Poradna

Rady a tipy

prosím o radu, kde můžu koupit náhradní mísu

Božena Straková
23.07.2017
Prosím o radu, kde můžu koupit náhradní mísu k remosce Grand R 12 02 (obsah 4 l) teflon. Spadla mně na zem a deformovala se. I když jsem ji "jakš-takš" vrátila původní tvar, netěsní a nedoléhá po obvodu. Pokud je možné si ji u Vás objednat na dobírku, prosím dejte mi zprávu na email, Děkuji. Straková Božena.

Re: prosím o radu, kde můžu koupit náhradní mísu

Team Remoska
24.07.2017
to [Božena Straková] Dobrý den, paní Straková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud došlo k poškození mísy, určitě je nutné mísu zakoupit novou. I minimální poškození - zdeformování mísy má vliv na správnou funkci elektrické pečící mísy zn. Remoska. Doporučíme Vám proto zakoupit si novou mísu na našem e-shopu: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m13-misa-hluboka-pro-grand-teflon-classic/9.html . Přejeme Vám hezký den.

rozměr

Markéta Patáková
22.07.2017
Dobrý den, v popisu je uveden rozměr průměru 22cm. Jedná se o průměr dna nebo vršku? Děkuji, Markéta Patáková

Re: rozměr

Team Remoska
24.07.2017
to [Markéta Patáková] Dobrý den, paní Patáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. U mísy je uváděn vždy horní průměr v místě, kde dosedá víko na mísu. Přejeme Vám hezký den.

kompatibilita hliníkové mísy M15 a R22 Remosky Classic/ Grand teflon

Adina Dvořáková
14.07.2017
Dobrý den, možná hloupý dotaz, ale přeci jen pro ujištění..při koupi Remosky typu R22 nelze využít tuto hliníkovou mísu M15, je to tak? Mám strach z teflonové úpravy, hliník je hliník. Určitě bych brala remosku větší, tj. 4 L, ta je však, nemýlím-li se, nyní již pouze v teflonové úpravě. Děkuji Vám za zodpovězení mého dotazu. S láskou k Vašemu produktu, jež je symbolem i mého dětství Adina Dvořáková

Re: kompatibilita hliníkové mísy M15 a R22 Remosky Classic/ Grand teflon

Team Remoska
24.07.2017
to [Adina Dvořáková] Dobrý den, paní Dvořáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nové modely R21 a R 22 nejsou komplatibilní s dříve vyráběnými modely - mísy ze dříve vyráběných modelů R1102 a R1202 nemůžete používat k víku nového modelu a naopak. Pokud si budete přát, můžeme Vám vyrobit na zakázku Remosku hliníkovou, případně Vám můžeme vyrobit hliníkovou pouze mísu. Kontaktujte se s námi prosím na tel. čísle 556 802 601 popř. e-mailem na adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

remoska na 110V

Michal Reiter
11.07.2017
Prosím o informaci, zda lze v ČR sehnat remosku pro americký/japonský trh na 110V.

Re: remoska na 110V

Team Remoska
24.07.2017
to [Michal Reiter] Dobrý den, pane Reitere, děkujeme Vám za Váš dotaz. Kontaktujte se s námi přímo na e-mailu: info@remoska.cz, případně nás kontaktujte na tel. + 420 556 802 601. Remosky tohoto typu vyrábíme na zakázku. S přáním hezkého dne.

Náhradní mísa

Olga Konětopská
09.07.2017
Dobrý den. Potřebuji koupit náhradní mísu ke starší remosce s okénkem a nevim kterou.Mám ji asi dvacet let a nikdy mne nezklamala.Jen ta teflonová mísa už dosluhuje.Na rukojeti jsem našla název GRAND typ R02 650W 220V. Děkuji a přeji hezký den

Re: Náhradní mísa

Team Remoska
24.07.2017
to [Olga Konětopská] Dobrý den, paní Konětopská, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro Vaši Remosku můžete na našem e-shopu zakoupit tuto náhradní mísu: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m13-misa-hluboka-pro-grand-teflon-classic/9.html . Přejeme Vám hezký den.

výměna kabelu

milada
08.07.2017
Dobrý den, můžete mi sdělit,kolik by stála vyměna kabelu,Mám remosku grand 1202.děkuji

Re: výměna kabelu

Team Remoska
09.07.2017
to [milada] Dobrý den, paní Milado, cena opravy se bude pohybovat cca kolem 700,- Kč, Cena obsahuje DPH i poštovné. Přejeme Vám hezký den.

mísa bez teflonu ke staré remosce Grand

Alena Stelmaščukova
06.07.2017
Dobrý den, marně jsem ve vaší nabídce hledala hlubokou mísu bez teflonu k původní 4 litrové remosce Grand. Už delší dobu peču chleba v remosce a z teflonové je světlý spodek . U normální staré mísy je pěkně propečený, proto jsem si ji u vás chtěla objednat, ale bohužel jsem ji v e-shopu nenašla. Proč ji nenabízíte? Může být i bez uch tak jak je malá bez teflonu. Děkuji za odpověď

Re: mísa bez teflonu ke staré remosce Grand

Team Remoska
09.07.2017
to [Alena Stelmaščukova] Dobrý den, paní Stelmaščuková, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné době jsou náhradní mísy dříve vyráběného modelu GRAND R1202 vyprodány. Jakmile budou vyrobeny, bude možné si je opět na našem e-shopu objednat. Přejeme Vám hezký den.

Nestejnoměrné pečení

Monika
02.07.2017
zdravím, zhruba před měsícem jsem si koupila Remosku R 22F GRAND TEFLON, z 90% ji používám k pečení chleba, prvních 5 bochníků bylo v pořádku, mezitím proběhla nějaká příprava jídel a nyní se mi dost často stává a to nejen na chlebu, že se mi jedna strana vyloženě připaluje a to v oblasti jak je na víku nápis, jakoby v tom místě po rozpečení pekla ta spirála daleko víc, na té samé straně se začaly na nerezu dělat i hnědé fleky, které nejsou připečenou potravinou, ale jako vystupují spod povrchu, vím, že ten to povrch může časem měnit barvu, ale po ani ne po měsíci a zrovna na straně která připaluje ?

Re: Nestejnoměrné pečení

Team Remoska
09.07.2017
to [Monika] Dobrý den, Moniko, děkujeme Vám za Váš dotaz.Bohužel, takto nemůžeme posoudit, zda se jedná o závadu našeho výrobku. Zašlete nám proto, prosím, víko Vaší Remosky na reklamaci na adresu našeho servisního střediska; pečící víko přezkoušíme a proměříme a případnou závadu odstraníme. Adresa našeho servisního střediska: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pd Radhoštěm. Omlváme se za vzniklé problémy a přejeme Vám hezký zbytek dne.

vyčištění víka remosky

Zdeňka
20.06.2017
Dobrý den. Mám vaši remosku s nerezovým víkem. I když ji nemám dlouhou dobu, přesto víko zachází. Poraďte, prosím, čím je nejlepší víko vyčistit. Mám obavu, že bych víko poškrábala a tím více by zacházelo. Děkuji.

Re: vyčištění víka remosky

Team Remoska
21.06.2017
to [Zdeňka ] Dobrý den paní Zdeňko, horní část víka je vyrobena z nerezového materiálu se zrcadlovou vrstvou. Hnědé skvrny na víku jsou připečené nečistoty, mastnoty. Doporučujeme horní nerezové víko vyčistit po každém pečení a na čištění používat čistící přípravky na nerezové materiály bez abrazivních částí. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit osvědčený čistič na nerez 3v1 Denkmit, který se vyznačuje vysokou účinností, zároveň však šetrností k čištěnému povrchu. Je jemný a na čištěném povrchu nezanechá škrábance. Nikdy však k odstranění nečistot nedoporučujeme používat čistící prášky nebo drsnou plochu mycí houbičky, které by horní víko poškrábaly. Na tyto skutečnost upozorňujeme naše zákazníky v Návodu k použití. Přejeme Vám hezký den.

Rozbité sklo u staré remosky

Alena Stelmaščukova
17.06.2017
Dobrý den, rozbilo se mi sklo ve víku staré 2litrove remosky. Provádíte ve vašem servisu výměnu skla i u starých výrobků a kolik tato výměna stojí. Děkuji za odpověď.

Re: Rozbité sklo u staré remosky

Team Remoska
20.06.2017
to [Alena Stelmaščukova] Dobrý den, paní Stelmaščuková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Sklo v dříve vyráběných modelech na našem servisním středisku vyměňujeme. Ceny opravy se pohybuje okolo 650,- až 700,- Kč. Cena je včetně dopravy a DPH. Pokud budete mít o opravu zájem, zašlete víko Vaší Remosky na adresu našeho servisního střediska REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, spolu s průvodním dopisem, Vaší zpětnou adresou a číslem Vašeho mobilního telefonu. Opravené víko Vám zašleme zpět na dobírku Českou poštou,. Přejeme Vám hezký den.

remoska

Grobová
15.06.2017
DOBRÝ DEN,PROSÍM MŮŽETE MI PORADIT,ZDA JE LEPŠÍ KOUPIT REMOSKU S OKÉNKEM NEBO BEZ ? DĚKUJI GROBOVÁ

Re: remoska

Team Remoska
16.06.2017
to [Grobová] Dobrý den, paní Grobová, děkujeme Vám za Váš dotaz. V letošním roce jsme opět do výroby zařadili -na přání mnoha našich zákazníků- model s okénkem v pečícím víku. V nabídce máme v současné době oba modely - jak s okénkem ve víku, tak i bez něj a je na zákaznících samotných, pro jaký model se rozhodnou. Někteří zákazníci upřednostňují model s okénkem, jelikož do Remosky vidí, jiní chtějí víko bez okénka. S volbou Vám nejspíše neporadíme :-). Přejeme Vám hezký den.

REMOSKA R22 GRAND

Zuzana
10.06.2017
Dobrý den, zajímalo by mě zda Remoska R22 Grand má tu moznost ohrevu na indukci?? Cetla jsem si, ze je mozne osmazit cibulku, když polozim Remosku na sporak, a pak nasledne pokracovat zvlast v peceni na stole. Dekuji za info a popř., mi napiste která Remoska by tuhle moznost umoznovala. ZUZANA

Re: REMOSKA R22 GRAND

Team Remoska
12.06.2017
to [Zuzana] Dobrý den, Zuzano, mísa Remosky nemá zesílené dno, proto nedoporučujeme používat tuto mísu na plynových či elektrických sporácích a ani na indukčních deskách. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Dáša
09.06.2017
Dobrý den, prosím o sdělení, jestli by bylo možné si objednat remosku s jiným než teflonovým povrchem, např. s tím, se kterým se vyráběla původně. Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz

Team Remoska
12.06.2017
to [Dáša] Dobrý den, Dášo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska se vyráběla v minulosti hliníková a později se na mísu nanášela nepřilnavá vrstva zn. Teflon(R). Můžete si objednat na Remosku hliníkovou. Tyto remosky vyrábíme na zakázku. Kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Hezký den

remoska

Iva
31.05.2017
Dobrý den, mám remosku R 1202 výkon 650 Wattů, mám dotaz, zda jsoou na tento typ ještě nějaké náhradní díly k sehnání, děkuji

Re: remoska

Team Remoska
01.06.2017
to [Iva] Dobrý den, Ivo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remosky R 1202 stále na našem servisním oddělení opravujeme, náhradní díly máme skladem. Přeji Vám hezký den.

Remoska typ R11- prosba o radu

Ján Vidašič
29.05.2017
Dobrý den, můžete mi poradit přesně typ náhradní misky ( teflonové ) na starší typ Remosky R11 original, vrchn průměr je cca 24, nebo 25 cm ?. Děkuji za odpověď, Jednalo by se asi o hlubší misku .

Re: Remoska typ R11- prosba o radu

Team Remoska
31.05.2017
to [Ján Vidašič] Dobrý den, pane Vidašiči, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete objednat tut náhradní mísu: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m17-misa-hluboka-pro-original-teflon-classic/11.html . Přejeme Vám hezký den

stojan na remosku Typ R22

Jaroslav Křivánek
25.05.2017
Dobrý den, mám k Vám dotaz, zda máte na skladě náhradní stojan na remosku Typ R22. Rád bych si u Vás tento stojan zakoupil. Děkuji za Vaše vyjádření. s pozdravem Křivánek Jaroslav Lipinka 28 783 83 Troubelice

Re: stojan na remosku Typ R22

Team Remoska
26.05.2017
to [Jaroslav Křivánek] Dobrý den, pane Křivánku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu si můžete v sekci Náhradní mísy a doplňky zakoupit náhradní stojan S22 Stojan pro GRAND http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s22-stojan-pro-grand-teflon/23.html v barvě černé, případně si můžete zakoupit stojan červený: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-stojany-/s22c-stojan-pro-grand-teflon-cerveny-/27.html. Přejeme Vám hezký den.

Kompatibilita se starší remoskou Grand

Monika Horáková
22.05.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala, mám starou Remosku Grand ( s kulatým okénkem ve víku a zapíná se ještě rovnou do sítě, bez vypínače na rukojeti) . Původní velká mísa je stará a hliníková. Ráda bych si k ní koupila novou mísu, s pečícím víkem jsem spokojená. Mohu na ní použít tuto mísu? Děkuji za odpověď, přeji pěkný den, S pozdravem Monika H.

Re: Kompatibilita se starší remoskou Grand

Team Remoska
23.05.2017
to [Monika Horáková] Dobrý den, paní Moniko, pro Vaši Remosku můžete na našem e-shopu nyní zakoupit tuto náhradní mísu: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Objednávku můžete uskutečnit na našem e-shopu nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

náhradní mísy k R21

Fučíková Marie
20.05.2017
Dobrý den, mám remosku R21 REM original Tf. Podle webových stránek je možno k ní zakoupit náhradní mísu pouze nízkou M21N za 950,-Kč nebo hlubokou M21 taktéž za 950,- Kč (t.j. stejnou jako je dodána při zakoupení nové remosky) - obě s teflonem ?? Jedná se mi o možnost dokoupit hliníkovou mísu bez teflonu k mé nové remosce R21. Děkuji předem za odpověd. S pozdravem M. Fučíková

Re: náhradní mísy k R21

Team Remoska
23.05.2017
to [Fučíková Marie] Dobrý den, paní Fučíková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Hliníkovou mísu Vám můžeme vyrobit na zakázku. Kontaktujte se prosím s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Poděkování

Renáta Hromková
20.05.2017
Velice děkuji REMOSCE za opravdu vstřícné jednání při řešení pozáruční závady. RH

Re: Poděkování

Team Remoska
23.05.2017
to [Renáta Hromková] Dobrý den, paní Hromková, děkujeme Vám za Vaše poděkování. Přejeme Vám hezký den.

Remoska a materiál na povrchu pečící mísy

Eva Hornychová
14.05.2017
Dobrý den. S Remoskou jsem již léta spokojená. Měla jsem starou, s okénkem a nyní již 2 roky novější R22 Grand. Mám dotaz. Já sama dodržuji doporučení do mísy nesahat ostrými nástroji, vidličkou, nožem a podobně kvůli riziku poškození teflonového povrchu. Nicméně moje rodina je v tomto směru trochu nepoučitelná a i přes opakované upozornění je při prohřešku někdy přistihnu. Máte prosím jako firma třeba výhledově v plánu použít na povrch mísy jiný materiál? Nyní se objevují pánve i hrnce a pekáče s povrchem z kameniny, které jsou velice odolné a nepřipékavé. Velice bych uvítala, kdyby nějaký podobný materiál byl použit na vnitřek pečící mísy Remosky. Myslím, že by se ulevilo více hospodyňkám, nejen mě. Děkuji za odpověď a pokud toto zatím neplánujete, Vaší vývojáři by se nad tím třeba mohli zamyslet. Stejně bych přivítala časovač na rukověti, aby se víko nemuselo stále otvírat. S pozdravem EH

Re: Remoska a materiál na povrchu pečící mísy

Team Remoska
16.05.2017
to [Eva Hornychová] Dobrý den, paní Hornychová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Samozřejmě jsme paní Evo testovali i keramický povrch na naší elektrické pečící míse zn. Remoska®. Tento povrch uvnitř mísy je však nevyhovující, přepaluje se, nemá antiadhezní vlastnosti. Keramika (kamenina) není vhodná pro pečení - je vhodná pro pomalé vaření. Přejeme Vám hezký den.

dotaz na Remosku mini

Dr. Ljuba Schlemmerová
11.05.2017
Mám asi 10 let Remosku mini, je bezvadná pro singl seniorku: uvaří nebo upeče se v ní třeba jen jedna porce. Jenom nevím, jestli se ještě vyrábí. Prosím o laskavou odpověď předem děkuji. Schlemmerová

Re: dotaz na Remosku mini

Team Remoska
11.05.2017
to [Dr. Ljuba Schlemmerová] Dobrý den, paní Schlemmerová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Výroba elektrické pečící mísy zn. Remoska® tzv. "mini" nebo "Minorka" se již cca 9 let nevyrábí. Přejeme Vám hezký den.

Remoska Grand z roku 1977

Jaromíra Berná
09.05.2017
M22N Mísa s uchy nízká pro GRAND Teflon® Classic 4 a více 29 cm 8 cm Dobrý den, potřebuji si dokoupit náhradní nízkou mísu k remosce z roku 1977-ještě slouží, nevím, jestli by byla vhodná výše uvedená. Děkuji za zprávu, Berná j.

Re: Remoska Grand z roku 1977

Team Remoska
10.05.2017
to [Jaromíra Berná] Dobrý den, paní Berná, děkujeme Vám za Váš dotaz. V roce 1977 se model Remoska® GRAND Teflon® Classic nevyráběla, tento model se vyrábí v naší společnosti od roku 2013. Vaše Remoska nese nejspíše označení II S GRAND. Dříve vyráběné modely nejsou kompatibilní s modely, které se vyrábí v současné době - tzn. že na mísu M22N Mísa s uchy pro GRAND Teflon® Classic Vám nebude "sedět" víko Vaší Remosky. Pro Vaši Remosku můžete objednat náhradní mísu M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Na tyto mísy ale nemontujeme ucha. Přejeme Vám hezký den.

Mísa M ?? hluboká pro ORIGINAL , průměr 24 cm

Lada Švecová
05.05.2017
Dobrý den. V nabídce e-shopu není mísa hluboká pro ORIGINAL, povrchově potažena materiálem Teflon® Classic, průměr mísy 24 cm . Jedná se o dočasný výpadek nebo již nebude možno tuto zakoupit? Děkuji za odpověď Lada

Re: Mísa M ?? hluboká pro ORIGINAL , průměr 24 cm

Team Remoska
05.05.2017
to [Lada Švecová] Dobrý den, paní Švecová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísa M17 hluboká pro ORIGINAL Teflon® je momentálně vyprodána. Mísy na dříve vyráběné typy Remosky nevyrábíme standardně, tzn. o "výpadek" ve výrobě se nejedná. Výroba mís M17 je plánována opět během 2 až 3 týdnů. Jakmile budou vyrobeny, navedeme je na náš e-shop. Přejeme Vám hezký den.

jak vyndat koláč z remosky

Margit Veselská
03.05.2017
Dobrý den, dřív jsem měla hliníkovou remosku s vyndavacím plechem (jakoby druhé dno, v otvoru uprostřed byl držáček, za který se plech dal vyndat). Díky tomu jsem mohla péct i ovocný koláč. Z teflonové remosky neumím koláč vyndat - při vyklopení by se obrátil ovocem dolů a když ho v remosce krájím a vyndavám po částech, tak mám obavu, že poškodím teflon. Nevyrábíte něco jako bylo to vyndavací dno s držáčkem? Děkuji.

Re: jak vyndat koláč z remosky

Team Remoska
04.05.2017
to [Margit Veselská] Dobrý den, paní Veselá, děkujeme Vám za Váš dotaz. Plech do Remosky s držáčkem naše společnost nevyrábí. Můžeme Vám doporučit vložit na dno Remosky pečící papír, díky němu potom snadno koláč z Remosky vytáhnete. Pokud si z pečícího papíru ustřihnete pás široký cca 8 - 10 cm a ten vložíte do Remosky na dno tak, že bude po bočních stranách přesahovat okraj koláče (nesmí se ale dotýkat pečícího víka), pak můžete koláč takto z Remosky snadno po vychladnutí vytáhnout. Vhodnější bude požití 2 pásků, uložených na dno Remosky do kříže - při vytažení koláče budete ale potřebovat další ruce. I ovocné koláče ale po vychladnutí vytahujeme běžně z Remosky vyklopením. Určitě můžete v Remosce používat např. nízkou kulatou teflonovou formu. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Mgr.Marcela Skálová
02.05.2017
Dobrý den, máme Remosku Grand s okénkem ve víku a s pevným přívodem. Již se nepamatuji, kdy byla koupena. Původní teflonová mísa má ucha. Bylo by možné použít tuto mísu jako náhradu ?

Re: Dotaz

Team Remoska
03.05.2017
to [Mgr.Marcela Skálová] Dobrý den, paní Skálová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete v tuto chvíli objednat jako náhradu tento model - M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Tato mísa ale není opatřena uchy. Přejeme Vám hezký den.

Remoska Special 950W

Michael Trlida
01.05.2017
Opravíte? Za jakou cenu?

Re: Remoska Special 950W

Team Remoska
02.05.2017
to [Michael Trlida] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrickou pečící mísu zn. Remoska® s příkonem 950 W naše společnost nikdy nevyráběla. Max. příkon námi vyráběných Remosek - typ R1102 a R1202 byl 500 a 650 W. Podle výše uváděného příkonu se nejspíše nebude jednat o náš výrobek. V tomto případě nebudeme moci bohužel opravu Vašeho přístroje provést. Přejeme Vám hezký den.

Elektricky kabel

Jana
29.04.2017
Dobry den, prosim Vas, da sa kupit elektricky kabel k remoske, ktora sa vyrabala v 80. rokoch? Bol odnimatelny od vika. Potrebovala by som novy. Prip. kde v Prahe sa da kupit? Alebo prosim o kontakt, kam sa obratit. Nechcem kupovat nieco na internete, nahodou to nebude sediet alebo nebude bezpecny..... Dakujem za odpoved.

Re: Elektricky kabel

Team Remoska
02.05.2017
to [Jana] Dobrý den, paní Jano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrické pečící mísy zn. Remoska® s odnimatelným kabelem s keramickou koncovkou se v naší společnosti Remoska s.r.o., se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm, nevyráběly a nemáme je vedeny ani jako náhradní díly na skladě. Bohužel Vám, paní Jano, neporadíme, kde by jste mohla přívodní kabel s keramickou koncovkou, určený přímo k Remosce, zakoupit. Přejeme Vám hezký den.

Použití mísy

Michaela Mikulecká
21.04.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda lze použít mísu na plotnu a pak klasicky dopéct s víkem? Děkuji a pěkný den.

Re: Použití mísy

Team Remoska
24.04.2017
to [Michaela Mikulecká] Dobrý den, paní Mikulecká, děkujeme Vám za Váš dotaz. Stěna pečící mísy není ve spodní části zesílena, Nedoporučujeme ji proto umisťovat na plynové či elektrické sporáky či indukční desky, mohlo by dojít k poškození mísy. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Martina
15.04.2017
Dobry den, prosim o radu. Chceme zakoupit Remosku do obytneho auta. Nemame zadne zkusenosti. Jsme dva dospělí a dite (výjimečně tri dospělí a dite). Jakou prosim velikost a jaky typ? Je potreba k tomu neco dokoupit? Libi se nam limitovana rada Champagne. Dekuji za odpověď. Martina

Re: Dotaz

Team Remoska
24.04.2017
to [Martina ] Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Určitě bych Vaší rodině doporučila Remosku model R22 GRAND o užitném objemu 4 l - pro přípravu 4 a více porcí. Model R22 v provedení Champagne máme v současné době bohužel vyprodán. Pokud budete Remosku používat v obytném vozidle, kde nemáte připojení na 220 V, pak doporučujeme zakoupit měnič napětí na 600-800 Wattů (doporučíme spíše vyšší variantu). Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Jiří Hort
09.04.2017
Dobrý den, mám remosku Grand, starou cca 20-25 let. Jela vždy zcela bez problému. Dnes jela jen chvíli a horní víko bylo vlažné. Viditelně nejede spirála ve víku. Pro upřesnění: Remoska Grand 3PMP č. BR8D, osmička možná tam nepatří, je téměř smazaná, typ II S, 220V-650W. Bylo na ni spolehnutí, díky. Je možné provést opravu horního dílu a kolik by stála ? Za odpověď děkuji a zdravím. Jiří Hort, Brno

Re: dotaz

Team Remoska
10.04.2017
to [Jiří Hort] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Vámi uvedený model na našem servisním středisku opravíme. Zašlete víko Vaší Remosky na naše servisní oddělení spolu s průvodním dopisem, do kterého prosím uveďte popis závady, Vaši zpětnou adresu a Vaše mobilní tel. číslo. Opravené víko Vám zašleme zpět prostřednictvím České pošty na dobírku. Výše opravy se bude pohybovat cca kolem 750,- Kč. Adresa našeho servisního oddělení je: REMOSKA s.r.o., Markova 1744, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách