Poradna

Rady a tipy

mísa hliníková 4 l

Zdeňka Loucká
12.11.2017
Dobrý den, dělá se prosím hliníková mísa na 4 litry. Děkuji za odpověď.... Zdeňka Loucká

Re: mísa hliníková 4 l

Team Remoska
13.11.2017
to [Zdeňka Loucká] Dobrý den, paní Loucká, děkujeme Vám za Váš dotaz. Hliníkové mísy k modelu R22 Remoska(R) GRAND Vám můžeme vyrobit. Kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Málo jídla do velké remosky?

Kateřina
10.11.2017
Dobrý den, zvažuji nákup remosky. Zajímá mě, jestli remosce neuškodí, pokud do větší varianty (4l) vložím menší porci jídla, tedy porci pro dva. Potraviny (maso, brambory, koláč...) by nebyly od kraje ke kraji, ale třeba jen uprostřed - nemůže takové dlouhodobé zacházení remosku poškodit? Děkuji.

Re: Málo jídla do velké remosky?

Team Remoska
10.11.2017
to [Kateřina] Dobrý den, Kateřino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remosce nemůže menší množství potravin uškodit :-). Přejeme Vám hezký den.

Velikost

Stanislav Navrátil
07.11.2017
Dobrý den, jaký průměr mísy má 2 litrová remoska? Děkuji

Re: Velikost

Team Remoska
09.11.2017
to [Stanislav Navrátil] Dobrý den, pane Navrátile, děkuji Vám za Váš dotaz. Mísa elektrické pečící mísy Remosky R21 ORIGINAL má průměr 22 cm. Přejeme Vám hezký den.

remoska dotaz

Monika Dobešová
02.11.2017
Dobrý den lze k této remosce R21F original teflon classic dokoupit i nízkou mísu děkuji za odpověd . M.Dobešová

Re: remoska dotaz

Team Remoska
07.11.2017
to [Monika Dobešová] Dobrý den, paní Dobešová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete náhradní nízkou mísu pro model R21 objednat zde: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m21n-misa-s-uchy-nizka-pro-original-teflon-classic/28.html . Jedná se o mísu M21N - Mísa s uchy nízká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

R22TS REMOSKA-GRAND TEFLON-SELECT CHAMPAGNE GOLD

Ludmila Bezděková
31.10.2017
Dobrý den, je možné k této remosce zakoupit nižší mísu ve stejné barvě?Jak odolný je teflon,kdybych do velké mísy chtěla položit menší mísu pro pečení menší porce ,,koláč,chléb..",nebo je lepší pod menší mísu dát pečící papír aby se předešlo poškození?Děkuji předem za vaší odpověď Bezděková

Re: R22TS REMOSKA-GRAND TEFLON-SELECT CHAMPAGNE GOLD

Team Remoska
07.11.2017
to [Ludmila Bezděková] Dobrý den, paní Bezděková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro aktuální nabídku nízkých mís nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@remoska.cz. Pokud budete vkládat do pečící mísy například kovovou či kameninovou formu, pak doporučujeme vložit na dno mísy pečicí papír. Přejeme Vám hezký den.

pečení moučníků

Zdena Jiroušová
30.10.2017
Dobrý den, remosku jsem si zakoupila před 2 měsíci a ihned jsem vyzkoušela. Maso bylo krásně upečené, dělala jsem výpečky, takže se maso promíchávalo během přípravy. Vzhledem k tomu, že si pamatuji, kdy babička pekla v remosce i buchty zkusila jsem to také. bohužel tentokrát byl výsledek špatný. Buchty byly navrchu krásně zlaté a dole téměř syrové. Stejně tak dopadla i žemlovka. Je nějaká vychytávka, jak dopéct sladká jídla i zespodu ? Děkuji za odpověď. Jiroušová

Re: pečení moučníků

Team Remoska
07.11.2017
to [Zdena Jiroušová] Dobrý den, paní Jiroušková, děkujeme Vám za Váš dotaz. V remosce pečeme všechny "sladké" recepty - sestavili jsme několik rad, jak na pečení v remosce: Doporučujeme plnit mísu do výše šroubů pro uchycení uch mísy, tak, jak je uvedeno v Návodu k použití. Pokud je v míse pokrmu příliš mnoho, pak se ze shora připaluje. Rada jak na pečení buchet a koláčů v míse s nepřilnavým povrchem zn. Teflon®: Zákazníci byli zvyklí starou hliníkovou mísu vždy vymazat důkladně olejem a vysypat moukou a TO JE U MÍSY S NEPŘILNAVÝM POVRCHEM TEFLON® CHYBA! Elektrickou pečicí mísu Remoska® s nepřilnavým povrchem Teflon® NEVYSYPÁVAT MOUKOU a mísu VYMAZAT JEN MALÝM KOUSKEM MÁSLA NEBO TUKU. Pokud mísu s nepřilnavým povrchem Teflon® vymažete a vysypete, vytvoříte tak v míse "film", díky kterému je odvod tepla z mísy na koláč/buchtu snížen a koláče/buchty jsou pak ze spodní strany nepropečené. Po cca 15 až 20-ti minutách položte na koláč nebo buchtu kolečko alobalu nebo pečicího papíru . Problémy s pečením masa mohou nastat tehdy, když se maso podlije větším množstvím vody. My jsme maso nepodlévali vodou, jelikož samotné maso obsahuje velmi často větší množství vody a pokud bude v elektrické pečící míse hodně vody, maso se nepeče, ale spíše dusí. V případě, že si bude zákazník přát více šťávy, doporučujeme cca 10 minut před dopečením do Remosky vlít požadované množství vody. Věřím, že se Vám paní Jiroušová koláče v remosce povedou. Přejeme Vám hezký den.

Litry

Stanislav Navrátil
29.10.2017
Dobrý den, jak měříte objem Remosky v litrech? Potřebujeme zvolit ke koupi vhodnou velikost pro 2 osoby a při porovnání objemu v litrech nám nevychází velikost, vždy se do např. 2 l Remosky vejde více litrů nech je udávaný objem. Děkuji za odpověď, Navrátil

Re: Litry

Team Remoska
07.11.2017
to [Stanislav Navrátil] Dobrý den, pane Navrátile, děkujeme Vám za Váš dotaz. Objem, který uvádíme, je objem DOPORUČENÝ - doporučujeme plnit remosku do výše šroubů, kterými jsou uchyceny ucha na mísu. Přejeme Vám hezký den.

remoska GRAND

Eva
23.10.2017
dobrý den, mám cca 40let starou remosku GRANd - s okénkem, a nyní nám bohužel zřejmě "odešla" topná spirála ve víku. Je možnost u Vás nechat tuto starou remosku opravit? - a v případě, že ano, jak postupovat a jaká je přibližně cena?děkuji velmi za pomoc. Eva

Re: remoska GRAND

Team Remoska
24.10.2017
to [Eva] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Některé z dříve vyráběných modelů remosek se nevyráběly přímo v naší společnosti, bohužel na ně nemáme náhradní díly. Bude proto nejjednodušší, pokud se s námi zkontaktujete telefonicky na tel. čísle 556 802 601 a společně se dohodneme na dalším postupu. Přejeme Vám hezký den.

remoska R 22 Grand

Jiřina Kubíčková
21.10.2017
Dobrý den. Mám remosku zakoupenou 20.12.2016,přes internet Mall a dnes mi přestala svítit kontrolka při zapnutí, ale jinak funguje-peče. Jak mám dál postupovat. Děkuji za odpověď.

Re: remoska R 22 Grand

Team Remoska
23.10.2017
to [Jiřina Kubíčková] Dobrý den, paní Kubíčková, děkujeme Vám za Váš dotaz. V případě, že Vám Vaše remoska nefunguje, zašlete nám víko remosky k reklamaci na naše servisní oddělení. Adresa na naše servisní oddělení je: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Přejeme Vám hezký den.

reklamace

Jana
11.10.2017
K mému kritickému komentáři ze dne 12.9. dodatečně odpovídám, že opravdu došlo k výměně mísy a opravě, tak jak píšete Když jsem volala na prodejnu ohledně vyřízení reklamace, zřejmě došlo k mýlce, jelikož prodavač mi sdělil, že reklamace byla zamítnuta, tudíž od toho plynulo mé rozhořčení. Když jsem si potom jela vyzvednout nefunkční remosku, byla jsem víc než mile překvapena výměnou mísy. Přesto s remoskou bojuji dál. Použila jsem zatím třikrát. První pečení bez problému. Nyní již zase problém se zapínáním. Ukazatel světla přestal svítit a nechce se mi ani rozběhnout pečení. Včera se mi to podařilo až po několikerém zapnutí a vypnutí. Remoska je v záruční době.

Re: reklamace

Team Remoska
12.10.2017
to [Jana] Dobrý den, paní Jano, děkujeme Vám za informaci. Pečící víko bylo na našem servisním středisku kontrolováno a bylo plně funkční. Pokud remoska nefunguje správně a je v záruce, pak nám zašlete prosím víko k reklamaci - pečící víko můžete reklamovat přímo u nás - u výrobce (nemusíte reklamovat přes prodejce). Adresa servisního střediska je: REMOSKA s.r.o. servisní středisko, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. S přáním hezkého dne.

Víko

Diana
06.10.2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak nejlépe a šetrně odstranit skvrny z povrchu víka. Obyčejná houbička s jarem na to nestačila. Existuje možnost, jak odstranit natavený igelitový sáček? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Diana

Re: Víko

Team Remoska
09.10.2017
to [Diana] Dobrý den, Diano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Horní část víka je vyrobeno z nerezového materiálu se zrcadlovou vrstvou. Hnědé skvrny na víku jsou připečené nečistoty, mastnoty. Na čištění horního nerezového víka doporučujeme používat čistící přípravky na nerezové materiály bez abrazivních částí. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit osvědčený čistič na nerez 3v1 Denkmit, který se vyznačuje vysokou účinností, zároveň však šetrností k čištěnému povrchu. Je jemný a na čištěném povrchu nezanechá škrábance. Nikdy však k odstranění nečistot nedoporučujeme používat čistící prášky nebo drsnou plochu mycí houbičky, které by horní víko poškrábaly. Na tyto skutečnost upozorňujeme naše zákazníky v Návodu k použití. Připečený igelitový sáček bude z povrchu bohužel dost nesnadné odstranit. Vyzkoušejte přípravek 3v1 Denkmit. Já osobně bych remosku lehce zahřála a po té se pokusila připečený sáček odstranit - pokud je tedy připečený sáček na nerezovém víku. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz k přívodnímu kabelu

Jaroslav Davidek
05.10.2017
Dobrý večer, nikde na webu jsem tuto informaci nenašel, proto Vás prosím o zaslání informace, JAK JE DLOUHÝ PŘÍVODNÍ KABEL, UMÍSTĚNÝ V RUKOJETI VÍKA REMOSKY. Děkuji za odpověď. J. Davídek

Re: Dotaz k přívodnímu kabelu

Team Remoska
09.10.2017
to [Jaroslav Davidek] Dobrý den, pane Davídku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Standardně montujeme na naše výrobky přívodní kabel o délce 1,25 m. Na vyžádání můžeme namontovat i kabel o délce 1,5m, 1,75 m nebo 2m - tyto delší kabely by byly za příplatek.V případě, že si přejete zakoupit elektrickou pečící mísu zn. Remoska s delším přívodním kabelem, pak nás prosím kontaktujte na naší e-mailové adrese info@remoska.cz nebo se s námi kontaktujte na našem tel. čísle +420 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

Upraven dotaz

Polaskova vlastimila
05.10.2017
Mylne jsem napsala sirku misy pod remosku HUP,sirka je 25 cm,ktera misa je na tento typ remosky vhodny,chtela bych teflonovou ,remoska je z roku 1967 dekuji Polaskova a kde je misu moznost zakoupi

Re: Upraven dotaz

Team Remoska
09.10.2017
to [Polaskova vlastimila] Dobrý den, paní Polášková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní teflonovou mísu k Vaší remosce můžete zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu - jedná se o mísu M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Odkaz na položku na našem e-shopu přikládáme: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html. Objednávku můžete také provést telefonicky na tel, čísle +420 556 802 601. Přejeme Vám hezký den

dotaz na podstavec

Danuše
03.10.2017
Dobrý den, koupila jsem si zánovní, barevnou Remosku, průměr 22 cm, model r. 2014. Bohužel k ní není oiriginál podstavec. Mohu ji požívat bez podstavce, položenou na sklo-keramickém sporáku?, nebo mohu použít jakýkoli kovový podstavec? Děkuji za odpověď. Danuše

Re: dotaz na podstavec

Team Remoska
04.10.2017
to [Danuše] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu si k této remosce můžete zakoupit náhradní stojan : http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s21-stojan-pro-original-teflon/22.html. Doporučujeme používat remosku uloženu v originálním stojanu. Přejeme Vám hezký den.

grand remoska 32

Jaroslav
02.10.2017
je tento stojanek pro tuto misu? M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Drive jsem mel stojanek z dratu a madel tento uz nejde objednat?

Re: grand remoska 32

Team Remoska
02.10.2017
to [Jaroslav] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro Remosku GRAND model R12 můžete použít tento stojánek http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s22-stojan-pro-grand-teflon/23.html. Přejeme Vám hezký den.

S okénkem nebo bez?

Jiří Langer
30.09.2017
Dobrý den, zvažujeme koupi remosky - model R22 Grand, nevíme ale, zda je lepší si vybrat model s okénkem nebo bez. Model s okénkem se jeví jako lepší z důvodu možnosti kontroly pečení pohledem přes okénko. Na internetu jsem ale četl, že v místě okénka bývá pokrm méně propečený, je to tak nebo byl již tento problém u nového modelu odstraněn? Je pokrm během pečení přes okénko dobře viditelný, nebo se okénko "zamlžuje" a víko se pro kontrolu musí stejně nadzdvihnout? Děkuji

Re: S okénkem nebo bez?

Team Remoska
02.10.2017
to [Jiří Langer] Dobrý den, pane Langere, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remosku s okénkem v pečícím víku jsme zařadili do výroby na přání našich zákazníků. V současné době můžete zakoupit jak Remosku s okénkem, tak i bez něj a je pouze na Vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Okénko ve víku se zarosí, stupeň orosení je ale závislý na hydrataci pokrmu - pokud máte v Remosce hodně vody, šťávy, bude se více odpařovat a okénko se zarosí více. Určitě se ale do Remosky přes okénko "dívat" dá. Propečení také záleží na druhu pokrmu a na jeho množství, které se v Remosce peče. Já osobně peču jak v Remosce s okénkem, tak i bez něj a řídím se spíše časem, do Remosky moc nenahlížím. Rozhodnutí bude tedy jen a jen na Vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Přeji Vám hezký den. Lenka z Remosky.

Remoska Mini

Pešička Stanislav
27.09.2017
Dobrý den sháním Remosku Mini v dobrém stavu.Kde jí mohu sehnat? Děkuji Pešička.

Re: Remoska Mini

Team Remoska
02.10.2017
to [Pešička Stanislav]Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mini Remosku nevyrábíme cca 10 let. Vyzkoušejte bazary, aukro, možná budete mít štěstí. Přejeme Vám hezký den.

dort v remosce

Zuzana Titzová
27.09.2017
Dobrý den, potřebuji na chatě upéct dort. Mohu dát dortovou formu do remosky? Pokud ano, je jedno, z jakého materiálu forma je? Remoska se asi dopředu nenahřívá, že? Děkuji za odpověď. Z. Titzová

Re: dort v remosce

Team Remoska
27.09.2017
to [Zuzana Titzová] Dobrý den, Zuzano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Do remosky můžete dát formy silikonové, keramické - remoska se nepředehřívá. Nicméně já osobně peču korpus na dort přímo v remosce - bez formy :-). Přeji Vám hezký den. Lenka z Remosky

Víko

M. Baštová
25.09.2017
Dobrý den, víko remosky se na mísu jen položí? Děkuji.

Re: Víko

Team Remoska
26.09.2017
to [M. Baštová] Dobrý den, paní Baštová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pečící víko se na mísu pouze položí. Přejeme Vám hezký den

Hlinikova uprava pre Remosku Grand R22 F

Olga
25.09.2017
Dobrý deň prajem. Chcela by som sa spýtať, keby si chcem kúpiť Remosku R22 F s misou z hlinika, je to možné? Čítala som v dotazoch zodpovedaných nižšie, že sa dá misa z hliníka vyrobiť na mieru, nikde však nepíšte, aká by bola cena a či by sa dala Remoska kúpiť priamo s touto misou, alebo sa musí s teflónovou a hliníková misa by sa dokúpila individuálne? Ďakujem pekne za odpoveď. O.

Re: Hlinikova uprava pre Remosku Grand R22 F

Team Remoska
26.09.2017
to [Olga ] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud máte zájem o hliníkovou mísu u modelu R22F, pak se s námi, prosím, kontaktujte na našem e-mailu: info@remoska.cz - dohodneme se společně na složení remosky, kterou si bude přát objednat. Přejeme Vám hezký den.

smažení

Michaela
24.09.2017
Dobrý den,uvažuju o koupi nové remosky, stará mi nevydržela ani 5 let-bohužel, spadla a od té doby jsou problémy. Nemůžu nikde najít, zda je možno v míse napřed na sporáku (klasický plynový) napřed osmažit a pak teprve dát péct? Tento postup se mi hodně osvědčil jako úsporný. Děkuji

Re: smažení

Team Remoska
25.09.2017
to [Michaela ] Dobrý den Michaelo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud Vám Vaše remoska upadla, můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu na Váš model. V případě, že máte pádem poškozeno topné víko, i toto se dá opravit. Mísu remosky nedoporučujeme umisťovat na sporák, mohlo by dojít k poškození mísy. Přejeme Vám hezký den.

redukce

Honza
23.09.2017
Prosím o info zda existuje nějaká forma - redukce Na plochu se mi to rozlije a je to moc tenké, jde o bublaninu a nechci dvojnásobný recept. Děkuji -obvodová pro R 4l na těsto, které je dle receptu na R2j.

Re: redukce

Team Remoska
25.09.2017
to [Honza] Dobrý den, Honzo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud chcete ve velké 4l remosce upéci bublaninu, jejíž rozpis surovin je určen pro pečení v malé 2l remosce, pak Vám doporučíme, aby jste si zakoupil formu na litá těsta o průměru malé remosky - cca 24 cm. Forma může být silikonová, kovová, keramická a tu můžete potom i s těstem vložit do velké remosky a koláč takto upéci. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Monika Polachova
15.09.2017
Chtela jsem se zeptat jestli tato misa pasuje na stary typ remosky 500 Dekuji za odpoved sirka 25 cm

Re: Dotaz

Team Remoska
19.09.2017
to [Monika Polachova] Dobrý den, paní Poláchová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísy, které budou kompatibilní s Vaší remoskou jsou tyto: mísa hliníkováM15 http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m15-misa-hluboka-pro-original-hlinikova/15.html a mísa s nepřilnavou povrchovou úpravou zn. Teflon(R) M17 http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html . Přejeme Vám hezký den.

smažení

ivona
15.09.2017
dobrý den, remosku mám na chatě , ale používám ji na pečení a zapékáni, dost dobře nechápu jak se v ní dá třeba smažit cibulka, to musím každou chvilku sundávat víko??Nebo třeba bramboráky, když tam nevidím tak si neumím představit jak často budu víko muset sundávat??Nebo guláš?? ten já pražím v hrnci za častého míchání něž podleju vodou. Na jednu stranu chápu, že se to asi nepřipálí, ale ten systém přípravy mi jasný moc není. Jinak, remoska nemá chybu používáme již spousty let na chatě a chalupě, hlavně na to zapékání, ale smažit řízky??? díky za radu??

Re: smažení

Team Remoska
19.09.2017
to [ivona] Dobrý den, paní Ivono, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska je u těchto příprav či receptů, brána jako alternativa - např. na chatě, chalupě, v karavanu - kde není možnost použít klasický sporák. V těchto případech musíte zvedat víko, pokud chcete zamíchat např. cibulku, guláš a pod. Nalijte do mísy olej, přiložte víko a jakmile bude olej rozpálený, vložte cibulku a usmažte ji. Takto postupujte např. i u smažení řízků. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Jana
12.09.2017
Dobrý den! Zakoupila jsem v obchodě remosku z limitované série Hot Chilli. Horší kup jsem opravdu nemohla udělat! To nepohrdám remoskou jakou takovou, protože stará hliníková po babičce je stále funkční. Ovšem tento materiál. Po používání po necelém roce je na mnoha místech oloupaný barevný smalt.(nepoužívám ostré předměty) Romosku jsem reklamovala, jelikož mi doma vyhodila pojistky a byla dále nefunkční. Byla provedena oprava. Reklamaci jsem uplatňovala i na loupající se materiál, ta mi však nebyla uznána. Lituji, že jsem se nechala zlákat "moderním" designem. Myslela jsem, že to bude kup na roky. Nechápu takovou nekvalitu.

Re: Remoska

Team Remoska
12.09.2017
to [Jana ] Dobrý den, paní Jano, děkujeme Vám za Váš názor. Reklamovanou remosku jsme Vám opravili (došlo k závadě na vypínači - budeme jej reklamovat u našeho dodavatele), nyní je remoska plně funkční. Mísa, kterou jste nám zaslala k reklamaci, jevila známky mechanického poškození a na toto mechanické poškození se záruka nevztahuje. Mimo jiné v místě pod okrajem mísy byla mechanicky "odřena" ploška cca 3 x 1,5 cm - a to až do hliníku. Pokud by se nepřilnavý povrch "loupal" nekvalitním nanesením na mísu, pak by po "odloupnutí" barevného teflonu zůstal povrch černý - ne mechanicky sedřený do hliníku. Přes to, že šlo o MECHANICKÉ POŠKOZENÍ MÍSY a REKLAMACE na toto poškození Vám NEBYLA UZNÁNA, ZASLALI jsme Vám NADSTANDARDNĚ ZCELA ZDARMA NOVOU NÁHRADNÍ MÍSU. Jsme toho názoru paní Jano, že Vaši reklamaci vyřešila naše společnost nadstandardně. Přejeme Vám hezký den.

Horní-tepelný- díl remosky

Libuše
11.09.2017
Dobrý den, mám remosku, kterou jsem si koupila v roce 1998 /nic lepšího neznám/ , ale teď je vrchní díl nefunkční a proto bych měla velký zájem o nový díl. Bylo by možné si ho od vás koupit ? Je to "REMOSKA ORIGINÁL" Typ - 500. Děkuji za odpoveď. Libuše

Re: Horní-tepelný- díl remosky

Team Remoska
12.09.2017
to [Libuše] Dobrý den, paní Libuše, děkujeme Vám za Váš dotaz. Tato remoska se vyráběla do roku 1994 v Českém Brodě. Píšete, že je víko nefunkční tzn., že nehřeje? V tom případě by se mohlo jednat o vadnou topnou spirálu - tuto Vám na našem servisním středisku vyměníme. Jiné náhradní díly bohužel na tento typ nemáme. Zašlete nám víko Vaší remosky na adresu našeho servisního střediska: REMOSKA s.r.o., servisní středisko, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Do průvodního dopisu uveďte stručný popis závady, Vaši adresu a číslo Vašeho mobilního telefonu. Opravené víko zašleme zpět na dobírku českou poštou. Přejeme Vám hezký den.

koupě náhradní mísy

Marie Stehlíková
11.09.2017
Vlastním remosku ze 60. let, a nedám na ni dopustit. Jsme 2 a tak nám bohatě vyhovuje. Bohužel jsem zdeformovala hlubokou mísu - obv.25 cm. Bylo by možné sehnat u Vás mísu náhradní? Byla bych velice ráda. Je jedno zda bude hliníková, či teflonová. Děkuji za odpověď. M.Stehlíková, Dobřichovice

Re: koupě náhradní mísy

Team Remoska
11.09.2017
to [Marie Stehlíková] Dobrý den, paní Stehlíková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísy na dříve vyráběné modely elektrické pečící mísy zn. Remoska stále vyrábíme a naleznete je na našem e-shopu v sekci "Náhradní mísy a doplňky". Mísa pro remosku ORIGINAL je o horním průměru 24 cm. Zde uvádíme odkazy: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m15-misa-hluboka-pro-original-hlinikova/15.html http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html Mísu si můžete objednat přímo na našem e-shopu, nebo e-mailem na adrese info@remoska.cz nebo telefonicky na tel. čísle: +420 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

S okénkem nebo bez okénka

M.Baštová
10.09.2017
Dobrý den, budu kupovat svoji první remosku a potřebuji poradit z praktického hlediska, zda koupit s okénkem nebo bez okénka. Odpověď ve starších dotazech - je to na každém - mi moc nepomohla. Děkuji

Re: S okénkem nebo bez okénka

Team Remoska
11.09.2017
to [M.Baštová] Dobrý den, paní Baštová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Obáváme se, že Vám opravu nebudeme schopni poradit, pro jaký model se máte při koupi rozhodnout. Volba je opravdu jen a jen na zákazníkovi samotném, pro jaký model se rozhodne. U modelu s okénkem se doba pečení může prodloužit cca o 5 minut - oproti modelu bez okénka. Zákazníci preferují jak model s okénkem, tak i model bez něj. Přejeme Vám hezký den.

Privodny kabel Remoska typ 500

MICHAELA
09.09.2017
Dobry den. Chcela by som sa opytat na kabel do Remosky typ 500. Nasla som ju uplne novu ale bez privodneho kabla. Viete mi poradit aky typ si mam kupit. Dakujem

Re: Privodny kabel Remoska typ 500

Team Remoska
11.09.2017
to [MICHAELA ] Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Tento model se vyráběl v Českém Brodě a naše společnost na něj nemá žádné náhradní díly - u tohoto modelu jsme schopni na našem servisním středisku vyměnit pouze topnou spirálu a sklíčko ve víku. Vyzkoušejte zadat na internetu do vyhledávače "přívodní kabel na remosku s keramickou koncovkou", určitě jej ještě některé servisy k prodeji nabízejí. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Hana Fryšova
03.09.2017
Dobrý den,chtěla bych informaci jak největší máte remosku. Už jednu mám ale dám tam maximálně třeba 4 stehna a chtela bych větší. Předem děkuji Fryšova

Re: Remoska

Team Remoska
04.09.2017
to [Hana Fryšova ] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné sobě vyrábíme dvě velikosti elektrické pečící mísy zn. Remoska(R) - ORIGINAL o užitém objemu 2 l pro přípravu 2 a více porcí - průměr mísy je 24 cm a GRAND o užitném objemu 4 l pro přípravu 4 a více porcí - průměr mísy je 32 cm. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách