Poradna

Rady a tipy

grand remoska 32

Jaroslav
02.10.2017
je tento stojanek pro tuto misu? M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Drive jsem mel stojanek z dratu a madel tento uz nejde objednat?

Re: grand remoska 32

Team Remoska
02.10.2017
to [Jaroslav] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro Remosku GRAND model R12 můžete použít tento stojánek http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s22-stojan-pro-grand-teflon/23.html. Přejeme Vám hezký den.

S okénkem nebo bez?

Jiří Langer
30.09.2017
Dobrý den, zvažujeme koupi remosky - model R22 Grand, nevíme ale, zda je lepší si vybrat model s okénkem nebo bez. Model s okénkem se jeví jako lepší z důvodu možnosti kontroly pečení pohledem přes okénko. Na internetu jsem ale četl, že v místě okénka bývá pokrm méně propečený, je to tak nebo byl již tento problém u nového modelu odstraněn? Je pokrm během pečení přes okénko dobře viditelný, nebo se okénko "zamlžuje" a víko se pro kontrolu musí stejně nadzdvihnout? Děkuji

Re: S okénkem nebo bez?

Team Remoska
02.10.2017
to [Jiří Langer] Dobrý den, pane Langere, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remosku s okénkem v pečícím víku jsme zařadili do výroby na přání našich zákazníků. V současné době můžete zakoupit jak Remosku s okénkem, tak i bez něj a je pouze na Vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Okénko ve víku se zarosí, stupeň orosení je ale závislý na hydrataci pokrmu - pokud máte v Remosce hodně vody, šťávy, bude se více odpařovat a okénko se zarosí více. Určitě se ale do Remosky přes okénko "dívat" dá. Propečení také záleží na druhu pokrmu a na jeho množství, které se v Remosce peče. Já osobně peču jak v Remosce s okénkem, tak i bez něj a řídím se spíše časem, do Remosky moc nenahlížím. Rozhodnutí bude tedy jen a jen na Vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Přeji Vám hezký den. Lenka z Remosky.

Remoska Mini

Pešička Stanislav
27.09.2017
Dobrý den sháním Remosku Mini v dobrém stavu.Kde jí mohu sehnat? Děkuji Pešička.

Re: Remoska Mini

Team Remoska
02.10.2017
to [Pešička Stanislav]Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mini Remosku nevyrábíme cca 10 let. Vyzkoušejte bazary, aukro, možná budete mít štěstí. Přejeme Vám hezký den.

dort v remosce

Zuzana Titzová
27.09.2017
Dobrý den, potřebuji na chatě upéct dort. Mohu dát dortovou formu do remosky? Pokud ano, je jedno, z jakého materiálu forma je? Remoska se asi dopředu nenahřívá, že? Děkuji za odpověď. Z. Titzová

Re: dort v remosce

Team Remoska
27.09.2017
to [Zuzana Titzová] Dobrý den, Zuzano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Do remosky můžete dát formy silikonové, keramické - remoska se nepředehřívá. Nicméně já osobně peču korpus na dort přímo v remosce - bez formy :-). Přeji Vám hezký den. Lenka z Remosky

Víko

M. Baštová
25.09.2017
Dobrý den, víko remosky se na mísu jen položí? Děkuji.

Re: Víko

Team Remoska
26.09.2017
to [M. Baštová] Dobrý den, paní Baštová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pečící víko se na mísu pouze položí. Přejeme Vám hezký den

Hlinikova uprava pre Remosku Grand R22 F

Olga
25.09.2017
Dobrý deň prajem. Chcela by som sa spýtať, keby si chcem kúpiť Remosku R22 F s misou z hlinika, je to možné? Čítala som v dotazoch zodpovedaných nižšie, že sa dá misa z hliníka vyrobiť na mieru, nikde však nepíšte, aká by bola cena a či by sa dala Remoska kúpiť priamo s touto misou, alebo sa musí s teflónovou a hliníková misa by sa dokúpila individuálne? Ďakujem pekne za odpoveď. O.

Re: Hlinikova uprava pre Remosku Grand R22 F

Team Remoska
26.09.2017
to [Olga ] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud máte zájem o hliníkovou mísu u modelu R22F, pak se s námi, prosím, kontaktujte na našem e-mailu: info@remoska.cz - dohodneme se společně na složení remosky, kterou si bude přát objednat. Přejeme Vám hezký den.

smažení

Michaela
24.09.2017
Dobrý den,uvažuju o koupi nové remosky, stará mi nevydržela ani 5 let-bohužel, spadla a od té doby jsou problémy. Nemůžu nikde najít, zda je možno v míse napřed na sporáku (klasický plynový) napřed osmažit a pak teprve dát péct? Tento postup se mi hodně osvědčil jako úsporný. Děkuji

Re: smažení

Team Remoska
25.09.2017
to [Michaela ] Dobrý den Michaelo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud Vám Vaše remoska upadla, můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu na Váš model. V případě, že máte pádem poškozeno topné víko, i toto se dá opravit. Mísu remosky nedoporučujeme umisťovat na sporák, mohlo by dojít k poškození mísy. Přejeme Vám hezký den.

redukce

Honza
23.09.2017
Prosím o info zda existuje nějaká forma - redukce Na plochu se mi to rozlije a je to moc tenké, jde o bublaninu a nechci dvojnásobný recept. Děkuji -obvodová pro R 4l na těsto, které je dle receptu na R2j.

Re: redukce

Team Remoska
25.09.2017
to [Honza] Dobrý den, Honzo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud chcete ve velké 4l remosce upéci bublaninu, jejíž rozpis surovin je určen pro pečení v malé 2l remosce, pak Vám doporučíme, aby jste si zakoupil formu na litá těsta o průměru malé remosky - cca 24 cm. Forma může být silikonová, kovová, keramická a tu můžete potom i s těstem vložit do velké remosky a koláč takto upéci. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Monika Polachova
15.09.2017
Chtela jsem se zeptat jestli tato misa pasuje na stary typ remosky 500 Dekuji za odpoved sirka 25 cm

Re: Dotaz

Team Remoska
19.09.2017
to [Monika Polachova] Dobrý den, paní Poláchová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísy, které budou kompatibilní s Vaší remoskou jsou tyto: mísa hliníkováM15 http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m15-misa-hluboka-pro-original-hlinikova/15.html a mísa s nepřilnavou povrchovou úpravou zn. Teflon(R) M17 http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html . Přejeme Vám hezký den.

smažení

ivona
15.09.2017
dobrý den, remosku mám na chatě , ale používám ji na pečení a zapékáni, dost dobře nechápu jak se v ní dá třeba smažit cibulka, to musím každou chvilku sundávat víko??Nebo třeba bramboráky, když tam nevidím tak si neumím představit jak často budu víko muset sundávat??Nebo guláš?? ten já pražím v hrnci za častého míchání něž podleju vodou. Na jednu stranu chápu, že se to asi nepřipálí, ale ten systém přípravy mi jasný moc není. Jinak, remoska nemá chybu používáme již spousty let na chatě a chalupě, hlavně na to zapékání, ale smažit řízky??? díky za radu??

Re: smažení

Team Remoska
19.09.2017
to [ivona] Dobrý den, paní Ivono, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska je u těchto příprav či receptů, brána jako alternativa - např. na chatě, chalupě, v karavanu - kde není možnost použít klasický sporák. V těchto případech musíte zvedat víko, pokud chcete zamíchat např. cibulku, guláš a pod. Nalijte do mísy olej, přiložte víko a jakmile bude olej rozpálený, vložte cibulku a usmažte ji. Takto postupujte např. i u smažení řízků. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Jana
12.09.2017
Dobrý den! Zakoupila jsem v obchodě remosku z limitované série Hot Chilli. Horší kup jsem opravdu nemohla udělat! To nepohrdám remoskou jakou takovou, protože stará hliníková po babičce je stále funkční. Ovšem tento materiál. Po používání po necelém roce je na mnoha místech oloupaný barevný smalt.(nepoužívám ostré předměty) Romosku jsem reklamovala, jelikož mi doma vyhodila pojistky a byla dále nefunkční. Byla provedena oprava. Reklamaci jsem uplatňovala i na loupající se materiál, ta mi však nebyla uznána. Lituji, že jsem se nechala zlákat "moderním" designem. Myslela jsem, že to bude kup na roky. Nechápu takovou nekvalitu.

Re: Remoska

Team Remoska
12.09.2017
to [Jana ] Dobrý den, paní Jano, děkujeme Vám za Váš názor. Reklamovanou remosku jsme Vám opravili (došlo k závadě na vypínači - budeme jej reklamovat u našeho dodavatele), nyní je remoska plně funkční. Mísa, kterou jste nám zaslala k reklamaci, jevila známky mechanického poškození a na toto mechanické poškození se záruka nevztahuje. Mimo jiné v místě pod okrajem mísy byla mechanicky "odřena" ploška cca 3 x 1,5 cm - a to až do hliníku. Pokud by se nepřilnavý povrch "loupal" nekvalitním nanesením na mísu, pak by po "odloupnutí" barevného teflonu zůstal povrch černý - ne mechanicky sedřený do hliníku. Přes to, že šlo o MECHANICKÉ POŠKOZENÍ MÍSY a REKLAMACE na toto poškození Vám NEBYLA UZNÁNA, ZASLALI jsme Vám NADSTANDARDNĚ ZCELA ZDARMA NOVOU NÁHRADNÍ MÍSU. Jsme toho názoru paní Jano, že Vaši reklamaci vyřešila naše společnost nadstandardně. Přejeme Vám hezký den.

Horní-tepelný- díl remosky

Libuše
11.09.2017
Dobrý den, mám remosku, kterou jsem si koupila v roce 1998 /nic lepšího neznám/ , ale teď je vrchní díl nefunkční a proto bych měla velký zájem o nový díl. Bylo by možné si ho od vás koupit ? Je to "REMOSKA ORIGINÁL" Typ - 500. Děkuji za odpoveď. Libuše

Re: Horní-tepelný- díl remosky

Team Remoska
12.09.2017
to [Libuše] Dobrý den, paní Libuše, děkujeme Vám za Váš dotaz. Tato remoska se vyráběla do roku 1994 v Českém Brodě. Píšete, že je víko nefunkční tzn., že nehřeje? V tom případě by se mohlo jednat o vadnou topnou spirálu - tuto Vám na našem servisním středisku vyměníme. Jiné náhradní díly bohužel na tento typ nemáme. Zašlete nám víko Vaší remosky na adresu našeho servisního střediska: REMOSKA s.r.o., servisní středisko, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Do průvodního dopisu uveďte stručný popis závady, Vaši adresu a číslo Vašeho mobilního telefonu. Opravené víko zašleme zpět na dobírku českou poštou. Přejeme Vám hezký den.

koupě náhradní mísy

Marie Stehlíková
11.09.2017
Vlastním remosku ze 60. let, a nedám na ni dopustit. Jsme 2 a tak nám bohatě vyhovuje. Bohužel jsem zdeformovala hlubokou mísu - obv.25 cm. Bylo by možné sehnat u Vás mísu náhradní? Byla bych velice ráda. Je jedno zda bude hliníková, či teflonová. Děkuji za odpověď. M.Stehlíková, Dobřichovice

Re: koupě náhradní mísy

Team Remoska
11.09.2017
to [Marie Stehlíková] Dobrý den, paní Stehlíková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísy na dříve vyráběné modely elektrické pečící mísy zn. Remoska stále vyrábíme a naleznete je na našem e-shopu v sekci "Náhradní mísy a doplňky". Mísa pro remosku ORIGINAL je o horním průměru 24 cm. Zde uvádíme odkazy: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m15-misa-hluboka-pro-original-hlinikova/15.html http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html Mísu si můžete objednat přímo na našem e-shopu, nebo e-mailem na adrese info@remoska.cz nebo telefonicky na tel. čísle: +420 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

S okénkem nebo bez okénka

M.Baštová
10.09.2017
Dobrý den, budu kupovat svoji první remosku a potřebuji poradit z praktického hlediska, zda koupit s okénkem nebo bez okénka. Odpověď ve starších dotazech - je to na každém - mi moc nepomohla. Děkuji

Re: S okénkem nebo bez okénka

Team Remoska
11.09.2017
to [M.Baštová] Dobrý den, paní Baštová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Obáváme se, že Vám opravu nebudeme schopni poradit, pro jaký model se máte při koupi rozhodnout. Volba je opravdu jen a jen na zákazníkovi samotném, pro jaký model se rozhodne. U modelu s okénkem se doba pečení může prodloužit cca o 5 minut - oproti modelu bez okénka. Zákazníci preferují jak model s okénkem, tak i model bez něj. Přejeme Vám hezký den.

Privodny kabel Remoska typ 500

MICHAELA
09.09.2017
Dobry den. Chcela by som sa opytat na kabel do Remosky typ 500. Nasla som ju uplne novu ale bez privodneho kabla. Viete mi poradit aky typ si mam kupit. Dakujem

Re: Privodny kabel Remoska typ 500

Team Remoska
11.09.2017
to [MICHAELA ] Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Tento model se vyráběl v Českém Brodě a naše společnost na něj nemá žádné náhradní díly - u tohoto modelu jsme schopni na našem servisním středisku vyměnit pouze topnou spirálu a sklíčko ve víku. Vyzkoušejte zadat na internetu do vyhledávače "přívodní kabel na remosku s keramickou koncovkou", určitě jej ještě některé servisy k prodeji nabízejí. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Hana Fryšova
03.09.2017
Dobrý den,chtěla bych informaci jak největší máte remosku. Už jednu mám ale dám tam maximálně třeba 4 stehna a chtela bych větší. Předem děkuji Fryšova

Re: Remoska

Team Remoska
04.09.2017
to [Hana Fryšova ] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné sobě vyrábíme dvě velikosti elektrické pečící mísy zn. Remoska(R) - ORIGINAL o užitém objemu 2 l pro přípravu 2 a více porcí - průměr mísy je 24 cm a GRAND o užitném objemu 4 l pro přípravu 4 a více porcí - průměr mísy je 32 cm. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz na stojánek

Foune M.
24.08.2017
Prosím o informaci, jaký stojánek je vhodný pro: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic

Re: Dotaz na stojánek

Team Remoska
24.08.2017
to [Foune M.] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Originál drátěný stojan pro model R11 můžete objednat na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Budou vyrobeny cca do 14-ti dnů. Přejeme Vám hezký den.

Rozbité víko

Lucie Kutějová
24.08.2017
Dobrý den, babička má remosku typ R11 Original. Bohužel jí spadlo celé víko a rozbilo se. Dá se koupit pouze toto bez mísy? Děkuji

Re: Rozbité víko

Team Remoska
24.08.2017
to [Lucie Kutějová] Dobrý den, paní Kutějová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska typ R11 se již od roku 2013 nevyrábí, bohužel kompletní náhradní víko již nemáme. Zašlete nám víko na naše servisní oddělení a my se pokusíme jej opravit. Přejeme Vám hezký den.

temer spaleny povrch testa

Gusta Kachel
16.08.2017
Jakym zpusobem zamezit spaleni kynuteho testa na povrchu. Uz po desiti minutach se zacina testo palit. Je dostatecne daleko od tepelneho zdroje ve viku. Mam modrou mensi Remosku. Kolo peciciho papiru moc nezachranilo.

Re: temer spaleny povrch testa

Team Remoska
17.08.2017
to [Gusta Kachel] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Abychom mohli posoudit, zda se jedná o závadu, musíme víko Vaší elektrické pečící mísy přeměřit a prohlédnout. Můžete nám, prosím, zaslat víko k reklamaci na naše servisní oddělení na adresu: REMOSKA s.r.o., servisní oddělení, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm . Do průvodního dopisu uveďte, prosím důvod reklamace, Vaši zpětnou adresu a číslo Vašeho mobilního telefonu. Víko přeměříme a pokud bude potřeba, pak odstraníme případnou závadu. Omlouváme se Vám za vzniklé problémy. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz na mísu k remosce

Zdeňka Kubištová
16.08.2017
Dobrý den, prosím máte tuto mísu k Remosce staršího typu? Děkuji Kubištová

Re: Dotaz na mísu k remosce

Team Remoska
16.08.2017
to [Zdeňka Kubištová] Dobrý den, paní Kubištová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel z Vašeho dotazu není zřejmé, na jakou mísu se dotazujete? Kontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Děkujeme Vám a přejeme Vám hezký den.

Opaluje se víko remosky

Lukáš Hanulík
13.08.2017
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je normální aby se opalovalo víko remosky, nejde to ničím očistit. Čím to může být?? Děkuji za odpověď Hanulík.

Re: Opaluje se víko remosky

Team Remoska
14.08.2017
to [Lukáš Hanulík] Dobrý den, pane Hanulíku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel netušíme, co si máme pod pojmeme "opalovalo" představit, zda tím myslíte horní víko, nebo spodní víko? Abychom Vám mohli odpovědět, zašlete nám, prosím, foto víka na naši e-mailovou adresu info@remoska.cz . Děkujeme Vám a přejeme Vám hezký den.

myti cisteni

lubor kozlik
09.08.2017
Dobry den,mam starou remosku cca 30let z hliniku s kterou jezdim po montazich po svete. chci se zeptat zda je mozne dat misu do moderni mycky,nebo ji mam myt saponatem jako doposud?pripadne jaky prostredek pouzit ny vycisteni misy a vika? jeste jeden dotaz. neni nahodou hlinik v kontaktu s jidlem skodlivy. dekuji za odpoved

Re: myti cisteni

Team Remoska
10.08.2017
to [lubor kozlik] Dobrý den, pane Kozlíku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Samostatnou hliníkovou mísu doporučujeme mýt saponátem pod tekoucí vodou. V myčce hliník při styku s horkou vodou oxiduje - černá. Z Vašeho dotazu není zřejmé, jaký model remosky vlastníte - pokud má horní víko smaltovaný povrch, pak omyjte horní část víka houbičkou namočenou ve vodě se saponátem. V případě, že vlastníte model s nerezovým víkem, pak použijte na tuto plochu přípravek na nerezové plochy bez abrazivních částic, aby nedošlo k poškození nerezové plochy. Spodní stranu víka umyjte houbičkou namočenou do vody se saponátem. Samozřejmě nepoužívejte drsnou stranu mycí houbičky. Hliník pro běžné pečení škodlivý není, rozpouští se pouze v kyselém prostředí, nedoporučujeme proto v hliníkových nádobách uchovávat dlouhodobě kyselé potraviny, jako např. zelí.

M22 Mísa s uchy pro GRAND Teflon® Classic

Josef Drtina
08.08.2017
Dobrý den. Je možno u Vás objednat M22 Mísa s uchy pro GRAND Teflon® Classic bez potažení materiálem Teflon® Classic? Děkuji za odpověď. Josef Drtina

Re: M22 Mísa s uchy pro GRAND Teflon® Classic

Team Remoska
09.08.2017
to [Josef Drtina] Dobrý den, pane Drtino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano, objednání mísy bez nepřilnavé povrchové úpravy Teflon® je možné. Tyto mísy vyrábíme na zakázku. Objednávku nám, prosím, zašlete na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz .

nahradni misa

Lenka Bělehrádková
30.07.2017
Dobrý den, vlastním remosku s hliníkovou mísou, vyrobenou patrně v 70. létech. Na víku je označení "REMOSKA ORIGINÁL TYP 500", průměr mísy v horní části je cca 24 nebo 25 cm (nevím, zda měřit vnitřní nebo vnější hranu). Stále spolehlivě pracuje, jen už bych potřebovala zakoupit novou mísu, která je za ta léta značně opotřebená. Lze u Vás zakoupit náhradní mísu, ať už hliníkovou nebo teflonovou? Děkuji Vám za odpověď.

Re: nahradni misa

Team Remoska
31.07.2017
to [Lenka Bělehrádková] Dobrý den, paní Bělohrádková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na Vaši Remosku můžete na našem e-shopu zakoupit tyto náhradní mísy: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m15-misa-hluboka-pro-original-hlinikova/15.html nebo http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html . Přejeme Vám hezký den.

DOTAZ NA OPRAVU

Ivan Augustin
27.07.2017
Dobrý den. Máme Remosku Grand R 12 02. Zakoupena v roce 2003, dlouhou dobu nepoužívaná. Nyní, asi po 15 použití, ji nelze zapojit do el. sítě. Okamžitě vyhodí jistič ( Chránič). Lze ji nechat někde opravit a jaké prosím můžeme očekávat náklady?

Re: DOTAZ NA OPRAVU

Team Remoska
28.07.2017
to [Ivan Augustin] Dobrý den, pane Augustine, děkujeme Vám za Váš dotaz. Zašlete, prosím, víko vaší remosky na adresu našeho servisního střediska, víko Vám opravíme. Předpokládaná cena opravy bude cca 750,- Kč včetně DPH a poštovného. Adresa servisního střediska: REMOSKA s.r.o., servisní středisko, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Do průvodního dopisu uveďte, prosím, stručný popis závady, Vaši adresu a číslo Vašeho mobilního telefonu. Opravené víko Vám zašleme zpět na dobírku prostřednictvím České pošty. Přejeme Vám hezký den.

Minorka

Ivana Ritschelová
25.07.2017
Dobrý den, prosím o radu, zdali ve Vašem servisu, či případně kde je možné nechat odborně opravit remosku Minorku. Přepálila se topná spirála. Děkuji za odpověď a přeji příjemný den.

Re: Minorka

Team Remoska
27.07.2017
to [Ivana Ritschelová] Dobrý den, paní Ritschelová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Původní smaltované Remosky Minorky se v naší společnosti nevyráběly a tyto nejsme bohužel schopni opravit. Opravíme topnou spirálu pouze na Minorce, která se vyráběla v naší společnosti Remoska s.r.o. - Minorka s nerezovým víkem. Přejeme Vám hezký den.

oprava (výměna) topné spirály

Tomáš Peterka
25.07.2017
Dobrá den, Kolik by stála oprava (výměna) topné spirály Typu R12 Grand. Remoska už není v záruce. Děkuji Peterka

Re: oprava (výměna) topné spirály

Team Remoska
25.07.2017
to [Tomáš Peterka] Dobrý den, pane Peterka, děkujeme Vám za Váš dotaz. Cena za opravu včetně DPH a poštovného se bude pohybovat kolem 750,- Kč.

Remoska

claudia
24.07.2017
I would like to purchase Standard and Grand Remoska, could you please let me know the entire price, including shipping, also, method of paying,and if I could have it delivered to Romania?Also, what is the quarantee for the products in case of any damage,via shipping or manufacture's problems? Sincerely,Claudia

Re: Remoska

Team Remoska
25.07.2017
to [claudia] Hello Claudia. We will reply to your e-mail question

prosím o radu, kde můžu koupit náhradní mísu

Božena Straková
23.07.2017
Prosím o radu, kde můžu koupit náhradní mísu k remosce Grand R 12 02 (obsah 4 l) teflon. Spadla mně na zem a deformovala se. I když jsem ji "jakš-takš" vrátila původní tvar, netěsní a nedoléhá po obvodu. Pokud je možné si ji u Vás objednat na dobírku, prosím dejte mi zprávu na email, Děkuji. Straková Božena.

Re: prosím o radu, kde můžu koupit náhradní mísu

Team Remoska
24.07.2017
to [Božena Straková] Dobrý den, paní Straková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud došlo k poškození mísy, určitě je nutné mísu zakoupit novou. I minimální poškození - zdeformování mísy má vliv na správnou funkci elektrické pečící mísy zn. Remoska. Doporučíme Vám proto zakoupit si novou mísu na našem e-shopu: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m13-misa-hluboka-pro-grand-teflon-classic/9.html . Přejeme Vám hezký den.

rozměr

Markéta Patáková
22.07.2017
Dobrý den, v popisu je uveden rozměr průměru 22cm. Jedná se o průměr dna nebo vršku? Děkuji, Markéta Patáková

Re: rozměr

Team Remoska
24.07.2017
to [Markéta Patáková] Dobrý den, paní Patáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. U mísy je uváděn vždy horní průměr v místě, kde dosedá víko na mísu. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách