Poradna

Rady a tipy

Dotaz na stojánek

Foune M.
24.08.2017
Prosím o informaci, jaký stojánek je vhodný pro: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic

Re: Dotaz na stojánek

Team Remoska
24.08.2017
to [Foune M.] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Originál drátěný stojan pro model R11 můžete objednat na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Budou vyrobeny cca do 14-ti dnů. Přejeme Vám hezký den.

Rozbité víko

Lucie Kutějová
24.08.2017
Dobrý den, babička má remosku typ R11 Original. Bohužel jí spadlo celé víko a rozbilo se. Dá se koupit pouze toto bez mísy? Děkuji

Re: Rozbité víko

Team Remoska
24.08.2017
to [Lucie Kutějová] Dobrý den, paní Kutějová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska typ R11 se již od roku 2013 nevyrábí, bohužel kompletní náhradní víko již nemáme. Zašlete nám víko na naše servisní oddělení a my se pokusíme jej opravit. Přejeme Vám hezký den.

temer spaleny povrch testa

Gusta Kachel
16.08.2017
Jakym zpusobem zamezit spaleni kynuteho testa na povrchu. Uz po desiti minutach se zacina testo palit. Je dostatecne daleko od tepelneho zdroje ve viku. Mam modrou mensi Remosku. Kolo peciciho papiru moc nezachranilo.

Re: temer spaleny povrch testa

Team Remoska
17.08.2017
to [Gusta Kachel] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Abychom mohli posoudit, zda se jedná o závadu, musíme víko Vaší elektrické pečící mísy přeměřit a prohlédnout. Můžete nám, prosím, zaslat víko k reklamaci na naše servisní oddělení na adresu: REMOSKA s.r.o., servisní oddělení, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm . Do průvodního dopisu uveďte, prosím důvod reklamace, Vaši zpětnou adresu a číslo Vašeho mobilního telefonu. Víko přeměříme a pokud bude potřeba, pak odstraníme případnou závadu. Omlouváme se Vám za vzniklé problémy. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz na mísu k remosce

Zdeňka Kubištová
16.08.2017
Dobrý den, prosím máte tuto mísu k Remosce staršího typu? Děkuji Kubištová

Re: Dotaz na mísu k remosce

Team Remoska
16.08.2017
to [Zdeňka Kubištová] Dobrý den, paní Kubištová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel z Vašeho dotazu není zřejmé, na jakou mísu se dotazujete? Kontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Děkujeme Vám a přejeme Vám hezký den.

Opaluje se víko remosky

Lukáš Hanulík
13.08.2017
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je normální aby se opalovalo víko remosky, nejde to ničím očistit. Čím to může být?? Děkuji za odpověď Hanulík.

Re: Opaluje se víko remosky

Team Remoska
14.08.2017
to [Lukáš Hanulík] Dobrý den, pane Hanulíku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel netušíme, co si máme pod pojmeme "opalovalo" představit, zda tím myslíte horní víko, nebo spodní víko? Abychom Vám mohli odpovědět, zašlete nám, prosím, foto víka na naši e-mailovou adresu info@remoska.cz . Děkujeme Vám a přejeme Vám hezký den.

myti cisteni

lubor kozlik
09.08.2017
Dobry den,mam starou remosku cca 30let z hliniku s kterou jezdim po montazich po svete. chci se zeptat zda je mozne dat misu do moderni mycky,nebo ji mam myt saponatem jako doposud?pripadne jaky prostredek pouzit ny vycisteni misy a vika? jeste jeden dotaz. neni nahodou hlinik v kontaktu s jidlem skodlivy. dekuji za odpoved

Re: myti cisteni

Team Remoska
10.08.2017
to [lubor kozlik] Dobrý den, pane Kozlíku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Samostatnou hliníkovou mísu doporučujeme mýt saponátem pod tekoucí vodou. V myčce hliník při styku s horkou vodou oxiduje - černá. Z Vašeho dotazu není zřejmé, jaký model remosky vlastníte - pokud má horní víko smaltovaný povrch, pak omyjte horní část víka houbičkou namočenou ve vodě se saponátem. V případě, že vlastníte model s nerezovým víkem, pak použijte na tuto plochu přípravek na nerezové plochy bez abrazivních částic, aby nedošlo k poškození nerezové plochy. Spodní stranu víka umyjte houbičkou namočenou do vody se saponátem. Samozřejmě nepoužívejte drsnou stranu mycí houbičky. Hliník pro běžné pečení škodlivý není, rozpouští se pouze v kyselém prostředí, nedoporučujeme proto v hliníkových nádobách uchovávat dlouhodobě kyselé potraviny, jako např. zelí.

M22 Mísa s uchy pro GRAND Teflon® Classic

Josef Drtina
08.08.2017
Dobrý den. Je možno u Vás objednat M22 Mísa s uchy pro GRAND Teflon® Classic bez potažení materiálem Teflon® Classic? Děkuji za odpověď. Josef Drtina

Re: M22 Mísa s uchy pro GRAND Teflon® Classic

Team Remoska
09.08.2017
to [Josef Drtina] Dobrý den, pane Drtino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano, objednání mísy bez nepřilnavé povrchové úpravy Teflon® je možné. Tyto mísy vyrábíme na zakázku. Objednávku nám, prosím, zašlete na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz .

nahradni misa

Lenka Bělehrádková
30.07.2017
Dobrý den, vlastním remosku s hliníkovou mísou, vyrobenou patrně v 70. létech. Na víku je označení "REMOSKA ORIGINÁL TYP 500", průměr mísy v horní části je cca 24 nebo 25 cm (nevím, zda měřit vnitřní nebo vnější hranu). Stále spolehlivě pracuje, jen už bych potřebovala zakoupit novou mísu, která je za ta léta značně opotřebená. Lze u Vás zakoupit náhradní mísu, ať už hliníkovou nebo teflonovou? Děkuji Vám za odpověď.

Re: nahradni misa

Team Remoska
31.07.2017
to [Lenka Bělehrádková] Dobrý den, paní Bělohrádková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na Vaši Remosku můžete na našem e-shopu zakoupit tyto náhradní mísy: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m15-misa-hluboka-pro-original-hlinikova/15.html nebo http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html . Přejeme Vám hezký den.

DOTAZ NA OPRAVU

Ivan Augustin
27.07.2017
Dobrý den. Máme Remosku Grand R 12 02. Zakoupena v roce 2003, dlouhou dobu nepoužívaná. Nyní, asi po 15 použití, ji nelze zapojit do el. sítě. Okamžitě vyhodí jistič ( Chránič). Lze ji nechat někde opravit a jaké prosím můžeme očekávat náklady?

Re: DOTAZ NA OPRAVU

Team Remoska
28.07.2017
to [Ivan Augustin] Dobrý den, pane Augustine, děkujeme Vám za Váš dotaz. Zašlete, prosím, víko vaší remosky na adresu našeho servisního střediska, víko Vám opravíme. Předpokládaná cena opravy bude cca 750,- Kč včetně DPH a poštovného. Adresa servisního střediska: REMOSKA s.r.o., servisní středisko, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Do průvodního dopisu uveďte, prosím, stručný popis závady, Vaši adresu a číslo Vašeho mobilního telefonu. Opravené víko Vám zašleme zpět na dobírku prostřednictvím České pošty. Přejeme Vám hezký den.

Minorka

Ivana Ritschelová
25.07.2017
Dobrý den, prosím o radu, zdali ve Vašem servisu, či případně kde je možné nechat odborně opravit remosku Minorku. Přepálila se topná spirála. Děkuji za odpověď a přeji příjemný den.

Re: Minorka

Team Remoska
27.07.2017
to [Ivana Ritschelová] Dobrý den, paní Ritschelová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Původní smaltované Remosky Minorky se v naší společnosti nevyráběly a tyto nejsme bohužel schopni opravit. Opravíme topnou spirálu pouze na Minorce, která se vyráběla v naší společnosti Remoska s.r.o. - Minorka s nerezovým víkem. Přejeme Vám hezký den.

oprava (výměna) topné spirály

Tomáš Peterka
25.07.2017
Dobrá den, Kolik by stála oprava (výměna) topné spirály Typu R12 Grand. Remoska už není v záruce. Děkuji Peterka

Re: oprava (výměna) topné spirály

Team Remoska
25.07.2017
to [Tomáš Peterka] Dobrý den, pane Peterka, děkujeme Vám za Váš dotaz. Cena za opravu včetně DPH a poštovného se bude pohybovat kolem 750,- Kč.

Remoska

claudia
24.07.2017
I would like to purchase Standard and Grand Remoska, could you please let me know the entire price, including shipping, also, method of paying,and if I could have it delivered to Romania?Also, what is the quarantee for the products in case of any damage,via shipping or manufacture's problems? Sincerely,Claudia

Re: Remoska

Team Remoska
25.07.2017
to [claudia] Hello Claudia. We will reply to your e-mail question

prosím o radu, kde můžu koupit náhradní mísu

Božena Straková
23.07.2017
Prosím o radu, kde můžu koupit náhradní mísu k remosce Grand R 12 02 (obsah 4 l) teflon. Spadla mně na zem a deformovala se. I když jsem ji "jakš-takš" vrátila původní tvar, netěsní a nedoléhá po obvodu. Pokud je možné si ji u Vás objednat na dobírku, prosím dejte mi zprávu na email, Děkuji. Straková Božena.

Re: prosím o radu, kde můžu koupit náhradní mísu

Team Remoska
24.07.2017
to [Božena Straková] Dobrý den, paní Straková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud došlo k poškození mísy, určitě je nutné mísu zakoupit novou. I minimální poškození - zdeformování mísy má vliv na správnou funkci elektrické pečící mísy zn. Remoska. Doporučíme Vám proto zakoupit si novou mísu na našem e-shopu: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m13-misa-hluboka-pro-grand-teflon-classic/9.html . Přejeme Vám hezký den.

rozměr

Markéta Patáková
22.07.2017
Dobrý den, v popisu je uveden rozměr průměru 22cm. Jedná se o průměr dna nebo vršku? Děkuji, Markéta Patáková

Re: rozměr

Team Remoska
24.07.2017
to [Markéta Patáková] Dobrý den, paní Patáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. U mísy je uváděn vždy horní průměr v místě, kde dosedá víko na mísu. Přejeme Vám hezký den.

kompatibilita hliníkové mísy M15 a R22 Remosky Classic/ Grand teflon

Adina Dvořáková
14.07.2017
Dobrý den, možná hloupý dotaz, ale přeci jen pro ujištění..při koupi Remosky typu R22 nelze využít tuto hliníkovou mísu M15, je to tak? Mám strach z teflonové úpravy, hliník je hliník. Určitě bych brala remosku větší, tj. 4 L, ta je však, nemýlím-li se, nyní již pouze v teflonové úpravě. Děkuji Vám za zodpovězení mého dotazu. S láskou k Vašemu produktu, jež je symbolem i mého dětství Adina Dvořáková

Re: kompatibilita hliníkové mísy M15 a R22 Remosky Classic/ Grand teflon

Team Remoska
24.07.2017
to [Adina Dvořáková] Dobrý den, paní Dvořáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nové modely R21 a R 22 nejsou komplatibilní s dříve vyráběnými modely - mísy ze dříve vyráběných modelů R1102 a R1202 nemůžete používat k víku nového modelu a naopak. Pokud si budete přát, můžeme Vám vyrobit na zakázku Remosku hliníkovou, případně Vám můžeme vyrobit hliníkovou pouze mísu. Kontaktujte se s námi prosím na tel. čísle 556 802 601 popř. e-mailem na adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

remoska na 110V

Michal Reiter
11.07.2017
Prosím o informaci, zda lze v ČR sehnat remosku pro americký/japonský trh na 110V.

Re: remoska na 110V

Team Remoska
24.07.2017
to [Michal Reiter] Dobrý den, pane Reitere, děkujeme Vám za Váš dotaz. Kontaktujte se s námi přímo na e-mailu: info@remoska.cz, případně nás kontaktujte na tel. + 420 556 802 601. Remosky tohoto typu vyrábíme na zakázku. S přáním hezkého dne.

Náhradní mísa

Olga Konětopská
09.07.2017
Dobrý den. Potřebuji koupit náhradní mísu ke starší remosce s okénkem a nevim kterou.Mám ji asi dvacet let a nikdy mne nezklamala.Jen ta teflonová mísa už dosluhuje.Na rukojeti jsem našla název GRAND typ R02 650W 220V. Děkuji a přeji hezký den

Re: Náhradní mísa

Team Remoska
24.07.2017
to [Olga Konětopská] Dobrý den, paní Konětopská, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro Vaši Remosku můžete na našem e-shopu zakoupit tuto náhradní mísu: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m13-misa-hluboka-pro-grand-teflon-classic/9.html . Přejeme Vám hezký den.

výměna kabelu

milada
08.07.2017
Dobrý den, můžete mi sdělit,kolik by stála vyměna kabelu,Mám remosku grand 1202.děkuji

Re: výměna kabelu

Team Remoska
09.07.2017
to [milada] Dobrý den, paní Milado, cena opravy se bude pohybovat cca kolem 700,- Kč, Cena obsahuje DPH i poštovné. Přejeme Vám hezký den.

mísa bez teflonu ke staré remosce Grand

Alena Stelmaščukova
06.07.2017
Dobrý den, marně jsem ve vaší nabídce hledala hlubokou mísu bez teflonu k původní 4 litrové remosce Grand. Už delší dobu peču chleba v remosce a z teflonové je světlý spodek . U normální staré mísy je pěkně propečený, proto jsem si ji u vás chtěla objednat, ale bohužel jsem ji v e-shopu nenašla. Proč ji nenabízíte? Může být i bez uch tak jak je malá bez teflonu. Děkuji za odpověď

Re: mísa bez teflonu ke staré remosce Grand

Team Remoska
09.07.2017
to [Alena Stelmaščukova] Dobrý den, paní Stelmaščuková, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné době jsou náhradní mísy dříve vyráběného modelu GRAND R1202 vyprodány. Jakmile budou vyrobeny, bude možné si je opět na našem e-shopu objednat. Přejeme Vám hezký den.

Nestejnoměrné pečení

Monika
02.07.2017
zdravím, zhruba před měsícem jsem si koupila Remosku R 22F GRAND TEFLON, z 90% ji používám k pečení chleba, prvních 5 bochníků bylo v pořádku, mezitím proběhla nějaká příprava jídel a nyní se mi dost často stává a to nejen na chlebu, že se mi jedna strana vyloženě připaluje a to v oblasti jak je na víku nápis, jakoby v tom místě po rozpečení pekla ta spirála daleko víc, na té samé straně se začaly na nerezu dělat i hnědé fleky, které nejsou připečenou potravinou, ale jako vystupují spod povrchu, vím, že ten to povrch může časem měnit barvu, ale po ani ne po měsíci a zrovna na straně která připaluje ?

Re: Nestejnoměrné pečení

Team Remoska
09.07.2017
to [Monika] Dobrý den, Moniko, děkujeme Vám za Váš dotaz.Bohužel, takto nemůžeme posoudit, zda se jedná o závadu našeho výrobku. Zašlete nám proto, prosím, víko Vaší Remosky na reklamaci na adresu našeho servisního střediska; pečící víko přezkoušíme a proměříme a případnou závadu odstraníme. Adresa našeho servisního střediska: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pd Radhoštěm. Omlváme se za vzniklé problémy a přejeme Vám hezký zbytek dne.

vyčištění víka remosky

Zdeňka
20.06.2017
Dobrý den. Mám vaši remosku s nerezovým víkem. I když ji nemám dlouhou dobu, přesto víko zachází. Poraďte, prosím, čím je nejlepší víko vyčistit. Mám obavu, že bych víko poškrábala a tím více by zacházelo. Děkuji.

Re: vyčištění víka remosky

Team Remoska
21.06.2017
to [Zdeňka ] Dobrý den paní Zdeňko, horní část víka je vyrobena z nerezového materiálu se zrcadlovou vrstvou. Hnědé skvrny na víku jsou připečené nečistoty, mastnoty. Doporučujeme horní nerezové víko vyčistit po každém pečení a na čištění používat čistící přípravky na nerezové materiály bez abrazivních částí. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit osvědčený čistič na nerez 3v1 Denkmit, který se vyznačuje vysokou účinností, zároveň však šetrností k čištěnému povrchu. Je jemný a na čištěném povrchu nezanechá škrábance. Nikdy však k odstranění nečistot nedoporučujeme používat čistící prášky nebo drsnou plochu mycí houbičky, které by horní víko poškrábaly. Na tyto skutečnost upozorňujeme naše zákazníky v Návodu k použití. Přejeme Vám hezký den.

Rozbité sklo u staré remosky

Alena Stelmaščukova
17.06.2017
Dobrý den, rozbilo se mi sklo ve víku staré 2litrove remosky. Provádíte ve vašem servisu výměnu skla i u starých výrobků a kolik tato výměna stojí. Děkuji za odpověď.

Re: Rozbité sklo u staré remosky

Team Remoska
20.06.2017
to [Alena Stelmaščukova] Dobrý den, paní Stelmaščuková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Sklo v dříve vyráběných modelech na našem servisním středisku vyměňujeme. Ceny opravy se pohybuje okolo 650,- až 700,- Kč. Cena je včetně dopravy a DPH. Pokud budete mít o opravu zájem, zašlete víko Vaší Remosky na adresu našeho servisního střediska REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, spolu s průvodním dopisem, Vaší zpětnou adresou a číslem Vašeho mobilního telefonu. Opravené víko Vám zašleme zpět na dobírku Českou poštou,. Přejeme Vám hezký den.

remoska

Grobová
15.06.2017
DOBRÝ DEN,PROSÍM MŮŽETE MI PORADIT,ZDA JE LEPŠÍ KOUPIT REMOSKU S OKÉNKEM NEBO BEZ ? DĚKUJI GROBOVÁ

Re: remoska

Team Remoska
16.06.2017
to [Grobová] Dobrý den, paní Grobová, děkujeme Vám za Váš dotaz. V letošním roce jsme opět do výroby zařadili -na přání mnoha našich zákazníků- model s okénkem v pečícím víku. V nabídce máme v současné době oba modely - jak s okénkem ve víku, tak i bez něj a je na zákaznících samotných, pro jaký model se rozhodnou. Někteří zákazníci upřednostňují model s okénkem, jelikož do Remosky vidí, jiní chtějí víko bez okénka. S volbou Vám nejspíše neporadíme :-). Přejeme Vám hezký den.

REMOSKA R22 GRAND

Zuzana
10.06.2017
Dobrý den, zajímalo by mě zda Remoska R22 Grand má tu moznost ohrevu na indukci?? Cetla jsem si, ze je mozne osmazit cibulku, když polozim Remosku na sporak, a pak nasledne pokracovat zvlast v peceni na stole. Dekuji za info a popř., mi napiste která Remoska by tuhle moznost umoznovala. ZUZANA

Re: REMOSKA R22 GRAND

Team Remoska
12.06.2017
to [Zuzana] Dobrý den, Zuzano, mísa Remosky nemá zesílené dno, proto nedoporučujeme používat tuto mísu na plynových či elektrických sporácích a ani na indukčních deskách. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Dáša
09.06.2017
Dobrý den, prosím o sdělení, jestli by bylo možné si objednat remosku s jiným než teflonovým povrchem, např. s tím, se kterým se vyráběla původně. Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz

Team Remoska
12.06.2017
to [Dáša] Dobrý den, Dášo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska se vyráběla v minulosti hliníková a později se na mísu nanášela nepřilnavá vrstva zn. Teflon(R). Můžete si objednat na Remosku hliníkovou. Tyto remosky vyrábíme na zakázku. Kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Hezký den

remoska

Iva
31.05.2017
Dobrý den, mám remosku R 1202 výkon 650 Wattů, mám dotaz, zda jsoou na tento typ ještě nějaké náhradní díly k sehnání, děkuji

Re: remoska

Team Remoska
01.06.2017
to [Iva] Dobrý den, Ivo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remosky R 1202 stále na našem servisním oddělení opravujeme, náhradní díly máme skladem. Přeji Vám hezký den.

Remoska typ R11- prosba o radu

Ján Vidašič
29.05.2017
Dobrý den, můžete mi poradit přesně typ náhradní misky ( teflonové ) na starší typ Remosky R11 original, vrchn průměr je cca 24, nebo 25 cm ?. Děkuji za odpověď, Jednalo by se asi o hlubší misku .

Re: Remoska typ R11- prosba o radu

Team Remoska
31.05.2017
to [Ján Vidašič] Dobrý den, pane Vidašiči, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete objednat tut náhradní mísu: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html . Přejeme Vám hezký den

stojan na remosku Typ R22

Jaroslav Křivánek
25.05.2017
Dobrý den, mám k Vám dotaz, zda máte na skladě náhradní stojan na remosku Typ R22. Rád bych si u Vás tento stojan zakoupil. Děkuji za Vaše vyjádření. s pozdravem Křivánek Jaroslav Lipinka 28 783 83 Troubelice

Re: stojan na remosku Typ R22

Team Remoska
26.05.2017
to [Jaroslav Křivánek] Dobrý den, pane Křivánku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu si můžete v sekci Náhradní mísy a doplňky zakoupit náhradní stojan S22 Stojan pro GRAND http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s22-stojan-pro-grand-teflon/23.html v barvě černé, případně si můžete zakoupit stojan červený: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s22c-stojan-pro-grand-teflon-cerveny-/27.html. Přejeme Vám hezký den.

Kompatibilita se starší remoskou Grand

Monika Horáková
22.05.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala, mám starou Remosku Grand ( s kulatým okénkem ve víku a zapíná se ještě rovnou do sítě, bez vypínače na rukojeti) . Původní velká mísa je stará a hliníková. Ráda bych si k ní koupila novou mísu, s pečícím víkem jsem spokojená. Mohu na ní použít tuto mísu? Děkuji za odpověď, přeji pěkný den, S pozdravem Monika H.

Re: Kompatibilita se starší remoskou Grand

Team Remoska
23.05.2017
to [Monika Horáková] Dobrý den, paní Moniko, pro Vaši Remosku můžete na našem e-shopu nyní zakoupit tuto náhradní mísu: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Objednávku můžete uskutečnit na našem e-shopu nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

náhradní mísy k R21

Fučíková Marie
20.05.2017
Dobrý den, mám remosku R21 REM original Tf. Podle webových stránek je možno k ní zakoupit náhradní mísu pouze nízkou M21N za 950,-Kč nebo hlubokou M21 taktéž za 950,- Kč (t.j. stejnou jako je dodána při zakoupení nové remosky) - obě s teflonem ?? Jedná se mi o možnost dokoupit hliníkovou mísu bez teflonu k mé nové remosce R21. Děkuji předem za odpověd. S pozdravem M. Fučíková

Re: náhradní mísy k R21

Team Remoska
23.05.2017
to [Fučíková Marie] Dobrý den, paní Fučíková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Hliníkovou mísu Vám můžeme vyrobit na zakázku. Kontaktujte se prosím s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách