Poradna

Rady a tipy

Platba předem, dárek

Iveta Zatloukalová
24.11.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné remosku objednat, zaplatit a poslat na jinou adresu jako dárek? Děkuji za odpověď Zatloukalová

Re: Platba předem, dárek

Team Remoska
25.11.2016
to [Iveta Zatloukalová] Dobrý den, paní Zatloukalová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud chcete zaslat naší elektrickou pečicí mísu zn. Remoska® jako dárek, pak tuto skutečnost uveďte prosím do objednávky. Vystavíme Vám zálohovou fakturu a po uhrazení částky Remosku zašleme na adresu doručení. Objednávku můžete provést přímo na našem e-shopu popř. e-mailem na adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Mísa

Petra Malkusová
22.11.2016
Dobrý večer. Je možné objednat teflonovou mísu k remosce o průměru 32cm? Pátrala jsem,ale tuto velikost již nikde sehnat nemohu. Děkuji

Re: Mísa

Team Remoska
24.11.2016
to [Petra Malkusová] Dobrý den, paní Malkusová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísy k dříve vyráběným modelům můžete objednat na našem e-shopu popř. na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Vámi poptávaná míse je M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic a její cena je 855,- Kč. V ceně je již zahrnuto DPH a doprava. Přejeme Vám hezký den.

teplota v remosce

CORNELIE
15.11.2016
Dobry den ! Zajimalo by mne jaka teplota vznika pri peceni v remosce ?

Re: teplota v remosce

Team Remoska
22.11.2016
to [CORNELIE] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. V elektrické pečicí míse zn. Remoska® vzniká teplota ideální pro pečení - 160 až 180 stupňů Celsia. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz na víko se sklem

Lucie
15.11.2016
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Chtěla bych si koupit Remosku a vůbec nevím jakou. Tohle bude naše první. Nemůžu se rozhodnout zda-li si koupit tu s průzorem či bez něj.Už jsem toho přečetla tolik, ale i tak se nemohu rozhodnout. Prosím Vás tedy o radu. :-) děkuji

Re: Dotaz na víko se sklem

Team Remoska
22.11.2016
to [Lucie] Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za Váš dotaz. Obávám se, že Vám neporadíme :-). Při výběru Remosky bych doporučovali vycházet z počtu členů Vaší domácnosti - podle toho bychom volili mezi modelem R21 ORIGINAL (o užitném objemu 2l - 2 a více porcí) nebo modelem R22 GRAND (o užitném objemu 4l - 4 a více porcí). Nový model s okénkem v pečicím víku jsme začali vyrábět proto, že si jej naši zákazníci přáli. Proto je pouze na nich, pro který model se nyní rozhodnou - zda s okénkem nebo bez něj. Pokud se rozhodnete pro jakýkoliv model, určitě budete s naší elektrickou pečicí mísou zn. Remoska® spokojená a stane se Vaší věrnou pomocnicí ve Vaší kuchyni. Přejeme Vám hezký den.

Je nízká mísa ke koupi v PRaze

Robert Drozda
11.11.2016
Dobrý den, mohu někde v Praze v kamenném obchodě koupit samostatnou nízkou mísu k remosce Grand Teflon Classic? Děkuji

Re: Je nízká mísa ke koupi v PRaze

Team Remoska
11.11.2016
to [Robert Drozda] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel, nízké mísy můžete objednat pouze na našem e-shopu popř. e-mailem na adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Remoska Grand R 1202 Teflon®

Lucie Radová
10.11.2016
Hezký dobrý den, ráda bych se zeptala zda tato mísa - M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic bude pasovat k remosce Remoska Grand R 1202 Teflon®. Předem děkuji za odpověď a zdravím, Lucie Radová

Re: Remoska Grand R 1202 Teflon®

Team Remoska
11.11.2016
to [Lucie Radová]Dobrý den, paní Radová, děkujeme za Váš dotaz. Ano, náhradní mísa M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic je kompatibilní s modelem elektrické pečicí mísy Remoska Grand R 1202 Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

remoska

Jana Vales
07.11.2016
Dobrý večer vážené Dámy a pánové,měla bych skrpmný dotaz Zasíláte také Váš výrobek do německé spolkové republiky? Nebo,kde bych jí zde mohla /výrobek český/ v Mnichově zakoupit? Děkuji Vám za odpověd. Přeji krásný večer a krásné dny.Vales Jana

Re: remoska

Team Remoska
08.11.2016
to [Jana Vales] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Naše výrobky zasíláme i do zahraničí. Zkontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

cena

Dohnal
07.11.2016
Dobrý den, jaká je cena nízké a vysoké mísy průměr 22cm bez teflonové povrchové úpravy? děkuji

Re: cena

Team Remoska
07.11.2016
to [Dohnal] Dobrý den, pane Dohnale, kontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Z Vašeho dotazu není zřejmé, o jaký typ náhradní mísy máte zájem. Děkujeme a přejeme hezký den.

barva

Vendula Hrubá
04.11.2016
Dobrý den, budete mít remosku s okénkem i v jiných barevných variantách?

Re: barva

Team Remoska
07.11.2016
to [Vendula Hrubá] Dobrý den, paní Hrubá, děkujeme Vám za Váš dotaz. Model s okénkem v pečicím víku se bude vyrábět pouze v barevném provedení Champagne Gold. Přejeme Vám hezký den.

sklo

kafková renata
03.11.2016
Dobrý den, vlastním úplně starou malou remosku (60. léta?), ve které mi popraskalo sklo ve víku. Chci se zeptat, jestli je možné ji opravit a jak by to vyšlo finančně, nebo pořídit remosku novou? Děkuji předem za odpověď. R. Kafková

Re: sklo

Team Remoska
07.11.2016
to [kafková renata] Dobrý den, paní Kafková, kontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz, z Vašeho dotazu není zřejmé o jaký model elektrické pečicí mísy zn. Remoska® se jedná. Děkujeme a přejeme Vám hezký den.

dotaz

jan soška
02.11.2016
mám Remosku Originál Typ 500 a potřebují el.zástrčku na šňůru (přívodní kábel) nebo dalo by se to nějak předělat?Děkují za odpověď.

Re: dotaz

Team Remoska
07.11.2016
to [jan soška] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Tento typ se v naší společnosti Remoska s.r.o. nevyráběl a bohužel na něj nemáme přívodní kabel s keramickou koncovkou; ten v minulosti nabízely na internetu některé elektro servery nebo elektroopravny. Přejeme Vám hezký den.

cena

Jana Koutníková
31.10.2016
Dobrý den, ráda bych se zeptala na cenu výrobku. Našla jsem různé prodejce, kde nabízí Váš výrobek R21 za 2241,-Kč /TSBohemia/. Nerozumím tomu, že je cena tak odlišná od Vaší ceny, když bych výrobek kupovala přímo od výrobce? Děkuji Jana

Re: cena

Team Remoska
01.11.2016
to [Jana Koutníková] Dobrý den, paní Koutníková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ceny, které jsou uvedeny na našem e-shopu, jsou cenami doporučenými. Někteří obchodníci prodávají výrobky v akcích a námi doporučené ceny nedodržují. Pokud si zakoupíte model R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® Classic a model R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic na našem e-shopu, pak od nás obdržíte Knihu receptů v ceně 299,- Kč ZDARMA.

Rozdil R22 F a R 21F?

Jan Tesáček
30.10.2016
Dobry den, jaky je rozdil mezi R21 F a R22F? Podle informaci na vasich strankach se asi jedna o stejny produkt a nebo je tam chyba ... S pozdravem Jan Tesacek

Re: Rozdil R22 F a R 21F?

Team Remoska
31.10.2016
to [Jan Tesáček] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Omlouváme se, ale při vkládání nových modelů na náš e-shop kolega ponechal omylem u modelu R22 F Remoska® GRAND Teflon® Classic technické parametry modelu R21 F Remoska® ORIGINAL Teflon® Classic. Nyní je již vše v pořádku. Děkujeme za upozornění a přejeme Vám hezký den.

Nový typ Remosky se sklíčkem ve víku

Zdeněk
24.10.2016
Vaše odpověď na předešlé dva dotazy: Elektrická pečicí mísa Remoska® se sklíčkem ve víku bude dodávána na trh prostřednictvím našeho obchodního partnera. Má otázka: To znamená, že předmětný nový model nebude možné objednat u Vás v E-shopu? Děkuji Vám za odpověď, s pozdravem Zdeněk

Re: Nový typ Remosky se sklíčkem ve víku

Team Remoska
26.10.2016
to [Zdeněk] Dobrý den, Zdeňku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu bude možné také Remosku s okénkem objednat. Nicméně v tuto chvíli Vám nejsme schopni blíže upřesnit termín, kdy budou Remosky s okénkem na náš e-shop navedeny. Děkujeme za pochopení.

Průhledné víko

Ivana
24.10.2016
Dobrý den, také by mě zajímalo, jak to vypadá s výrobou a uvedením na trh. Bude remoska s průhledným víkem k mání do vánoc?Děkuji za odpověď

Re: Průhledné víko

Team Remoska
24.10.2016
to [Ivana] Dobrý den, paní Ivano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečicí mísa Remoska® se sklíčkem ve víku bude dodávána na trh prostřednictvím našeho obchodního partnera, proto nejsme schopni blíže upřesnit termín zahájení prodeje tohoto modelu. Předpokládáme však, že by se měl objevit na trhu ještě před vánoci; tuto informaci Vám ale nemůžeme garantovat.

víko s průzorem

Zbyněk Michálek
23.10.2016
Dobrý den, můžu se zeptat, kdy (a zda) bude v nabídce víko s průzorem? Jednu nebo dvě remosky bych si chtěl koupit, ale stále čekám na slibované staronové víko… Děkuji, Zbyněk Michálek

Re: víko s průzorem

Team Remoska
24.10.2016
to [Zbyněk Michálek] Dobrý den, pane Michálku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečicí mísa Remoska® se sklíčkem ve víku bude dodávána na trh prostřednictvím našeho obchodního partnera, proto nejsme schopni blíže upřesnit termín zahájení prodeje tohoto modelu. Předpokládáme však, že by se měl objevit na trhu ještě před vánoci; tuto informaci Vám ale nemůžeme garantovat.

Reska R22 Grand - Kabel výměna

Patrik Bohm
20.10.2016
Dobrý den, Kolik by prosím vyšla výměna přívodní šňůry na remosce R22 Grand? Mám ji cca pul roku a teď sem tam jede a pak zase ne. Myslím si že to bude přívodním kablem.

Re: Reska R22 Grand - Kabel výměna

Team Remoska
20.10.2016
to [Patrik Bohm] Dobrý den, pane Bohme, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na Vámi zakoupenou elektrickou pečicí mísu zn. Remoska® se nejspíše vztahuje záruka. Jednalo by se tedy o Záruční opravu. Zašlete prosím pečicí víko spolu s průvodním dopisem, Vaší zpětnou adresou, mobilním telefonním číslem a daňovým dokladem na adresu našeho servisního střediska: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Přívodní kabel Vám vyměníme.

pečení zeleniny

Michaela
18.10.2016
Dobrý den, v troubě jsem si pekla zeleninu např. dýni vždy se vytvořila tkzv krusta. V remosce se mě nedaří,zelenina je spíš vařená, je to nižší teplotou než v troubě? anebo mám mít nižší mísu - blíže k víku? Také jsem se chtěla zeptat zda mohu do remosky dát péct moučník v keramických miskách určených k pečení. Děkuji za odpověď. Míša

Re: pečení zeleniny

Team Remoska
19.10.2016
to [Michaela] Dobrý den, Míšo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nepodléváte zeleninu při pečení větším množstvím vody? Při podlévání větším množstvím vody by byla zelenina spíše "vařená". Já sama v Remosce peču např červenou řepu, kterou uložím do alobalu, až je řepa měkká, pak alobalové "psaníčko" otevřu a řepu takto na chvíli dopeču. Do Remosky můžete vkládat různé silikonové nebo keramické formy, nikdy by se neměly dotýkat pečicího víka. Pokud by jste potřebovala další rady, či informace, kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz.

Poděkování

Škorpilová
13.10.2016
Nemám dotaz, jen chci vyjádřit obdiv, chválu a poděkovaní za poskytované služby, včetně odpovědí na dotazy. Moje stará remoska Originál už má novou spodní část víka a opět zabírá čestné místo na kuchyňské lince, takže zase spolu pečeme. (hlavně bábovky s kuželem uprostřed). Kéž by stejně dobře jako Remoska fungovaly i jiné české firmy. Přeji zaměstnancům společnosti i čtenářům této rubriky hodně úspěchů a spokojenosti.

Re: Poděkování

Team Remoska
17.10.2016
to [Škorpilová] Dobrý den, paní Škorpilová, děkujeme Vám za Vaše milá slova. Snažíme se, aby naši zákazníci byli s našimi výrobky i se službami, které jim poskytujeme, vždy spokojeni. Přejeme Vám hezký den.

Elektrický kabel

Iveta Tlamichova
13.10.2016
Dobrý den, prosím je možné vyměnit pouze elektrický kabel ? Typ remosky R21. Remoska se mi vypíná, při zahýbaní kabelu se opět zapne. Náklady bych samozřejmně uhradila. Děkuji

Re: Elektrický kabel

Team Remoska
17.10.2016
to [Iveta Tlamichova] Dobrý den, paní Tlamichová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Přívodní kabel Vám na našem servisním středisku vyměníme. Zašlete nám pouze víko Vaší elektrické pečicí mísy zn. Remoska® spolu s průvodním dopisem, do kterého uveďte prosím Vaši adresu, Vaše mobilní tel. číslo a krátký popis závady. Adresa servisního střediska je: Remoska s.r.o., servisní středisko, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Přejeme Vám hezký den

Remoska Grand IIS

Jana Nováková
12.10.2016
Dobrý den, dostala jsem remosku od máti, je to velice starý typ, ale nevím jak jí vlastně poskládat, neměli byste radu, protože předpokládám, že návod už asi nebude k dispozici. Chtěla jsem jí vyzkoušet a v případě spokojenosti posléze zakoupit novější typ. Děkuji Jana

Re: Remoska Grand IIS

Team Remoska
17.10.2016
to [Jana Nováková] Dobrý den, paní Nováková, děkujeme Vám za Váš dotaz.Pokud se jedná o model II S Remoska GRAND, pak by měla Remoska obsahovat stojánek s nožičkami, do kterého se vložila hliníková pečicí mísa a na ni se přiklopilo pečicí víko. Dále pak by měla být součástí Remosky přívodní šňůra s keramickou zástrčkou. V případě dalších dotazů nás, prosím, kontaktujte na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Ptáček Stanislav
10.10.2016
Zajímalo by mne zda k typu Remosky R1102 jsou ještě k dostání některé náhr.díly např.mísa s teflonem ,či víko s teflonem. a kde je lze objednat. Děkuji.

Re: dotaz

Team Remoska
10.10.2016
to [Ptáček Stanislav] Dobrý den, pane Ptáčku, děkujeme Vám za Váš dotaz. ke dříve vyráběnému modelu R 1102 elektrické pečicí mísy Remoska®, si můžete na našem e-shopu objednat tyto mísy: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic za 855,- Kč; M18 Mísa nízká pro ORIGINAL Teflon® Classic za cenu 760,- Kč. Dále potom mísy v hliníkovém provedení: M16 Mísa nízká pro ORIGINAL hliníková za 460,- Kč a M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliníková rovněž za 460,- Kč. Náhradní spodní víko povrchově ošetřené nepřilnavou vrstvou zn. Teflon® máme stále skladem. Mísy můžete objednat přímo na našem e-shopu popř. e-mailem na adrese: Info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Napajeci kabel

Zavadil Jiri
09.10.2016
Dobry den, remoska se mi zacala pri pouzivani vypinat. Zjistil jsem, ze je "ukrouceny" napajeci kabel. Je mozne tento kabel vymenit ? Remoska je stale v zaruce, typ R21. Dekuji za odpoved. Zavadil

Re: Napajeci kabel

Team Remoska
10.10.2016
to [Zavadil Jiri] Dobrý den, pane Zavadile, děkujeme Vám za Váš dotaz. Přerušený přívodní kabel na Vaší elektrické pečicí míse zn. Remoska® pracovníci našeho servisního oddělení vymění. Pokud je Remoska v záruce, uplatněte, prosím, reklamaci u Vašeho prodejce. V případě, že jste zakoupil Remosku na našem e-shopu, zašlete prosím pečicí víko s dokladem o koupi, se záručním listem a s průvodním dopisem na adresu našeho servisního oddělení: REMOSKA s.r.o., servisní oddělení, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Přejeme Vám hezký den.

remoska

Júlia Minkovičová
06.10.2016
Prosím o informaci,jestli se vyrábí remoska s jiným topným tělesem,než s topnou spirálou a jestli jsou k zakoupení remosky s odnímatelným přívodním kabelem.Děkuji za odpověď. S pozdravem Minkovičová Hrušovany u Chomutova

Re: remoska

Team Remoska
06.10.2016
to [Júlia Minkovičová] Dobrý den, paní Minkovičová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečicí mísa zn. Remoska® se vyrábí s topnou spirálou v pečicím víku. Modely, které vyrábíme v naší společnosti REMOSKA s.r.o. odnimatelné kabely nemají. Přejeme Vám hezký den.

ukončení výroby

elektro Omega
03.10.2016
Dobrý den,zajímalo by nás,do kterého roku se prodávaly remosky se skleněným průzorem.Předem děkujeme za odpověd. Kolektiv prodejny

Re: ukončení výroby

Team Remoska
03.10.2016
to [elektro Omega] Dobrý den. Děkujeme vám za váš dotaz. Výrobu elektrické pečicí mísy zn. Remoska® - modelu R11 a R12 se skleněným průzorem, ukončila naše společnost REMOSKA s.r.o. v roce 2012. Od roku 2013 vyrábíme modely R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® a R22 Remoska® GRAND Teflon®. Na HP www.remoska.cz, ve spodní části stránky, si můžete prohlédnout historii elektrické pečicí mísy zn. Remoska®, která je znázorněna na časové ose. Dotaz, do kterého roku se Remosky se skleněným průzorem prodávaly vám nejsme schopni přesně zodpovědět, naše výrobky jsou na prodejní trh distribuovány prostřednictvím našich obchodních partnerů. Přejeme vám hezký den.

topná spirála do staršího typu

Jiří Ferdan
02.10.2016
dobrý den. jaký typ topného tělesa do starší remosky? znám pouze délku spirály v korálkách a to je 93cm. děkuji.

Re: topná spirála do staršího typu

Team Remoska
03.10.2016
to [Jiří Ferdan] Dobrý den, pane Ferdane, děkujeme Vám za Váš dotaz. Abychom Vám mohli doporučit topnou spirálu na Vaši elektrickou pečicí mísu zn. Remoska®, potřebujeme znát typ Remosky, který vlastníte. Popřípadě nám zašlete, prosím, foto Remosky na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz. Při demontáži korálkové spirály došlo nejspíše k natažení. Přejeme Vám hezký den.

Vareni

Lucie Nemcova
02.10.2016
Dobry den,je mozne vkladat do remosky balicky v alobalu nebo v papilote a upect jako v klasicke troube?Dekuji za odpoved.Lucie Nemcova

Re: Vareni

Team Remoska
03.10.2016
to [Lucie Nemcova] Dobrý den, paní Němcová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Do elektrické pečicí mísy zn. Remoska® můžete vkládat balíčky v alobalu nebo v papilotě, tak, jako do klasické trouby. Přejeme Vám hezký den.

Remoska typ 500

Daniel Vašíř
02.10.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné vyměnit topné těleso v remosce a kolik by to stálo. Remoska je typ 500 malá z okýnkem. Děkuji a s pozdravem Vašíř

Re: Remoska typ 500

Team Remoska
03.10.2016
to [Daniel Vašíř] Dobrý den, pane Vašíři, děkujeme Vám za Váš dotaz. U Vámi uvedeného typu Remosky® Vám topnou spirálu vyměníme. Zašlete víko spolu s průvodním dopisem, Vaší adresou a s číslem na Váš mobilní telefon na adresu našeho servisního střediska: REMOSKA s.r.o., servisní středisko, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Výš opravy se bude pohybovat cca okolo 700,- Kč. Cena je včetně DPH a poštovného. Opravené víko Vám zašleme zpět na dobírku prostřednictvím České pošty, která Vás bude o doručení informovat SMS zprávou. Přejeme Vám hezký den

remoska R22

Mia Andrlová
30.09.2016
Dobrý den ,opravdu stačí před prvním použitím jen omýt ? Děkuji za radu Mia

Re: remoska R22

Team Remoska
03.10.2016
to [Mia Andrlová] Dobrý den, paní Andrlová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Opravdu stačí před prvním použitím pečicí mísu pouze omýt teplou vodou se saponátem a vysušit ji. Toto doporučujeme i v Návodu k použití na str. 3. Přejeme Vám hezký den.

Topná spirála R11 470W

Karel
27.09.2016
Kde sehnat náhradní topnou spirálu do Remosky R11 470W? Jaká je cena?

Re: Topná spirála R11 470W

Team Remoska
29.09.2016
to [Karel] Dobrý den, Karle, topnou spirálu pro elektrickou pečicí mísu zn. Remoska® - model R11, Vám můžeme zaslat na dobírku za cenu cca 250,- Kč - kontaktujte se s námi na e-mailové adrese: info@remoska.cz. Nicméně - elektrická pečicí mísa zn. Remoska® je výrobek třídy I., u kterého by měly být veškeré zásahy do elektrospotřebiče prováděny odborným servisem. Proto Vám doporučuji, aby jste víko Vaší Remosky zaslal na naše servisní oddělení, kde Vám spirálu odborně vyměníme a víko přezkoušíme. Adresa našeho servisního oddělení je: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách