Poradna

Rady a tipy

Remoska typ R11- prosba o radu

Ján Vidašič
29.05.2017
Dobrý den, můžete mi poradit přesně typ náhradní misky ( teflonové ) na starší typ Remosky R11 original, vrchn průměr je cca 24, nebo 25 cm ?. Děkuji za odpověď, Jednalo by se asi o hlubší misku .

Re: Remoska typ R11- prosba o radu

Team Remoska
31.05.2017
to [Ján Vidašič] Dobrý den, pane Vidašiči, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete objednat tut náhradní mísu: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html . Přejeme Vám hezký den

stojan na remosku Typ R22

Jaroslav Křivánek
25.05.2017
Dobrý den, mám k Vám dotaz, zda máte na skladě náhradní stojan na remosku Typ R22. Rád bych si u Vás tento stojan zakoupil. Děkuji za Vaše vyjádření. s pozdravem Křivánek Jaroslav Lipinka 28 783 83 Troubelice

Re: stojan na remosku Typ R22

Team Remoska
26.05.2017
to [Jaroslav Křivánek] Dobrý den, pane Křivánku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu si můžete v sekci Náhradní mísy a doplňky zakoupit náhradní stojan S22 Stojan pro GRAND http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s22-stojan-pro-grand-teflon/23.html v barvě černé, případně si můžete zakoupit stojan červený: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s22c-stojan-pro-grand-teflon-cerveny-/27.html. Přejeme Vám hezký den.

Kompatibilita se starší remoskou Grand

Monika Horáková
22.05.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala, mám starou Remosku Grand ( s kulatým okénkem ve víku a zapíná se ještě rovnou do sítě, bez vypínače na rukojeti) . Původní velká mísa je stará a hliníková. Ráda bych si k ní koupila novou mísu, s pečícím víkem jsem spokojená. Mohu na ní použít tuto mísu? Děkuji za odpověď, přeji pěkný den, S pozdravem Monika H.

Re: Kompatibilita se starší remoskou Grand

Team Remoska
23.05.2017
to [Monika Horáková] Dobrý den, paní Moniko, pro Vaši Remosku můžete na našem e-shopu nyní zakoupit tuto náhradní mísu: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Objednávku můžete uskutečnit na našem e-shopu nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

náhradní mísy k R21

Fučíková Marie
20.05.2017
Dobrý den, mám remosku R21 REM original Tf. Podle webových stránek je možno k ní zakoupit náhradní mísu pouze nízkou M21N za 950,-Kč nebo hlubokou M21 taktéž za 950,- Kč (t.j. stejnou jako je dodána při zakoupení nové remosky) - obě s teflonem ?? Jedná se mi o možnost dokoupit hliníkovou mísu bez teflonu k mé nové remosce R21. Děkuji předem za odpověd. S pozdravem M. Fučíková

Re: náhradní mísy k R21

Team Remoska
23.05.2017
to [Fučíková Marie] Dobrý den, paní Fučíková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Hliníkovou mísu Vám můžeme vyrobit na zakázku. Kontaktujte se prosím s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Poděkování

Renáta Hromková
20.05.2017
Velice děkuji REMOSCE za opravdu vstřícné jednání při řešení pozáruční závady. RH

Re: Poděkování

Team Remoska
23.05.2017
to [Renáta Hromková] Dobrý den, paní Hromková, děkujeme Vám za Vaše poděkování. Přejeme Vám hezký den.

Remoska a materiál na povrchu pečící mísy

Eva Hornychová
14.05.2017
Dobrý den. S Remoskou jsem již léta spokojená. Měla jsem starou, s okénkem a nyní již 2 roky novější R22 Grand. Mám dotaz. Já sama dodržuji doporučení do mísy nesahat ostrými nástroji, vidličkou, nožem a podobně kvůli riziku poškození teflonového povrchu. Nicméně moje rodina je v tomto směru trochu nepoučitelná a i přes opakované upozornění je při prohřešku někdy přistihnu. Máte prosím jako firma třeba výhledově v plánu použít na povrch mísy jiný materiál? Nyní se objevují pánve i hrnce a pekáče s povrchem z kameniny, které jsou velice odolné a nepřipékavé. Velice bych uvítala, kdyby nějaký podobný materiál byl použit na vnitřek pečící mísy Remosky. Myslím, že by se ulevilo více hospodyňkám, nejen mě. Děkuji za odpověď a pokud toto zatím neplánujete, Vaší vývojáři by se nad tím třeba mohli zamyslet. Stejně bych přivítala časovač na rukověti, aby se víko nemuselo stále otvírat. S pozdravem EH

Re: Remoska a materiál na povrchu pečící mísy

Team Remoska
16.05.2017
to [Eva Hornychová] Dobrý den, paní Hornychová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Samozřejmě jsme paní Evo testovali i keramický povrch na naší elektrické pečící míse zn. Remoska®. Tento povrch uvnitř mísy je však nevyhovující, přepaluje se, nemá antiadhezní vlastnosti. Keramika (kamenina) není vhodná pro pečení - je vhodná pro pomalé vaření. Přejeme Vám hezký den.

dotaz na Remosku mini

Dr. Ljuba Schlemmerová
11.05.2017
Mám asi 10 let Remosku mini, je bezvadná pro singl seniorku: uvaří nebo upeče se v ní třeba jen jedna porce. Jenom nevím, jestli se ještě vyrábí. Prosím o laskavou odpověď předem děkuji. Schlemmerová

Re: dotaz na Remosku mini

Team Remoska
11.05.2017
to [Dr. Ljuba Schlemmerová] Dobrý den, paní Schlemmerová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Výroba elektrické pečící mísy zn. Remoska® tzv. "mini" nebo "Minorka" se již cca 9 let nevyrábí. Přejeme Vám hezký den.

Remoska Grand z roku 1977

Jaromíra Berná
09.05.2017
M22N Mísa s uchy nízká pro GRAND Teflon® Classic 4 a více 29 cm 8 cm Dobrý den, potřebuji si dokoupit náhradní nízkou mísu k remosce z roku 1977-ještě slouží, nevím, jestli by byla vhodná výše uvedená. Děkuji za zprávu, Berná j.

Re: Remoska Grand z roku 1977

Team Remoska
10.05.2017
to [Jaromíra Berná] Dobrý den, paní Berná, děkujeme Vám za Váš dotaz. V roce 1977 se model Remoska® GRAND Teflon® Classic nevyráběla, tento model se vyrábí v naší společnosti od roku 2013. Vaše Remoska nese nejspíše označení II S GRAND. Dříve vyráběné modely nejsou kompatibilní s modely, které se vyrábí v současné době - tzn. že na mísu M22N Mísa s uchy pro GRAND Teflon® Classic Vám nebude "sedět" víko Vaší Remosky. Pro Vaši Remosku můžete objednat náhradní mísu M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Na tyto mísy ale nemontujeme ucha. Přejeme Vám hezký den.

Mísa M ?? hluboká pro ORIGINAL , průměr 24 cm

Lada Švecová
05.05.2017
Dobrý den. V nabídce e-shopu není mísa hluboká pro ORIGINAL, povrchově potažena materiálem Teflon® Classic, průměr mísy 24 cm . Jedná se o dočasný výpadek nebo již nebude možno tuto zakoupit? Děkuji za odpověď Lada

Re: Mísa M ?? hluboká pro ORIGINAL , průměr 24 cm

Team Remoska
05.05.2017
to [Lada Švecová] Dobrý den, paní Švecová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísa M17 hluboká pro ORIGINAL Teflon® je momentálně vyprodána. Mísy na dříve vyráběné typy Remosky nevyrábíme standardně, tzn. o "výpadek" ve výrobě se nejedná. Výroba mís M17 je plánována opět během 2 až 3 týdnů. Jakmile budou vyrobeny, navedeme je na náš e-shop. Přejeme Vám hezký den.

jak vyndat koláč z remosky

Margit Veselská
03.05.2017
Dobrý den, dřív jsem měla hliníkovou remosku s vyndavacím plechem (jakoby druhé dno, v otvoru uprostřed byl držáček, za který se plech dal vyndat). Díky tomu jsem mohla péct i ovocný koláč. Z teflonové remosky neumím koláč vyndat - při vyklopení by se obrátil ovocem dolů a když ho v remosce krájím a vyndavám po částech, tak mám obavu, že poškodím teflon. Nevyrábíte něco jako bylo to vyndavací dno s držáčkem? Děkuji.

Re: jak vyndat koláč z remosky

Team Remoska
04.05.2017
to [Margit Veselská] Dobrý den, paní Veselá, děkujeme Vám za Váš dotaz. Plech do Remosky s držáčkem naše společnost nevyrábí. Můžeme Vám doporučit vložit na dno Remosky pečící papír, díky němu potom snadno koláč z Remosky vytáhnete. Pokud si z pečícího papíru ustřihnete pás široký cca 8 - 10 cm a ten vložíte do Remosky na dno tak, že bude po bočních stranách přesahovat okraj koláče (nesmí se ale dotýkat pečícího víka), pak můžete koláč takto z Remosky snadno po vychladnutí vytáhnout. Vhodnější bude požití 2 pásků, uložených na dno Remosky do kříže - při vytažení koláče budete ale potřebovat další ruce. I ovocné koláče ale po vychladnutí vytahujeme běžně z Remosky vyklopením. Určitě můžete v Remosce používat např. nízkou kulatou teflonovou formu. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Mgr.Marcela Skálová
02.05.2017
Dobrý den, máme Remosku Grand s okénkem ve víku a s pevným přívodem. Již se nepamatuji, kdy byla koupena. Původní teflonová mísa má ucha. Bylo by možné použít tuto mísu jako náhradu ?

Re: Dotaz

Team Remoska
03.05.2017
to [Mgr.Marcela Skálová] Dobrý den, paní Skálová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete v tuto chvíli objednat jako náhradu tento model - M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Tato mísa ale není opatřena uchy. Přejeme Vám hezký den.

Remoska Special 950W

Michael Trlida
01.05.2017
Opravíte? Za jakou cenu?

Re: Remoska Special 950W

Team Remoska
02.05.2017
to [Michael Trlida] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrickou pečící mísu zn. Remoska® s příkonem 950 W naše společnost nikdy nevyráběla. Max. příkon námi vyráběných Remosek - typ R1102 a R1202 byl 500 a 650 W. Podle výše uváděného příkonu se nejspíše nebude jednat o náš výrobek. V tomto případě nebudeme moci bohužel opravu Vašeho přístroje provést. Přejeme Vám hezký den.

Elektricky kabel

Jana
29.04.2017
Dobry den, prosim Vas, da sa kupit elektricky kabel k remoske, ktora sa vyrabala v 80. rokoch? Bol odnimatelny od vika. Potrebovala by som novy. Prip. kde v Prahe sa da kupit? Alebo prosim o kontakt, kam sa obratit. Nechcem kupovat nieco na internete, nahodou to nebude sediet alebo nebude bezpecny..... Dakujem za odpoved.

Re: Elektricky kabel

Team Remoska
02.05.2017
to [Jana] Dobrý den, paní Jano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrické pečící mísy zn. Remoska® s odnimatelným kabelem s keramickou koncovkou se v naší společnosti Remoska s.r.o., se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm, nevyráběly a nemáme je vedeny ani jako náhradní díly na skladě. Bohužel Vám, paní Jano, neporadíme, kde by jste mohla přívodní kabel s keramickou koncovkou, určený přímo k Remosce, zakoupit. Přejeme Vám hezký den.

Použití mísy

Michaela Mikulecká
21.04.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda lze použít mísu na plotnu a pak klasicky dopéct s víkem? Děkuji a pěkný den.

Re: Použití mísy

Team Remoska
24.04.2017
to [Michaela Mikulecká] Dobrý den, paní Mikulecká, děkujeme Vám za Váš dotaz. Stěna pečící mísy není ve spodní části zesílena, Nedoporučujeme ji proto umisťovat na plynové či elektrické sporáky či indukční desky, mohlo by dojít k poškození mísy. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Martina
15.04.2017
Dobry den, prosim o radu. Chceme zakoupit Remosku do obytneho auta. Nemame zadne zkusenosti. Jsme dva dospělí a dite (výjimečně tri dospělí a dite). Jakou prosim velikost a jaky typ? Je potreba k tomu neco dokoupit? Libi se nam limitovana rada Champagne. Dekuji za odpověď. Martina

Re: Dotaz

Team Remoska
24.04.2017
to [Martina ] Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Určitě bych Vaší rodině doporučila Remosku model R22 GRAND o užitném objemu 4 l - pro přípravu 4 a více porcí. Model R22 v provedení Champagne máme v současné době bohužel vyprodán. Pokud budete Remosku používat v obytném vozidle, kde nemáte připojení na 220 V, pak doporučujeme zakoupit měnič napětí na 600-800 Wattů (doporučíme spíše vyšší variantu). Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Jiří Hort
09.04.2017
Dobrý den, mám remosku Grand, starou cca 20-25 let. Jela vždy zcela bez problému. Dnes jela jen chvíli a horní víko bylo vlažné. Viditelně nejede spirála ve víku. Pro upřesnění: Remoska Grand 3PMP č. BR8D, osmička možná tam nepatří, je téměř smazaná, typ II S, 220V-650W. Bylo na ni spolehnutí, díky. Je možné provést opravu horního dílu a kolik by stála ? Za odpověď děkuji a zdravím. Jiří Hort, Brno

Re: dotaz

Team Remoska
10.04.2017
to [Jiří Hort] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Vámi uvedený model na našem servisním středisku opravíme. Zašlete víko Vaší Remosky na naše servisní oddělení spolu s průvodním dopisem, do kterého prosím uveďte popis závady, Vaši zpětnou adresu a Vaše mobilní tel. číslo. Opravené víko Vám zašleme zpět prostřednictvím České pošty na dobírku. Výše opravy se bude pohybovat cca kolem 750,- Kč. Adresa našeho servisního oddělení je: REMOSKA s.r.o., Markova 1744, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Přejeme Vám hezký den.

oprava remosky

Václav Babuka
09.04.2017
Dva měsíce po skončení záruky se nám přepálilo topné těleso u remosky GRAND R22, příkon 580 W. Jelikož byla remoska používaná jen občas, tak se domnívám, že se nejedné o závadu, která vznikla nadměrným zatížením. Rád bych si topné těleso do výše uvedené remosky zakoupil, ale nenašel jsem ho v žádné nabídce. Proto prosím o radu, kde je možné těleso zakoupit. Děkuji

Re: oprava remosky

Team Remoska
10.04.2017
to [Václav Babuka] Dobrý den, pane Babulka, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nejideálnější by bylo zaslat víko Remosky spolu s průvodním dopisem na adresu našeho servisního oddělení. Víko přezkoušíme, přeměříme. U víka se mohl poškodit i např. i vypínač nebo přívodní kabel. Zkontaktujte se s námi prosím prostřednictvím e-mailové adresy: info@remoska.cz, dohodneme se na dalším postupu. Přejeme Vám hezký den.

rovnomerne pecenie

Andrej
02.04.2017
Zdravím Vás, chcem sa opytať ohladom rozdielu remosky so sklom (okom )uprostred R22F a R22 (bez oka). Otazka znie či je u oboch verziách rovnaká plocha ohrevu (rovnomernosť výhrevu) alebo je pri remoske bez oka rovnomernejšie vyhrievanie? S pozdravom Andrej.

Re: rovnomerne pecenie

Team Remoska
03.04.2017
to [Andrej ] Dobrý den, Andreji, děkujeme Vám za Váš dotaz. U Remosky bez skla ve víku dochází k rovnoměrnějšímu ohřevu potravin na povrchu především u buchet a koláčů. Remosku se sklem ve víku si naši zákazníci oblíbili, protože přes sklo vidí na pokrm připravovaný v Remosce. Tento model našim zákazníkům chyběl, proto jsme jej opět začali vyrábět. Je na zákaznících samotných, pro jaký z modelů se rozhodnou. Přejeme Vám hezký den.

Příslušenství

Dulinka
27.03.2017
Dobrý den. Mám doma starou remosku, dlouho nepoužívanou a zapomněla jsem na co se používá kovový kříž, který se dá složit ze dvou dílů. Byl jako příslušenství k remosce spolu s kloboučkem na bábovku. Děkuji za odpověď.

Re: Příslušenství

Team Remoska
27.03.2017
to [Dulinka] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Kovový kříž, složený ze dvou dílů, se používal jako podložka, na kterou se umístilo horké pečící víko. Přejeme Vám hezký den.

Remoska -dotaz

Jan Valenta
26.03.2017
Prosím o sdělení, zda je možné u Vás objednat teflonovou mísu na REMOSKU typ 500, výroba ještě Český Brod, 220 V-500W. Sdělte prosím i cenové relace. Děkuji a zdravím.

Re: Remoska -dotaz

Team Remoska
27.03.2017
to [Jan Valenta] Dobrý den, pane Valenta, děkujeme Vám za Váš dotaz. K vaší remosce můžete na našem e-shopu zakoupit tyto náhradní mísy: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic cena včetně DPH a poštovného 760,- Kč. M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliníková cena včetně DPH a poštovného 460,- Kč. Přejeme hezký den.

remoska R Grand 1202

Olga Býmová
21.03.2017
Dobrý den, chtěla bych Vám tímto sdělit, že vlastním Váš výrobek Remoska R Grand 1202, cca 6,5 roku stará. Tato remoska je již za těchto 6 let potřetí pokažená, vyhazuje jističe. Za tyto opravy jsem zaplatila cca 1600,- Kč a k tomu cena pořizovací, je pro důchodce docela značná částka. Já jsem si tento výrobek zakoupila proto, že moje babička měla remosku více 30 let starou a nikdy se jí nepokazila a velmi ráda jsem s ní v ní vařila. Tato remoska byla za cenu 150,- Kč. Na rozdíl od mé, která stála 3.000,- a nic nevydržela. Myslela jsem si, že i já budu mít spotřebič na hodně let, což se bohužel nestalo. Navíc nejsou na tento typ nikde žádné ND, a nikdo to nechce opravit. Takže k vůli spirále přijdu o můj oblíbený kuch. spotřebič. Velmi váhám zakoupit nový typ G22,který není zrovna to, co bych si představovala. Ptám se, proč jsou tyto výrobky tak drahé a tak málo vydrží. Děkuji za odpověď.

Re: remoska R Grand 1202

Team Remoska
22.03.2017
to [Olga Býmová] Dobrý den, paní Býmová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Naše společnost Remoska s.r.o. opravuje stále na našem servisním oddělení Remosky typu GRAND R 1202 i přes to, že jejich výroba byla ukončena v roce 2013. Naše servisní oddělení má stále dostatek náhradních dílů potřebných k opravě tohoto modelu. Mrzí nás, paní Býmová, že jste při problému s Vaší elektrickou pečící mísou nekontaktovala naše autorizované servisní oddělení, tak, jak doporučujeme našim zákazníkům v Návodu k použití. Za kvalitu oprav, které neprovádělo naše servisní oddělení neneseme bohužel žádnou odpovědnost. Pro naši společnost je spokojený zákazník vždy prioritou číslo jedna a vždy se našim zákazníkům snažíme maximálně vyjít vstříc. První Remosky stály sice 150,- Kčs, ale v té době byl průměrný měsíční příjem 650,- Kčs. Zákazníci si tedy mohli v té době za svůj měsíční příjem zakoupit 4 Remosky. V loňském roce byl průměrný měsíční příjem v České republice více než 20 000,- Kč. Při průměrné ceně 3 000,- Kč za Remosku si v současné době může zákazník zakoupit cca 7 Remosek. Pokud budete mít paní Býmová zájem o opravu Vaší Remosky v našem servisním středisku, pak nás prosím kontaktujte na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

silokonove formy a remoska

Anna
19.03.2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné použít do Remosky silikonovou formu. Např. Na koláč či muffiny. Děkuji

Re: silokonove formy a remoska

Team Remoska
20.03.2017
to [Anna] Dobrý den, do Remosky můžete vkládat formy silikonové, keramické; formy se však nesmí dotýkat pečicího víka. Hezký den.

Mísa k remosce

Vinš Jaroslav
18.03.2017
Dobrý den máme remosku blíže neurčeného typu ( v historii ji máte u roku 1998), vnější (největší) průměr mísy je cca 25cm. Mám dotaz zda je ještě možno koupit náhradní mísu s teflonovým nebo podobným povrchem. Děkuji Vinš Jaroslav

Re: Mísa k remosce

Team Remoska
20.03.2017
to [Vinš Jaroslav] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Vaší Remosce můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu s nepřilnavým povrchem zn. Teflon® - M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic nebo mísu hliníkovou- M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliníková. Přejeme Vám hezký den.

náhradní hliníková mísa

Šárka
17.03.2017
Dobrý den, nenašla jsem ve vaší nabídce náhradní hlubokou hliníkovu mísu ke starší remosce Grand. Již ji nevyrábíte? Děkuji.

Re: náhradní hliníková mísa

Team Remoska
17.03.2017
to [Šárka] Dobrý den, Šárko, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné době je náhradní mísa M11 hliníková hluboká pro GRAND vyprodána. Výroba mísy M11 je naplánována na druhé čtvrtletí letošního roku. Přejeme Vám hezký den.

4 litry Remoska 2003

Vera Kabatkova
17.03.2017
Dobry den, Pan Zeman z Ontaria v Kanade me prodal v roce 2003 Remosku. Ja bydlim v Calgary v Kanade. Nyni se poskodilo viko a tedy nepece. Potrebuji objednat nove viko pro tento starsi typ a ptam se, zda jej mate na sklade. Budu v Cesku v srpnu a v zari v Kunstate na Morave. Mohla bych pro tuto dobu udelat objedavku a obdrzet viko? Prosim o odpoved a cenu vika. Dekuji. VK p.s. Pan Zeman patrne jiz nema tento obchod, nedari se me ho kontaktovat. Mate jineho zastupce v Kanade?

Re: 4 litry Remoska 2003

Team Remoska
17.03.2017
to [Vera Kabatkova] Dobrý den, paní Kabatkova, děkujeme Vám za Váš dotaz. Předpokládáme, že máte Remosku s okénkem v pečícím víku - model R1202. Tento model se již od roku 2013 nevyrábí, víko k tomuto modelu již bohužel nemáme na skladě, nicméně tyto víka stále na našem servisním oddělení opravujeme. Pokud budete v České republice, pak nám Vaše víko můžete zaslat k opravě nebo můžete víko dovézt přímo k nám do Frenštátu p. R. Víko Vám opravíme. Můžeme se na opravě dohodnout předem, kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. V současné době nemá naše společnost v Kanadě žádné obchodní zastoupení. Přejeme Vám hezký den.

STARŠÍ REMOSKA

JANA
14.03.2017
Jde prosím ke staré remosce typ HUT ser. 157 dokoupit mísa s teflonovou úpravou. Pokud ano, tak která? Předem děkuji za odpověď.

Re: STARŠÍ REMOSKA

Team Remoska
15.03.2017
to [JANA] Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Remosce typu HUT můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu s nepřilnavým povrchem zn. Teflon® s tímto označením: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Cena této mísy (včetně DPH a poštovného) je 760,- Kč. Přejeme Vám hezký den.

náhradní mísa

Jaroslav Blažke
13.03.2017
Dobrý den, lze použít mísu M13 na starou remosku Grand typ IIS ? Děkuji. Blažke.

Re: náhradní mísa

Team Remoska
13.03.2017
to [Jaroslav Blažke] Dobrý den, pane Blažke, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano, pro Remosku Grand typ IIS si můžete na našem e-shopu objednat náhradní mísu: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. S přáním hezkého dne.

Starší REMOSKA

Jana
12.03.2017
Dobrý den, dostala jsem starší opotřebovanou REMOSKU TYP HUT,SER. 157, ale pár let v ní nikdo nepekl. Poskytujete servis i na tyto starší typy? Myslím tím - vyčistit, zkontrolovat elektrickou šňůru, spirálu. Popřípadě opravit. Je možné nechat potáhnout mísu a víko teflonem? Děkuji za odpověď

Re: Starší REMOSKA

Team Remoska
13.03.2017
to [Jana ] Dobrý den, paní Jano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel Remosku typu HUT na našem servisním středisku neopravujeme, nemáme na ni žádné náhradní díly. Přejeme Vám hezký den.

Hloubka mísy

Michal Málek
09.03.2017
Dobrý den, dostal jsem starší Remosku s jednou mísou, ale nevím kterou. V náhradních dílech máte dvě, 7 cm a 9 cm, ale není specifikováno zda je míra k okraji nebo k zapuštění pro víko. Moje je 7 cm k zapuštění, celkem 9 cm. Kterou mám?

Re: Hloubka mísy

Team Remoska
10.03.2017
to [Michal Málek] Dobrý den, pane Málku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Předpokládáme, že vlastníte elektrickou pečící mísu zn. Remoska® ORIGINAL, průměr mísy 24 cm. Pokud je tomu tak, pak můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic, jejíž cena je 760,- Kč. S přáním hezkého dne.

remoska

Zuzana Poláková
08.03.2017
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na remosku. R22 Grand. Jestli se v ní dá péct maso, např. kuře, kuřecí maso a na kolik stupňů se v ní dá maximálně péct. Pak bych se chtěla zeptat na dušenou zeleninu, jestli se v remosce dá taky dusit zelenina. Děkuji za odpověď, Z. Poláková

Re: remoska

Team Remoska
09.03.2017
to [Zuzana Poláková] Dobrý den, paní Poláková, elektrická pečící mísa zn. Remoska® umí nejen péci, ale i dusit, smažit, zapékat, ohřívat i rozmrazovat. Slouží pro přípravu VŠECH druhů potravin. Připravíte v ní všechny druhy masa. Stačí jen zapnout! Připravíte velmi chutná jídla odpovídající zdravé výživě i dietě (příprava bez tuku). Ztráty biologických parametrů (vitamínů a živin) jsou minimální! El. pečící mísa Remoska® při maximálním výkonu zajišťuje optimální podmínky pro pečení (160-180°C). Podívejte se na našich webových stránkách na sekci Recepty, případně na náš FB profil - zde naleznete nepřeberné množství nejrůznějších receptů. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách