Poradna

Rady a tipy

Topné těleso

Jiřina
25.01.2017
Dobrý den, lze u Vás objednat topné těleso k remosce R 11 ? Děkuji za odpověď Spíchalová

Re: Topné těleso

Team Remoska
26.01.2017
to [Jiřina] Dobrý den, paní Jiřino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Veškeré zásahy na našem výrobku - elektrické pečicí míse zn. Remoska® - musí být prováděny autorizovaným elektro servisem, jelikož naše výrobky spadají do třídy ochrany I. Proto Vám doporučuji, aby jste víko Vaší elektrické pečicí mísy zn. Remoska® odeslala k opravě na adresu našeho servisního oddělení: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. V případě, že se rozhodnete pro výměnu topné spirály v servisu poblíž Vašeho bydliště, pak si u nás můžete objednat pouze samostatnou topnou spirálu buď telefonicky na tel. č. 556 802 601 nebo elektronicky na e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Topná spirála

Jiří Polák
25.01.2017
Dobrý den! Prosím o specifikaci náhradní topné spirály Remosky, která má označení na rukojeti víka R11. Jedná se o menší Remosku se sklem ve víku. Děkuji

Re: Topná spirála

Team Remoska
25.01.2017
to [Jiří Polák] Dobrý den, pane Poláku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud máte problém s topnou spirálou ve víku Vaši elektrické pečicí mísy zn. Remoska®, pak můžete víko zaslat na naše servisní oddělení, kde Vám ho kolegové opraví. V modelu R11 je uložena korálková spirála 500W/230V. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz -mísa

Romana Vojtíšková
22.01.2017
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné doobjednat pouze mísu z této limitované modré edice. A pokud ano, kolik by mísa stála. Děkuji za odpověď. S pozdravem Romana Vojtíšková

Re: Dotaz -mísa

Team Remoska
23.01.2017
to [Romana Vojtíšková] Dobrý den, paní Vojtíšková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísy limitované edice s nepřilnavým povrchem zn.Teflon® Select v barevném provedení Lavender Blue pro model R21 i R22 Remoska® Teflon® Select máme skladem. Pokud budete mít o náhradní mísu zájem, kontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Přejeme Vám hezký den

mytí v myčce

Lucie Šťastná
21.01.2017
Dobrý den, dá se mísa dát do myčky? Děkuji za informaci S pozdravem Lucie Šťastná

Re: mytí v myčce

Team Remoska
23.01.2017
to [Lucie Šťastná] Dobrý den, paní Šťastná, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Návodu k použití, který je součástí každého balení našeho výrobku - elektrické pečicí mísy zn. Remoska®, uvádíme, že mísu čistíme běžným způsobem, bez použití abrazivních prášků a můžeme ji vložit i do automatické myčky. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Tomáš Hrubý
21.01.2017
Pěkný den přeji. Rád bych se zaptal na kolik stupňů vlastně Remoska peče, když teplota nejde regulovat? Díky a s pozdravem Tomáš Hrubý

Re: dotaz

Team Remoska
23.01.2017
to [Tomáš Hrubý] Dobrý den, pane Hrubý, děkujeme Vám za Váš dotaz. Teplota uvnitř pečicí mísy je 160-180° C. Při této teplotě jsou zajištěny optimální podmínky pro pečení, z toho důvodu není nutná regulace teploty. Přejeme Vám hezký den

mísa na varnou desku

Dita Vrbová
15.01.2017
Dobrý den. Lze mísu použít bez elektřiny jako pánev na plynovou varnou desku? Děkuji za odpověď. Dita Vrbová

Re: mísa na varnou desku

Team Remoska
16.01.2017
to [Dita Vrbová] Dobrý den, paní Vrbová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Umisťovat mísu na plynový sporák či varnou desku nedoporučujeme, mísa nemá zesílené dno a mohlo by dojít vlivem tepla k deformaci mísy. Přejeme hezký zbytek dne.

Dotaz

Jan Vacek
13.01.2017
Dobrý den, mám dotaz: nová remoska, kterou jsem zakoupil normálně funguje, ale velice se zahřívá rukojeť včetně spínače na zapínání a vypínání. Remosku pak musím držet přes nějakou látku. Je to normální? Děkuji

Re: Dotaz

Team Remoska
16.01.2017
to [Jan Vacek] Dobrý den, pane Vacku, děkujeme Vám za Váš dotaz.Vámi popisovaný stav běžný není. Zašlete, prosím, víko Vaší elektrické pečicí mísy zn. Remoska® na naše servisní oddělení na adresu: REMOSKA s.r.o., servisní oddělení, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, spolu s průvodním dopisem a Vaší zpětnou adresou. Kolegové Vaši Remosku přezkoušejí, aby zjistili, proč k tomuto problému došlo. Omlouváme se za vzniklou situaci a přejeme Vám hezký den.

latexová forma

Alice Boušková
11.01.2017
Dobrý den, je možné v remosce použít na bábovku latexovou formu? Děkuji AB

Re: latexová forma

Team Remoska
12.01.2017
to [Alice Boušková] Dobrý den, paní Boušková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Jak uvádíme níže v našich odpovědích do pečicí mísy zn. Remoska® můžete vkládat jak silikonové, tak i např. hliníkové formy nebo zapékací keramické misky. Nikdy se však nesmí dotýkat spodního pečicího víka. Z vlastní zkušenosti vím, že je velmi obtížné tak nízkou silikonovou formu zakoupit. Přejeme Vám hezký den.

rez na víku remosky

Eva
03.01.2017
Dobrý den,na vánoce jsem dostala remosku a po 1 použití mám na víku náznak rzi.Je to možné?

Re: rez na víku remosky

Team Remoska
04.01.2017
to [Eva] Dobrý den Evo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Určitě se nejedná o rez. Horní část víka je vyrobena z nerezového materiálu se zrcadlovou vrstvou. Hnědé skvrny na víku jsou připečené nečistoty, mastnoty, které jsou spolu s přebytečnou párou odváděny z Remosky výpustnými šrouby, umístěnými ve víku. Tyto nečistoty se potom na horkém povrchu víka zapečou a mohou vytvořit malý hnědý flíček, který Vám může připadat jako rez. Doporučujeme horní nerezové víko vyčistit, na čištění používat čistící přípravky na nerezové materiály bez abrazivních částí. Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit osvědčený čistič na nerez 3v1 Denkmit, který se vyznačuje vysokou účinností, zároveň však šetrností k čištěnému povrchu. Je jemný a na čištěném povrchu nezanechá škrábance. Nikdy však k odstranění nečistot nedoporučujeme používat čistící prášky nebo drsnou plochu mycí houbičky, které by horní víko poškrábaly. Na tyto skutečnost upozorňujeme naše zákazníky v Návodu k použití. Přejeme Vám hezký den.

mísa k Originál, typ 500

Anežka Šimková
01.01.2017
Mám pečící víko Remoska Originál typ 500. Dá se k němu sehnat mísa? A jaká?

Re: mísa k Originál, typ 500

Team Remoska
02.01.2017
to [Anežka Šimková] Dobrý den, paní Šimková. Děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro Vaši Remosku Vám můžeme nabídnout tyto náhradní mísy: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® za cenu 790,- Kč nebo M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliník 460,- Kč. Pokud nenaleznete mísy v naší e-shopové nabídce, pak jsou mísy momentálně vyprodány. Naskladněny budou nejdříve koncem měsíce ledna. Objednávku můžete provést na našem e-shopu, nebo e-mailem na adrese: info@remoska.cz popř. telefonicky na čísle: 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

Remoska R22

Irena Applová
25.12.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné v Remosce smažit řízky a jak? Mohu použít olej a jaké množství? Děkuji

Re: Remoska R22

Team Remoska
02.01.2017
to [Irena Applová] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. V elektrické pečicí míse zn. Remoska® můžete smažit řízky. Bez problémů můžete samozřejmě použít olej v přiměřeném množství. Přejeme Vám hezký den.

M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková

Petr Chalupa
21.12.2016
Dobrý den, předpokládám, že výše uvedená miska je použitelná pro staré Remosky s okénkem (vypadá stejně). V provedení s Teflonem se objednat nedá ? S díky a pozdravem Petr Chalupa

Re: M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková

Team Remoska
25.12.2016
to [Petr Chalupa] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísa M11 je určena pro dříve yvráběný model s okénkem; u tohoto modelu nebyly uchaa připevněny na míse. Konkrétně tento model je určen pro Remosku GRAND o objemu 4l. Tato mía je momentálně vykoupena a bude zařazena do výroby někdy v průběhu měsíce ledna. Přejeme Vám hezké svátky vánoční.

Kuchařka

Jana Langerová
15.12.2016
Dobrý den, zakoupily jsme Vaši remosku jako dárek. Chtěla jsem se zeptat jestli by bylo možné u Vás objednat knihu receptů a získat ji ještě do Vánoc. Děkuji za odpověď Langerová

Re: Kuchařka

Team Remoska
15.12.2016
to [Jana Langerová] Dobrý den, paní Langerová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud objednáte Kuchařku na našem e-shopu ještě dnes, zítra ji budeme expedovat. Jak jsme uváděli v Aktualitách na našich www stránkách tak přijímáme objednávky do 16.12.2016 a posledním dnem expedice je pondělí 19.12.2016. Přejeme Vám hezký den.

Kompatibilita

Jan Minjerik
14.12.2016
Dá se použít k typu R 11 02 ?

Re: Kompatibilita

Team Remoska
15.12.2016
to [Jan Minjerik] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. K elektrické pečicí míse zn. Remoska® model R1102 si můžete na našem e-shopu objednat tyto náhradní mísy: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® za cenu 760,- Kč; M18 Mísa nízká ORIGINAL Teflon® také za cenu 760,- Kč; M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliník za cenu 460,- Kč a M16 Mísa nízká pro ORIGINAL hliník také za cenu 460,- Kč. Výše uvedené ceny jsou včetně dopravy a DPH. V současné době jsou některé mísy vyprodány; tyto mísy se budou vyrábět až ve druhé polovině ledna 2017. Přejeme Vám hezký den.

Obsah knihy

Petr Zgraja
13.12.2016
Dobrý den. Zaujala mne tato kniha, ale vzhledem k tomu, že už od pí Havlů jednu mám - Vaříme v remosce, tak by mne zajímal obsah knihy, zda to není to samé jen v jiném provedení. Díky. S pozdravem Petr Zgraja.

Re: Obsah knihy

Team Remoska
13.12.2016
to [Petr Zgraja] Dobrý den, pane Zgraja, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud se dotazujete na námi nabízenou knihu "RECEPTY - Pečeme zdravě a chutně", pak tato kniha vznikla ve spolupráci s paní Karinou Havlů. V knize naleznete jak recepty paní Kariny, tak i spoustu receptů naší společnosti Remoska s.r.o. - našich zaměstnanců a také našich zákazníků. Přejeme Vám hezký den.

nahradní mísa

Kateřina Stříbrna
12.12.2016
Prosim, je možné dokoupit nahradní mísu velikosti M11, ale s teflonovou úpravou? Děkuji.

Re: nahradní mísa

Team Remoska
13.12.2016
to [Kateřina Stříbrna] Dobrý den, paní Stříbrná, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel, nyní je náhradní mísa M13 mísa hluboká pro GRAND Teflon® vyprodána. Výroba těchto mís je naplánována někdy v polovině měsíce ledna. Objednávku nám můžete zaslat předem na e-mailovou adresu info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

rozměry

Yvona Eisenwortová
12.12.2016
Dobrý den, máme vaši remosku, ale starší (6 a více let starou) a nevíme zda bude úplně dobře sedět výše uvedená mísa, když změříme průměr úplně tam kde nasedá víko pak je to těch 24 cm, výška 9 cm, výška ozubu 2 cm, prosím mohli byste být tak laskaví a poslat nám více kót k míse. S díky a pozdravy Yvona Eisenwortová

Re: rozměry

Team Remoska
13.12.2016
to [Yvona Eisenwortová] Dobrý den, paní Eisenwortová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel jste neuvedla jaký model elektrické pečicí mísy Remoska® vlastníte. Dle rozměru mísy by to měla být Remoska® ORIGINAL R1102. Pro tuto Remosku Vám můžeme nabídnout tyto náhradní mísy: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® za cenu 790,- Kč nebo M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliník 460,- Kč. Mísa M15 je momentálně vyprodána a její výroba je naplánována na polovinu ledna příštího roku. Mísa M17 je právě ve výrobě a během zítřejšího dne bychom ji měli naskladnit na e-shop. Objednávku můžete provést na našem e-shopu, nebo e-mailem na adrese: info@remoska.cz popř. telefonicky na čísle: 556 802 601.

Remoska

Peter
09.12.2016
Dobry den.Chcem si kupit remosku a neviem sa rozhodnut ktoru.Rozmyslam nad tymito dvomi:Remoska r22 grand alebo r21 original.Aky je medzi nimi rozdiel v peceni a ktoru by ste mi doporucili ?

Re: Remoska

Team Remoska
12.12.2016
to [Peter ] Dobrý den,Peter, děkujeme Vám za Váš dotaz. Obávám se, že Vám neporadíme :-). Při výběru Remosky bychom doporučovali vycházet z počtu členů Vaší domácnosti - podle toho bychom volili mezi modelem R21 ORIGINAL (o užitném objemu 2l - 2 a více porcí) nebo modelem R22 GRAND (o užitném objemu 4l - 4 a více porcí). Nyní můžete také volit mezi Remoskou s okénkem v pečicím víku nebo bez něj. Pokud se rozhodnete pro jakýkoliv model, určitě budete s naší elektrickou pečicí mísou zn. Remoska® spokojen a stane se Vaší věrnou pomocnicí ve Vaší kuchyni. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Jiří
07.12.2016
Dobrý den,moc děkuji za vyřízení dotazu na loupání víka u Remosky,udělali jste nám radost.. Hezký den přejeme

Re: Remoska

Team Remoska
08.12.2016
to [Jiří] Dobrý den, pane Jiří, děkujeme Vám za zpětnou reakci. Můžete se podívat dnes na naše Aktuality, popř. na naše FB stránky: https://www.facebook.com/REMOSKA-227439793989093/ kde jsme vložili i několik fotografií s připečenými nečistotami na spodním víku.

loupe se teflon

Jiří
04.12.2016
Dobrý den,mám dotaz - máme novou Remosku R22 asi 14 dní a ze spoda víka se nejprve udělali malé puchýře a záhy se vydrolil celý povrch víka...můžete mi prosím poradit co s tím? Měl jsem za to,že teflon je pružný a nedrolí se - to se mi stalo u pánve s teflonem,ale zde u Remosky se to drolilo jak uhlí ...děkuji předem za odpoveď ...

Re: loupe se teflon

Team Remoska
05.12.2016
to [Jiří] Děkujeme Vám za Váš dotaz. Mohu Vás, pane Jiří, ujistit, že se zcela jistě NEJEDNÁ ODLUPUJÍCÍ SE NEPŘILNAVOU VRSTVU zn. Teflon®. Jedná o nečistoty, mastnoty, které se usazují na spodním víku. Spodní víko je nutné po každém pečení setřít vlhkou houbičkou nebo hadříkem. Je také nutné, čistit šrouby, aby nebyly zaslepeny nečistotami a byly stále průchozí! Usazeniny, černé nečistoty na spodním víku jsou pouze zaschlými výpary a usazeninami z některých tepelně upravovaných pokrmů. Vysledovali jsme, že záleží např. na kvalitě masa, které se v naší elektrické pečící míse Remoska® tepelně upravuje. Pokud obsahuje maso více vody a zákazník při pečení maso více podlije, pak je vody v elektrické pečicí míse až příliš a ta se pak s různými částečkami potravin odpařuje z připravovaného pokrmu a vše se zachycuje právě na spodním víku. Víko elektrické pečící mísy Remoska® má teplotu cca 200 st. C, pára s částečkami na víku zaschne a tvoří se tak „usazeniny, nečistoty“. Tyto nečistoty lze bez problémů po vychladnutí víka setřít vlhkou houbičkou. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Miloslav Bečvář
02.12.2016
Dobrý den, mohu se zeptat kolik stojí výměna šnůry u Remosky se sklíčkem uprostřed?.Pokoušel jsem se o to ale při rozebrání jsem zjistil že jsou některé kroužky prasklé a nemohl jsem přijít na to jak rozebrat držadlo abych jej nepoškodil a stejně v ní chrastí po zatřepání.Proto ji radši pošlu do vašeho servisu i k celkové prohlídce a opravě.Jenom mi napište v čem vám víko většinou lidé posílají,vždyt krabice by musela být veliká a jenom tak to zabalit, to může být přepravou poškozeno?Děkuji vám.B.

Re: dotaz

Team Remoska
02.12.2016
to [Miloslav Bečvář] Dobrý den, pane Bečváři, stejný dotaz jste nám zaslal i na naši e-mailovou adresu a my jsme Vám na něj již odpověděli. Přejeme Vám hezký den.

objednávka

Zajícová
01.12.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Chi koupit remosku k Vánocům jako vánoční dárek. Garantujete možnost vrácení zboží i po Vánocích? Bojím se, aby dárek nakonec nebyl nevhodný nebo aby se naopak nesešli stejné dárky 2. Pokud bych zboží objednala už teď a dorazilo rychle, tak bych se potom nevešla do 14denní lhůty na vrácení zboží. Děkuji za odpověď.

Re: objednávka

Team Remoska
01.12.2016
to [Zajícová] Dobrý den, paní Zajícová, děkujeme Vám za Váš dotaz. V případě, že byste chtěla Remosku (jako nevhodný dárek) vrátit po vánocích, pak by musel být v datumu odeslání balíku zpět na naši adresu ještě uveden rok 2016. To znamená, že byste musela podat balík v době od 27. do 30. 12. 2016. Přeji Vám hezký den.

gemoska

Vladimír
30.11.2016
Dobrý den jaký je pozdíl mazi GRAND TEFLON a ORIGINAL Teflon® Classic. Jde mi o to, který je kvalitnější. Děkuji

Re: gemoska

Team Remoska
01.12.2016
to [Vladimír] Dobrý den, pane Vladimíre. Děkujeme Vám za Váš dotaz; obáváme se však, že je nesprávně položen. V současné době si můžete na našich stránkách vybrat ze dvou velikostních modelů - model ORIGINAL o užitném objemu 2 l na přípravu 2 a více porcí a model GRAND o užitném objemu 4 l na přípravu 4 a více porcí. Remosky jsou povrchově ošetřeny nepřilnavým povrchem zn. Teflon®. Remoska s dvouvrstvým nepřilnavým povrchem zn, Teflon® Classic je v černo-stříbrném provedení. Barevné Remosky v limitované sérii v provedení Lavender Blue, Hot Chilli a Chapmpagne Gold jsou povrchově ošetřeny vícevrstvou nepřilnavou povrchovou vrstvou Teflon® Select. Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace, pane Vladimíre, pak nás, prosím, kontaktujte na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Remoska®GRAND Teflon® Select

Míla
30.11.2016
Dobrý den! Tuto remosku zatím nevlasním, ale ptám se proto, že u některých nepřilnavých povrchů se píše, že lehké narušení nevadí, až pokud by se jednalo o hlubší rýhy. Ráda bych tedy věděla, jak je to u této barevné vrstvy. Časem jistě k nějakému opotřebení dochází, tak mě zajímá, kdy už je třeba nádobu vyměnit. Děkuji za odpověď!

Re: Remoska®GRAND Teflon® Select

Team Remoska
30.11.2016
to [Míla] Dobrý den, Mílo, není „teflon“ jako Teflon® Naše firma používá nepřilnavý povrchový materiál značky Teflon® Classic a Teflon® Select od firmy DuPont - nyní CHEMOURS, která vyrábí jeden z nejkvalitnějších nepřilnavých povrchů na světě. Výrobky se zárukou kvality jsou označeny nálepkou DuPont(TM)Teflon®. Více o nepřilanvém povrchu z. Teflon® - o výrobě, zásadách bezpečného používání, mýtech a faktech si můžete přečíst na oficiálních stránkách výrobce: http://www2.dupont.com/Teflon/en_US/products/safety/cookware_safety.html Pokud by byl vlivem mechanického působení (vryp nožem) poškozen nepřilnavý povrch zn. Teflon® tak, že by prosvítal hliníkový pelech,pak bychom doporučili mísu vyměnit. Tzv. "otlak" od vařečky není důvodem k výměně mísy. Přejeme Vám hezký den.

Topná víka s průzorem a bez skla

Zdeněk K.
27.11.2016
Současné nové typy Remosek s okénkem mají shodný topný výkon ve watech, jako Remosky bez skla ve víku? Domníval jsem se, že odstraněním skleněného průzoru z víka - u Remosek uvedených na trh v roce 2013, jste zamezili tepelným ztrátám, dosáhli rovnoměrného propečení pokrmu a mohli proto snížit spotřebu Remosek. Očekával jsem, že u Remosek se sklem ve víku, které jste nyní uvedli na trh pro ty zákazníky, kteří je žádají, bude použito výkonnější topné těleso. Překvapilo mne, že topná tělesa zůstala shodná? Prosím Vás o Vaší ochotu porovnat oba typy topných vík v těchto parametrech: _tepelné ztráty, rovnoměrnost rozložení teploty a její výše uvnitř mísy: a/ víko bez skla_? b/ víko se sklem_? Děkuji Vám, s pozdravem Zdeněk K.

Re: Topná víka s průzorem a bez skla

Team Remoska
30.11.2016
to [Zdeněk K.] Dobrý den, Zdeňku, děkujeme Vám za Váš dotaz. U modelu se sklem v topném víku byly prováděny důkladné testy na tepelné ztráty. Tyto tepelné ztráty, způsobené přidáním skla do topného víka, jsou tak minimální, že nemusel být zvýšen příkon topného tělesa. U topného víka se sklem může dojít v prostoru pod sklem k odchylce v rozložení teploty, čímž může docházet k ne zcela stejnému propečení jako u stěn mísy. Z vlastních zkušeností však jsou tyto rozdíly opět minimální. Přejeme Vám hezký den.

výkon

Lukáš
26.11.2016
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč novější typy remosek mají nižší výkon, než její předchůdci? Děkuji

Re: výkon

Team Remoska
28.11.2016
to [Lukáš] Dobrý den, Lukáši, děkujeme Vám za Váš dotaz. U nových modelů elektrické pečicí mísy zn. Remoska® jsou při maximálním výkonu zajištěny optimální podmínky pro pečení tj. 160-180°C i při sníženém příkonu - oproti dříve vyráběným modelům. Příkon jsme mohli snížit díky tomu, že jsme zesílili tloušťka plechu mísy na 2 až 2,5 mm. U dříve vyráběných modelů byla tato tloušťka pouze 1,4 až 1,6 mm. Rovněž tak u nových modelů dochází díky změně konstrukce k lepšímu přenosu tepla z pečicího víka na dno mísy. Přejeme Vám hezký den.

Hliníková mísa

J. Marková
26.11.2016
Dobrý den. Dá se k typu R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic koupit hliníková mísa bez teflonové úpravy? Děkuji za odpověď.

Re: Hliníková mísa

Team Remoska
28.11.2016
to [J. Marková] Dobrý den, paní Marková, děkujeme Vám za Váš dotaz. K modelu R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic Vám můžeme hliníkovou mísu vyrobit. Objednejte prosím tuto mísu na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Remoska®GRAND Teflon® Select

Míla
26.11.2016
Dobrý den! Jak zdraví škodlivé je narušení této barevné vrstvy? Děkuji za odpověď!

Re: Remoska®GRAND Teflon® Select

Team Remoska
29.11.2016
to [Míla] Dobrý den, paní Mílo, děkujeme Vám za Váš dotaz. O jaké narušení se prosím jedná? Jedná se o mechanické poškození nepřilnavého povrchu? Můžete nám zaslat např. fotografie narušení nepřilnavého povrchu Teflon® Select na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz. Děkujeme Vám a přejeme Vám hezký den.

bábovkový střed do remosky

Radka Kopecká
26.11.2016
Dobrý den, ráda bych zjistila, zda je k dostání tzv. "bábovkový střed " do remosky. Děkuji, Kopecká

Re: bábovkový střed do remosky

Team Remoska
28.11.2016
to [Radka Kopecká] Dobrý den, paní Kopecká, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete zakoupit STŘEDOVÝ KUŽEL pro pečení bábovky, popř. si jej objednejte na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Přejeme Vám hezký den.

s okýnkem nebo bez

Helena
25.11.2016
Dobrý den, budu si objednávat svoji první remosku a nevím, zda mám zvolit s okýnkem nebo bez. Můžete mně poradit, prosím? Někde jsem slyšela, že pokud má okýnko, tak prostředek není dopečený. Je to možné?

Re: s okýnkem nebo bez

Team Remoska
30.11.2016
to [Helena] Hezký den Heleno, děkujeme Vám za Váš dotaz. Odpovědi na Váš dotaz naleznete u dotazu paní Lucie z 15. 11. 2016 a také u pana Zdeňka z 27. 11. 2016. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách