pavel Jančařík
16.06.2019
Dobrý den, jaký je prosím rozdíl v povrchu remosky Teflon® Classic nebo Teflon® Select. Děkuji.

Re: Dotaz

Team Remoska
17.06.2019
to [Pavel Jančařík] Dobrý den, pane Jančaříku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Teflon® Classic je dvouvrstvý nepřilnavý povrch nanášený v černé barvě. Teflon® Select je používán u barevných modelů Remosek - např. Champagne Gold - a má o jednu vrstvu (barevnou) větší nástřik než Teflon® Classic.

dotaz

Ota čenec
14.06.2019
Dobrý den! Omylem jsme umyli teflonovou mísu od Remosky v myčce nádobí.V míse se vytvořil bílý povlak,který lze seškrabovat nehtem.Je mísa zničená? Nebo se toho povlaku nějak lehce zbavíme? Děkuji za odpověď!

Re: dotaz

Team Remoska
14.06.2019
to [Ota čenec] Dobrý den, s největší pravděpodobností se jedná o zaschlé soli z tablet do myčky. Doporučíme Vám umýt mísu ručně.

Bude mi pasovat se starou remoskou.

Martina Andělová
12.06.2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mi tato mísa bude pasovat k remosce, kterou mám po své babičce. Je to remoska ze 60. let, s okénkem. Děkuji Andělová M.

Re: Bude mi pasovat se starou remoskou.

Team Remoska
13.06.2019
to [Martina Andělová] Dobrý den, paní Andělová, bohužel jste neuvedla v dotazu o jakou mísu se jedná. Pokud je horní průměr mísy 32 cm, pak se jedná o Remosku GRAND a na našem e-shopu si v tomto případě objednejte náhradní mísu M13. V případě, že horní průměr mísy je 24 cm, pak se jedná o Remosku Original a na našem e-shopu si objednejte mísu M17. Přejeme Vám hezký den.

Topné těleso

Kateřina Hrabáková
10.06.2019
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné, že remoska začala péct na výrazně vyšší teplotu. Poslední 2 pečení je po půl hodině rukojeť i držák víka tak horký, že nejde bez rukavice sundat, jídlo je zároveň rychle spálené, šťáva vyvařená. Remosku mám cca 3 roky. Je to vůbec možné?

Re: Topné těleso

Team Remoska
12.06.2019
to [Kateřina Hrabáková] Dobrý den, paní Hrábková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska nemůže péci více. S největší pravděpodobností došlo při manipulaci s víkem k byť lehkému "bouchnutí" spodního víka, to správně nedoléhá při uložení víka na mísu, čímž se horká pára dostává do držadla, které je potom horké. Zašlete prosím Vaše víko na naše servisní středisko, kde Vám je přeměříme, zkontrolujeme a opravíme. Adresa našeho servisního střediska je: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Přejeme Vám hezký den.

Náhradní napájecí kabel

Martin Kubec
10.06.2019
Dobrý den, máme typ Remosky, kde je přívodní kabel pevně spojen (vychází) již z držadla. Vlivem používání došlo k postupnému porušení (přelomení) napájecího kabelu (resp. vodičů) a to hned za gumovou výztuhou (ochranou) těsně za držadlem. Prosím o info, zda lze tento kabel objednat. Jsem schopen si ho vyměnit sám. Jedná se o pozáruční opravu. Děkuji za pomoc. Kubec

Re: Náhradní napájecí kabel

Team Remoska
10.06.2019
to [Martin Kubec]Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano náhradní přívodní kabel Vám můžeme zaslat na dobírku. Objednávku nám prosím zašlete na e-mailovou adresu objednavky@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

poškození tefl mísy

Andrea
08.06.2019
Dobrý den, máme Remosku Typ R22. Jsem s ní velmi spokojena, běžně moučníky peču tak, že jí vyložím peč. papírem a do tohoto "korýtka" dávám těsto, zdobím ovocem, sypu drobenkou a peču. Nakonec celé i s papírem vyndám, aby se krájelo mimo pečicí mísu. Dotaz: bohužel se jednou stalo, že návštěva si nožem ukrojila kus koláče přímo v míse- je na dně vyrytá "čára" od nože. Někde jsem četla, že se tímto poškozením naruší nějaké "okruhy" rozvodu tepla nutné pro správné pečení.. Můžete mi prosím upřesnit? Musím koupit novou mísu, aby vše správně fungovalo? Děkuji.

Re: poškození tefl mísy

Team Remoska
10.06.2019
to [Andrea] Dobrý den, Andreo, děkujeme Vám za Váš dotaz. V pečícím víku Remosky je uložena topná spirála, která rozvádí teplo stěnami mísy rovnoměrně po celé míse. V Remosce opravdu žádné okruhy potřebné pro rozvod tepla a správné pečení nejsou. Předpokládáme, že vryp nožem do dna mísy bude hluboký tzn., že je vryp stříbrný? Vrypem se poškodila nepřilnavá povrchová vrstva. Je na Vás, zda se rozhodnete pro koupi nové mísy, každopádně vryp nožem nemá na správné pečení žádný vliv. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Jan Plchút
07.06.2019
Zdravím Mám stary typ remosky bez skla a vyhazuje mě pojistky. Nevíte,čím to může být??

Re: Remoska

Team Remoska
07.06.2019
to [Jan Plchút] Dobrý den, pane Plchúte, abychom mohli stanovit příčinu nefunkčnosti Vaší staré Remosky, pak bychom ji museli na našem servisním oddělení přeměřit a přezkoušet. Ne všechny dříve vyráběné Remosky ale opravujeme - tyto modely se nevyráběly v naší společnosti Remoska s.r.o. se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm (např. Remoska HUT bez okénka z padesátých let), na tyto Remosky nemáme žádné náhradní díly.

remoska na sporáku

Jitka Bedrunková
01.06.2019
Dobrý den, chci se zeptat jestli může remoska ta mísa na plynový sporák. Dělávám kuře napřed na plynovém sporáku do změknutí a pak dávám do trouby na zčervenání. Je to rychlejší a stejně chutné. Teď mám novou remosku a chci se zeptat jesli mísu z remosky mohu dát na plynový vařič a pak před koncem sundám z plotýnky a použiju remosku i s víkem už na zčervenání.Zatím dělám tak že v jiném hrnci nechám změknout a pak předělám do remosky na zčervenání. Děkuji

Re: remoska na sporáku

Team Remoska
03.06.2019
to [Jitka Bedrunková] Dobrý den, paní Bedrunková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud si pozorně přečtete Návod k použití, který je součástí každého balení našeho výrobku, pak na třetí straně návodu naleznete toto upozornění: Mísa není určena k vaření na sporáku a varných deskách! Může dojít k deformaci dna. Přejeme Vám hezký den.

náhradní mísa

Monika
31.05.2019
Dobrý den, prosím o info, kde zakoupím náhradní mísu pro remosku R 1102 a pod jakým číslem či názvem ji můžu objednat, aby byla pro tento typ remosky. Děkuji. Hezký den. Monika

Re: náhradní mísa

Team Remoska
03.06.2019
to [Monika] Dobrý den, Moniko, náhradní mísu za koupíte na našem e-shopu. Naleznete ji pod označením: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

praskly vypinac

Hana
30.05.2019
Dobry den, mam Remosku typ R11 Original kupovanou v UK, na ktere mi praskl a castecne vypadl cerveny kryt vypinace. Remoska normalne funguje, ale rada bych ji mela celkove v poradku. Je mozne zakoupit pouze kryt na vypinac a vymenit ho svepomoci, nebo musim cele viko vezt do CR a posilat ho sem a tam? Napiste mi, prosim, pripadne cenu jak za samostatny nahradni dil, tak za servis, pokud je nutne poslat. Dekuji Hana

Re: praskly vypinac

Team Remoska
31.05.2019
to [Hana] Dobrý den, Hanko, děkujeme Vám za Váš dotaz. Zkontaktujte mne prosím na mé e-mailové adrese: hlobilova@remoska.cz dohodneme se na doručení vypínače. Přeji Vám hezký den Lenka z Remosky.

Rozbita remoska

Lucie
29.05.2019
Dobry den, dnes mi Remoska vybouchla a trochu i horela. Mela jsem ji asi deset let a tudiz jsem trochu zklaman kvalitou, kdyz moje maminka ji mela cely zivot. Remoska uz delsi dobu mela vadny kontakt...kontrolka zhasinala a az po pohnuti s kabelem se rozsvitila. Jen mne napadlo se Vas zeptat, zda by nebylo mozne ji opravit, ci zda ji proste musim vyhodit. Dekuji, s pozdravem, Lucie

Re: Rozbita remoska

Team Remoska
30.05.2019
to [Lucie] Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ve všech návodech k použití, které jsou součástí každého balení našeho výrobku upozorňujeme zákazníky na to, aby nepoužívali výrobek s vadným přívodním kabelem, tím zabrání vzniku nebezpečné situace, která ve Vašem případě nastala (jak sama píšete "kontrolka měla delší dobu vadný kontakt a pohnutím kabelu se rozsvítila" - jednoznačně se jednalo ve Vašem případě o porušený přívodní kabel. Mrzí nás vzniklá situace, ale nepoužívání výrobku s poškozeným přívodním kabelem a včasnou výměnou poškozeného přívodního kabele se dalo této nepříjemné situaci zabránit. Poškozené pečicí víko můžete zaslat na naše servisní oddělení, opravíme Vám je. Přejeme Vám hezký den.

rozdíl mezi remoskami

Jaroslava Hloužková
26.05.2019
Dobrý den, prosím jaký je rozdíl mezi těmito remoskami: Remoska R 22 TS GRAND CHAMPAGNE GOLD a Remoska R22F GRAND Teflon Classic Děkuji. Hloužková

Re: rozdíl mezi remoskami

Team Remoska
27.05.2019
to [Jaroslava Hloužková] Dobrý den, paní Hloužková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska R22 TS GRAND Champagne Gold je vyrobena s nepřilnavým povrchem zn, Teflon(R) Select v barevném provedení Champagne Gold a je bez okénka v pečicím víku. Remoska R22F CRAND Teflon(R) Classic je vyrobena s okénkem v pečicím víku a s nepřilnavou povrchovou úpravou Teflon(R) Classic - pečicí mísa je černá a pečicí víko je vyrobeno z leštěného nerezu. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz na funkci;

Iv
23.05.2019
Dobrý den, když v remosce peču stává se mi, že vrch je naprosto spálený ale spodek není vůbec udělaný - naposledy třená buchta (nepoživatelná) a žemlovka. Čím to? Děkuji

Re: Dotaz na funkci;

Team Remoska
24.05.2019
to [Iv] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud máte pocit, že Vám Remoska nepeče správně a řídíte se všemi našimi doporučeními, pak zašlete Remosku na naše servisní středisko k reklamaci či k posouzení výrobku. Kolegové jej přeměří a přezkoušejí. Přejeme Vám hezký den.

mytí remosky

Věra
17.05.2019
Dobrý den, mísa se dá mýt v myčce? na kolik stupňů? Můžete mi doporučit remosku pro 2 lidi s okénkem? Jsem zde poprvé a zatím se nevyznám... Děkuji předem

Re: mytí remosky

Team Remoska
20.05.2019
to [Věra] Dobrý den, paní Věro, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mytí mísy v myčce nedoporučujeme. Remosky vyrábíme ve 2 velikostech - Remosku s užitným objemem 2l - horní průměr pečicí mísy je 22 cm a Remosku s užitným objemem 4l - horní průměr mísy je 29 cm. Poradit Vám vhodnou variantu není jednoduché, nevíme, jak jste zvyklá vařit, jaké porce, zda vaříte např. pouze na jeden den. Někomu stačí malá Remoska pro 2 lidi a pro někoho by byla tato Remoska malá. Přejeme Vám hezký den.

Větší průměr

Zuzana Neveová
15.05.2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je k dostání tato hluboká místa i ve větším průměru. Asi 9 let mám Vaši remosku s průměrem 32 cm a vnitřek mísy mám již poničený. Chtěla jsem si tedy koupit novou, ale nedaří se mi ve Vaší nabídce objevit správný model. Předem děkuji za odpověď.

Re: Větší průměr

Team Remoska
15.05.2019
to [Zuzana Neveová] Dobrý den, paní Neveová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete zakoupit náhradní mísu s označením M13 - Mísa hluboká pro GRAND Teflon(R) za cenu 855,- Kč. Tyto mísy jsme dnes vyrobili a během odpoledne budeme aktualizovat nabídku - tuto mísu si budete moci na našem e-shopu objednat. Přejeme Vám hezký den.

remoska 500

Marie
10.05.2019
Dobrý den, mám dotaz, zda je mísa vhodná na starou remosku typ 500 Ceský Brod Děkuji za odpověd.

Re: remoska 500

Team Remoska
13.05.2019
to [Marie] Dobrý den, paní Marie, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro Remosku typ 500 můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

Zlepšovací návrh

Ladislav
06.05.2019
Dobrý den, ještě mě napadly k remosce takové zlepšovací návrhy. Prý se vyrábí s okénkem i bez okénka. Obojí má svoje výhody i nevýhody. Okénkem utíká sálavé teplo, u remosky bez okénka se zase nedá podívat jestli je jídlo už upečené. Tak byste mohli dělat univerzální remosku. Ta by měla okénko, a kolem děj drážku, a na okénko by se dala dát poklička z leštěného nerezu nebo hliníku, která by zapadla do té drážky, a odrážela by teplo zpátky do remosky. Kdybych se chtěl podívat jestli je jídlo už upečné, tak bych vždycky jen zvednul pokličku a nemusel bych vypouštět teplo z remosky. Taky by se hodila remoska, která by měla dvě topné spirály, jednu slabší a jednu silnější, a dva vypínače, aby se dala zapnout buď slabší spirála, nebo silnější, nebo obě. Kdyby byly zapnuté obě, tak by měla dokázat stejnou teplotu jako umí klasické trouby, což je myslím až 250 stupňů.

Re: Zlepšovací návrh

Team Remoska
07.05.2019
to [Ladislav] Dobrý den, pane Ladislave, děkujeme Vám za Váš příspěvek. Přejeme Vám hezký den.

Misa z Remosky v chladničke

Zuzana Roy
29.04.2019
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je po ukončení pečenia a vychladnutí spodnej misy z Remosky možné túto vložiť do chladničky aj s pripraveným a vychladnutým jedlom, napr. na noc a tak pod., alebo je nutné to prehodiť do inej nádoby. Ďakujem pekne, Z. Roy

Re: Misa z Remosky v chladničke

Team Remoska
30.04.2019
to [Zuzana Roy] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísu s potravinami můžete umístit do lednice např. do druhého dne. S přáním hezkého dne.

Dotaz - historie

Ladislav
28.04.2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak máte dole na webu tu historii remosek, proč tam nemáte všechny typy co se vyráběly? Nemáte někde fotky všech typů co se vyráběly? Ještě by mě zajímalo, ta původní remoska co máme je vyrobená dost kvalitně, jsou ty dnešní vyráběné ve stejné kvalitě nebo se to šidí jako všude jinde? (ty původní remosky měly např. topnou spirálu v pravých keramických korálkách, držadlo z pravého bakelitu, přívodní šňůru s nástrčkou z pravého porcelánu.. je to tak i u těch současných? Díky Ladislav

Re: Dotaz - historie

Team Remoska
29.04.2019
to [Ladislav] Dobrý den, pane Ladislave, děkujeme Vám za Váš dotaz. Naše společnost Remoska s.r.o. se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm vznikla v roce 1994, kdy převzala výrobu Remosky z Kostelce nad Černými Lesy. Od roku 1957 se Remoska vyráběla v Čechách. Remosku jsme nevyráběli od samého začátku, proto nemáme ani v našem archivu uloženy všechny varianty elektrické pečicí mísy zn.Remoska(R), které se od roku 1957 vyráběly. Z původních výrobních závodů se dochovaly jen střípky z historie výroby, zbytek je opravdu nedohledatelný. Historické fotografie, které máme k dispozici jsou v sekci Historie na našem webu zveřejněny. V současné době montujeme do našich výrobků topnou spirálu tzv. tyčovou, která je kvalitnější; keramická korálková spirála se časem poškodila - korálky praskaly. Plasty v současné době vyrábíme z teplotně vysoce odolného plastu. U současně vyráběných modelů nemá Remosky odnímatelný přívodní kabel. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Strnadová
28.04.2019
DObré odpoledne, lze tuto mísu vložit do remosky z 60..let, která byla z hliníku? Stále tuto "kamarádku" používáme. Děkuji za odpověď. Strnadová

Re: dotaz

Team Remoska
29.04.2019
to [Strnadová] Dobrý den, paní Strnadová, bohužel jste neuvedla jakou mísu chcete vkládat do Remosky. Z Vašeho dotazu není také zřejmé, zda máte zájem o náhradní pečicí mísu nebo chcete do Vaší mísy vložit například nějakou zapékací misku. Prosím zkontaktujte se s námi na e-mailu inof@remoska.cz, abychom Vám mohli odpovědět. Přejeme Vám hezký den.

M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic

Libor Spáčil
26.04.2019
Dobrý den, chtěl bych se pouze ujistit, že tato mísa je vhodná pro starší typ Remosky R11 500 W Děkuji Zdraví Spáčil Brno

Re: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic

Team Remoska
29.04.2019
to [Libor Spáčil] Dobrý den, pane Spáčile, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano náhradní mísa M17 je vhodná pro Remosku ORIGINAL typ R11. Přejeme Vám hezký den.

Víko remosky

Zdeněk Kořínek
25.04.2019
Po zapnutí spínače na rukojeti víka se má rozsvítit červená kontrolka. Ona se však nerozsvítí - až se změnou polohy víka. Při dalším pohybu víka zhasne a tak se to nepravidelně opakuje. Samozřejmě když nesvítí, tak nehřeje. Je tato vada odstranitelná? Jaká by byla asi cena opravy? Jedná se o typ R11 02. Děkuji!

Re: Víko remosky

Team Remoska
29.04.2019
to [Zdeněk Kořínek] Dobrý den, pane Kořínku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Je možné, že je poškozen přívodní kabel nebo vypínač. Může být také přerušena topná spirála. Bez kontroly a testu na našem servisním oddělení nejsme schopni blíže specifikovat závadu na Vaší Remosce. Zašlete prosím víko na naše servisní oddělení, kolegové problém na Vaší Remosce jistě opraví. Přejeme Vám hezký den.

Okénko?

Irena
23.04.2019
Dobrý den, před cca osmi lety jsem si koupila Remosku Grand. V té době jste neprodávali Remosky s okénkem s tím, že bez okénka je lepší rozložení tepla. Teď chci objednat mamince k narozeninám a koukám, že zase s okénkem prodáváte? Změnila se nějak technologie nebo je přece jen lepší koupit bez okénka? Děkuji za odpověď Irena Kordić

Re: Okénko?

Team Remoska
29.04.2019
to [Irena] Dobrý den, paní Ireno, děkujeme Vám za Váš dotaz. Okénko v pečícím víku jsme začali opět vyrábět na četné přání našich zákazníků. Je na zákaznících samotných, pro jaký model se rozhodnou, zda pro ten bez okénka, nebo pro ten s okénkem. V naší sekci Aktuality si můžete přečíst článek věnovaný tomuto problému. Přejeme Vám hezký den.

Grilovanie

Ivan Sarissky
18.04.2019
Ako sa da v remoske grilovat?,v receptoch citam maso opiest v remoske z oboch stran, ako?Nahriat misu na plynovom sporaku?Oprazit cibulu,zakryt vekom,vyprazat rezne.Vlasnim remosku 2 litrovu.Upiekol som vyborny chlieb.

Re: Grilovanie

Team Remoska
29.04.2019
to [Ivan Sarissky] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečicí mísa zn. Remoska(R) je primárně určena k pečení. V Návodu k použití doporučujeme našim zákazníkům, aby neumisťovali pečicí mísu na sporáky a keramické desky, mohlo by dojít k deformaci mísy. Pokud maso umístíte do Remosky a během pečení jej obrátíte, pak se Vám krásně upeče maso z obou stran. To samé platí i u smažení cibulky, řízků či karbanátků. Přejeme Vám hezký den.

Se sklem nebo bez?

Hana K.
16.04.2019
Prosila bych poradit, zda je lepší Remoska se sklem nebo bez něj. Je povrch moučníku v místě kde je sklo také upečený? Děkuji Hana

Re: Se sklem nebo bez?

Team Remoska
17.04.2019
to [Hana K.] Dobrý den, Hanko, děkujeme Vám za Váš dotaz. Doporučíme Vám přečíst si článek v naší sekci Aktuality: Remoska® s okénkem, nebo bez okénka? Kterou si vybrat? Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Dominik
13.04.2019
Dobrý den chtěl bych se zeptat mám starší remosku typ R12 grand, zajímalo by mě jaký má objem, a zda-li máte k dispozici stejný nebo podobný model peču v tom kolena a potřeboval bych větší děkuji za odpověď

Re: Dotaz

Team Remoska
16.04.2019
to [Dominik ] Dobrý den, Dominiku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska R12 se nevyrábí od konce roku 2012. Jednalo se o Remosku s objemem 4l. V současné době vyrábíme model R22 GRAND o užitném objemu 4l - horní průměr pečicí mísy 39 cm, výška mísy 11 cm. musíte však počítat s tím, že pečicí víko je "zapuštěno" do mísy cca 2,7 cm. Přejeme Vám hezký den.

postovne

martina posepny
13.04.2019
Dobry den prosim o cenu postovneho 4l remosky do Melbourne,Australie,mozna lodni postou? Dekuji s pozdravem martina posepny

Re: postovne

Team Remoska
16.04.2019
to [martina posepny] Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remosku jsem před Vánoci posílali zákaznici na Nový Zéland a cena za přepravu se pohybovala někde okolo 3 500,- Kč. Většina zákazníků řeší tak, že si zakoupí Remosku při návštěvě ČR a přepraví si ji v letadle. Mějte hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách