Poradna

Rady a tipy

Mísa M13 teflon pro Rem. Grand

Michal
01.12.2015
Dobrý den, v sekci náhradní díly jsem našel ve Vaší nabídce náhradní teflonovou pečící mísu označenou M13, průměr 32cm, hloubka 9cm. Podobou mi to připomíná staré klasické nádoby co se dodávaly k velkým Remoskám Grand. Rozumím tomu správně, že jsou tyto mísy ke starším typům Remosek Grand? Vlastním typ "P" aspoň tak je to vyraženo na víku. V.Č. 042928 asi z přelomu 80 a 90 let. Předem děkuji za odpověď, mnoho úspěchů na trhu i ve výrobě ;-)

Re: Mísa M13 teflon pro Rem. Grand

Team Remoska
01.12.2015
to [Michal] Dobrý den, Michale, děkujeme Vám za Váš dotaz a za přání :-). Máte pravdu, v nabídce na našem e-shopu naleznete náhradní mísy k dříve vyráběným modelům "s okýnkem". Mísy jsou v nabídce v hliníkové provedení a v provedení s nepřilnavou povrchovou úpravou Teflon®. Mísa bude kompatibilní s Vaší elektrickou pečicí mísou zn. Remoska®.

Uvolněné skleněné okénka

Zbyněk Hubáček
01.12.2015
Dobrý den,máme v rodině řadu Remosek - v bytech, na chatách apod. Velká spokojenost, ale u jedné o obsahu 4 l se skleněné okénko uvolnilo a volně se ve víku pohybuje. Už jsem utáhl šrouby kolem větracích otvorů, ale nepomohlo to. Mě to příliš nevadí, před pečením sklo "našteluji" doprostřed a snažím se ho v této poloza udržet, ale není nějaký způsob, jak ho upevnit bez demontáže víka ? Jinak moje zkušenost s víky s okénkem a bez něj : Pekli jsme paralelně stejná kuřata ve dvou takto odlišných stejně velkých Remoskách - kuře bez okénka bylo rychleji a lépe propečené. Děkuji za odpověď a zdravím! Zbyněk Hubáček

Re: Uvolněné skleněné okénka

Team Remoska
01.12.2015
to [Zbyněk Hubáček] Dobrý den, pane Hubáčku, děkujeme Vám za Váš dotaz i za Vaši zkušenost s pečením kuřete v Remosce s okénkem i bez něj. Zašlete víko s uvolněným sklem na naše servisní oddělení, popřípadě nás kontaktujte na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

teflon

Zdeněk
29.11.2015
Dobrý den Teflon nebyl špatný ale zkušenost je taková že se odlupuje, někde se nahrazuje keramickou nepřilnavou vrstvou. Čekám na remosku s odnímatelnou rukojetí či kabelem s termostatem a časovačem. Je tu mnoho kutilů co si s tímhle poradí za pár stovek tak proč né vy. Myslím že jste dost pružná firma a já nechci napodobeniny. Děkuji Zdeněk

Regulace teploty

Milan Hlaváček
29.11.2015
Dobrý den, remosku pokládám za skvělý produkt s dlouhou tradicí a jako zapálený kuchař amatér bych ji rád zakoupil a to jak pro sebe tak i jako dárek pro své blízké. Z vaši produktové řady bych si urcite vybral, ale vzhledem k jednomu zásadnímu nedostatku tak nemohu učinit a tou je absence regulace teploty. Chápu že původní remoska se bez regulace obešla, ale od té doby uplynulo již mnoho času a současné kuchařské postupy vyžadují kontrolu nad teplotou pečení. Vaše argumentace, že provozní teplota 160-170 stupňů je na pečení jediná a nejlepší je z mého, a soudě i z některých jiných dotazů nejen z mého, úhlu pohledu zcestná. Ano, funguje to, jídlo se upeče, ale jak a za jak dlouho je absolutně mimo kontrolu kuchaře, který je potom nucen zbytečně nechat remosku remoskou a zapnout troubu. Na trhu existují i levnější napodobeniny remosky s termostatem, ale rád bych si koupil originál. Proto jsem se rozhodl Vám napsat a požádat Vás o zvážení možného vylepšení vašeho produktu přidáním regulace teploty a popřípadě i časovače. Jakmile bude v nabídce, stávám se Vaším, pravděpodobně velice spokojeným zákazníkem. Děkuji. S pozdravem Milan Hlaváček

Re: Regulace teploty

Team Remoska
01.12.2015
to [Milan Hlaváček ] Dobrý den, pane Hlaváčku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečící mísa Remoska® zajišťuje při maximálním výkonu optimální podmínky (teplotu 160-180o C) pro pečení. Není tedy nutná regulace. Regulace je nutná u spotřebičů s mnohem vyšším příkonem (1 500 W a více) pro snížení výkonu a zajištění optimálních podmínek pro pečení. Při sepnutí regulace teplota v míse klesne až k 70o C, potraviny v elektrické pečící míse se tak nepečou, ale dusí. Chceme, aby Remoska® byla Remoskou a pekla, proto naše Remoska® regulaci nepotřebuje. Přejeme Vám hezký den

Mísa

David
27.11.2015
Dobrý den, v dotazech zákazníků hodně čtu o požadavku na hlíníkovou mísu. Jaká je její výhoda kromě odolnosti? Rozhodl jsem se pořídít remosku na kolej a nevím který typ zvolit. Hlavně kvůli jednoduchosti ovládání. Škoda že výběr je tak složitý. Zvažuji R21TS original a R21 original. Nicméně jsem opět nebyl schopen určit rozdíly krom toho, že dražší varianta je "lepší". Pokud má jen výhody, proč se stále nabízí ta horší? Doprodej zásob? Případně jaká je nevýhoda R21TS orproti té hezčí nekřiklavé?

Re: Mísa

Team Remoska
30.11.2015
to [David] Dobrý den, Davide, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné době Vám můžeme nabídnout 2 velikosti: R21 Remoska® ORIGINAL o využitelném objemu 2 l (2 a více porcí) a model R22 Remoska® GRAND o využitelném objemu 4l (4 a více porcí). V nabídce máme v současné době 4 barevné provedení - standardní model s nepřilnavou povrchovou úpravou Teflon® Classic - v černé barvě. Popř. modely z LIMITOVANÉ EDICE s nepřilnavou povrchovou úpravou Teflon® Select v BAREVNÉM provedení Hot Chilli, Chapmagne Gold a Lavender Blue. Rozdíl mezi povrchovou úpravou Teflon® Classic a Teflon® Select, je v tom, že barevné modely s povrchovou úpravou Teflon® Select mají o jednu vrstvu nepřilnavého povrchu více - tou vrstvou je právě ona barva. Hliníkové mísy bez povrchové úpravy nepřilnavou vrstvou Teflon® si oblíbily spíše starší hospodyňky, které v ní u starých modelů, které již nevyrábíme, pekly převážně buchty. Proto jsou tyto hliníkové mísy na staré modely stále na našem e-shopu, jelikož je naši zákazníci stále poptávají. Pokud budete používat elektrickou pečicí mísu zn. Remoska® na koleji a nepotřebujete ladit spotřebič s designem kuchyně, pak bych Vám doporučila model R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® Classic v černé barvě o objemu 2 l (2 a více porcí).

Regulace

Jiří
27.11.2015
Zdravím do Frenštátu, přemýšlím o koupi Vaší remosky, mám technický dotaz: na svých stránkách sdělujete, viz. výňatek z textu: Díky nízkému příkonu není potřebná regulace! Mám tomu rozumět tak, že nelze termostatem regulovat teplotu? Vaření nerozumím, remosku chci koupit manželce, můžete vysvětlit jak se bude udržovat požadovaná teplota např. na 50 st? Zatím jsem se nesetkal se spotřebičem který neměl žádnou regulaci teploty - termostat...Pokud někdy sleduji manželku tak využívá různé teploty pečení od 100 st do 200 st. Chápu, že díky malému příkonu lze vyvinout teplotu max 180 st, takže nehrozí přehřátí ale co udržování menších teplot? Díky za odpověď.

Re: Regulace

Team Remoska
30.11.2015
to [Jiří] Dobrý den, pane Jiří, děkujeme Vám za Váš dotaz. Naše elektrická pečicí mísa zn. Remoska® je konstruována díky příkonu tak, aby v ní byla zajištěna teplota pro pečení 160 až 180 st. - což je ideální teplota pro pečení. Jakékoliv snížení příkonu regulací by vedlo ke snížení teploty uvnitř mísy a pokrmy by se nepekly, ale spíše by se dusily. My chceme, aby elektrická pečicí mísa zn. Remoska® potraviny pekla, slouží k pečení - proto regulaci nepotřebuje.

Remoska

Václav
27.11.2015
Dobrý den,mám zájem koupit Vaší Remosku.Prosím o info jaký zakladní model koupit,aby se tam vešlo i ogrilovat kuře.Děkuji V.Šobíšek

Re: Remoska

Team Remoska
30.11.2015
to [Václav] Dobrý den Václave, děkujeme Vám za Váš dotaz. Z vlastní zkušenosti bych Vám doporučila určitě model R22 Remoska® GRAND Teflon® na 4 a více porcí o využitelném objemu 4l. Kuře si před pečením předem naporcuji, mám tak krásně opečenou kůrčičku po celé její ploše a odpadá mi potom porcování již upečeného kuřete.

dotaz

Jindřich
27.11.2015
Dobrý den . Kdysi se vyráběla remosky která mněla odnímatelný kabel čímž šla lépe uskladnit.Dnes se s madlem nehodí do malé skříňky neb se tam nevejde.Doma používám remosku z 75 roku neboť nová my zabere moc místa.Umožnují dnešní normy výrobu s odnimatelnou napájecí rukojetí?Neuvažujete o možnosti této modifikace?S díky letitý uživatel.

Re: dotaz

Team Remoska
27.11.2015
to [Jindřich] Dobrý den, pane Jindřichu, děkujeme Vám za Váš dotaz. S našimi konstruktéry a designéry plánujeme, že v budoucnu bude mít nový model odnimatelnou rukojeť.

Nízká mísa

Šárka Doležílková
27.11.2015
R22TS GRAND Teflon® Select Champagne Gold, 4litry. Dobrý den, již jsem četla dotaz na diskuzi k objednání nízké mísy a to ve stejném provedení- tedy Champagne Gold. V nabídce je nevidím, jsou tedy k objednání nebo se zatím nevyrábí ? Mám o ni zájem. Děkuji za informaci. S pozdravem Doležílková Šárka

Re: Nízká mísa

Team Remoska
27.11.2015
to [Šárka Doležílková ] Dobrý den, paní Doležíková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nízkou mísu k elektrické pečicí míse zn. Remoska® model R22TS Remoska® GRAND Teflon® Select si můžete objednat přímo na: info@remoska.cz , mísy máme skladem.

Dotaz

Irena
23.11.2015
Dobrý den, mám remosku v teflonovém provedení a chtěla bych se zeptat zda se dá spodní část tedy ta teflonová použít na pečení v troubě nebo na vaření na sporáku? Samozřejmě bez použítí víka. Děkuji za odpověď Irena Hrušková

Re: Dotaz

Team Remoska
24.11.2015
to [Irena] Dobrý den paní Hrušková, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Návodu k použití, který je součástí každého našeho výrobku, upozorňujeme naše zákazníky, že mísa Remosky není určena k pečení v elektrické troubě.Používat mísu na sporáku nedoporučujeme, mohlo by dojít k poškození dna mísy.

Vložení keramické nádoby do teflonové mísy

Marie
19.11.2015
Děkuji za rychlou odpověď. Ještě jeden dotaz, na který jsem zapomněla v předešlém - je možné zapékání v teflonové míse i ve vodní lázni (voda, do ní keramická nádoba s pokrmem) či v alobalu? Děkuji a přeji hezký den.

Re: Vložení keramické nádoby do teflonové mísy

Team Remoska
20.11.2015
to [Marie] Dobrý den Marie, co upečete v troubě, upečete bez problémů také v Remosce :-)

Vložení keramické nádoby do teflonové mísy

Marie
19.11.2015
Dobrý den, zvažuji zakoupení remosky R22 Grand z Vašeho e-shopu a v té souvislosti mám dotaz - lze do teflonové mísy vložit pokrm v kokotce či jiné keramické formě (např. od Emile Henry apod.) a zapékat? Děkuji za informaci.

Re: Vložení keramické nádoby do teflonové mísy

Team Remoska
19.11.2015
to [Marie] Dobrý den Marie, děkujeme Vám za Váš dotaz. V elektrické pečicí míse zn. Remoska® můžete potraviny mimo jiné i zapékat. Zapékat potraviny můžete v silikonových nebo keramických formách. Teplota uvnitř mísy je 160 -180 stupňů C. Přejeme Vám hezký den.

Teflon a pečení chleba

Václav
17.11.2015
Dobrý den, dostal jsem jako dárek vaší Remosku R22 Grand Teflon a nemůžu si jí vynachválit. Rád bych v ní zkusil upéct i chleba, dokázali byste mi poradit, jestli bude na pečení chleba vhodnější hliníková nádoba, nebo mohu bez problémů použít i teflonovou? Je možné nechat teflonovou termosku nějak nahřát, před tím než do ní vložím chleba, aniž by došlo k přehřátí nebo poškození teflonu, případně existuje nějaký bezpečný čas, po který mohu prázdnou remosku nahřívat? Děkuji.

Re: Teflon a pečení chleba

Team Remoska
18.11.2015
to [Václav] Dobrý den Václave, děkujeme Vám za Váš dotaz. V elektrické pečicí míse zn. Remoska® s nepřilnavým povrchem Teflon® můžete bez obav péci samozřejmě i chleba. Těsto na chleba můžete umístit přímo do mísy nebo můžete těsto vložit do silikonové formy a tu pak i s těstem vložit do Remosky. V Návodu k použití nedoporučujeme předehřívat samotné víko nebo celou Remosku bez potravin. Ze své vlastní zkušenosti vím, že není nutné víko ani Remosku při pečení chleba předehřívat. Chleba se Vám v Remosce určitě podaří.

Remoska bez teflonové úpravy

Martina
14.11.2015
Dobrý den, je k dostání remoska bez jakékoliv teflonové úpravy? Předem děkuji za odpověď.

Re: Remoska bez teflonové úpravy

Team Remoska
16.11.2015
to [Martina] Dobrý den Martino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Kontaktujte nás, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz, celohliníkovou elektrickou pečicí mísu zn. Remoska® Vám můžeme zaslat.

R21TS ORIGINAL Teflon® Select Hot Chilli

Michal
12.11.2015
V poradně se několikrát vyslovuje ujištění, že nízké mísy k barevným remoskám jsou ve výrobě (již v létě s tím, že budou do tří týdnů), resp. že je lze objednávat, ale v e-shopu takovou nabídku stále nevidím. Chci dodat remosku výlučně jen barevnou a jen s druhou nízkou mísou. Je možné tomu vyhovět, nebo není?

Re: R21TS ORIGINAL Teflon® Select Hot Chilli

Team Remoska
12.11.2015
to [Michal] Dobrý den Michale, kontaktujte se s námi, prosím, na info@remoska.cz, dohodneme se individuálně. Děkujeme.

Oprava

Jiřina
10.11.2015
Dobry den, mám 2 litrovou remosku předchozí tip s okénkem asi 5 let, teflon na víku se začal postupně opalovat, nejdřív na některém místě zmodral a potom teflon začal opadávat. Nevím zda to není škodlivé. V případě vyměny jaká by byla cena

Re: Oprava

Team Remoska
11.11.2015
to [Jiřina] Dobrý den, paní Jiřino, zašlete víko na adresu našeho servisního oddělení: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm spolu s průvodním dopisem a kontaktem na Vás, my Vám spodní víko zdarma vyměníme.

náhradní mísy R1202

Linda Majerová
10.11.2015
Dobrý den, sháním náhradní mísy k typu R1202. Potřebuji teflonové mísy s uchy (nízkou i vysokou). jsou to M22 aM22N? Nějak mi nesedí průběry. Děkuji Linda

Re: náhradní mísy R1202

Team Remoska
11.11.2015
to [Linda Majerová] Dobrý den, paní Majerová, k elektrické pečicí míse zn. Remoska® R 1202 můžete na našem e-shopu zakoupit mísy M13 mísa hluboká pro GRAND Teflon® a M14 mísa nízká pro GRAND Teflon®. Tyto modely však ucha na mísách nemají. Ucha jsou na mísách montovány u nových modelů R21 a R22. Náhradní mísa k novému modelu R22 se nedá použít s víkem modelu R1202.

dotaz

Jirka Strachota
02.11.2015
Přeji hezký den, se ženou jsme si nedávno koupili vaší, ted už naší - novou grand 22 4litrovou remosku a k ní rovnou náhradní nádobu, nebot jsme si omylem mysleli, že je ještě větší (špatně znázorněno na nějakém jiném e-shopu).Nyní již víme, že jediné řešení při větším rodinném vaření v oblíbené remosce je mít dvě remosky.Můj dotaz je, zda bych u vás mohl přikoupit pouze horní elektrické víko vč. kabelu, abych mohl najednou vařit ve dvou 4l nádobách, které již mám. V každé jinou část pokrmu a větší celkové množství.Případně za jakou cenu byste prodali. Děkuji za odpověd, s pozdravem Strachota J. Olšinky 561,Ústí nad Labem 403 22

Re: dotaz

Team Remoska
03.11.2015
to [Jirka Strachota] Dobrý den, pane Strachoto, děkujeme Vám za Váš komentář. Kontaktujte nás, prosím, na našem e-mailu: info@remoska.cz.

Remoska se skleněným okénkem

Frantisek
30.10.2015
Diskuze o Remosce se skleněným okénkem mi trochu připomíná časy minulé. Nemalá část zákazníků by dala přednost této variantě. Výrobce, který takovou nabídku odmítá, dobrovolně ztrácí pozici na trhu. V případě menší Remosky R21 je přidání okénka těžší - víko je skutečně malé. Těším se na novou variantu a určitě nejsem sám.

Re: Remoska se skleněným okénkem

Team Remoska
30.10.2015
to [Frantisek] Dobrý den, pane Františku, děkujeme Vám za Váš názor.

termostat

Marta
28.10.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč nemá remoska termostat a časovač?

Re: termostat

Team Remoska
29.10.2015
to [Marta]Dobrý den, paní Marto, děkujeme Vám za Váš dotaz. Jak jsme odpovídali již níže v dotazech elektrická pečící mísa Remoska® je konstruována tak, aby zajistila při maximálním výkonu optimální podmínky pro pečení tzn.teplotu 160-180 stupňů C. Není tedy nutná regulace. Regulace je nutná u spotřebičů s mnohem vyšším příkonem (1 500 W a více). Při sepnutí regulace by teplota v míse klesla až o 70 stupňů C, potraviny v elektrické pečící míse by se tak nepekly, ale dusily. Chceme, aby Remoska® byla Remoskou a pekla skvěle, proto naše elektrická pečicí mísa zn.Remoska® regulaci nepotřebuje.

Oprava víka remosky

Jana
23.10.2015
Dobrý den, musím napsat pochvalu Vaší firmě, za rychlost vyřízení opravy víka k Remosce GRAND. Byla jsem moc spokojená s Vašim přístupem k zákazníkovi. Chtěla jsem se zeptat, když jsem ji poprvé zapnula, tak to v ní začalo praskat jako když je tam alobal, ale si to bude to první pečení, jak je ta spirála nová, pak to již nedělalo a peče. Děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků.

Re: Oprava víka remosky

Team Remoska
26.10.2015
to [Jana] Dobrý den Jano, děkujeme Vám, snažíme se, aby byli naši zákazníci spokojeni. Jani, nová spirála se vlivem tepla pouze roztáhla. Je to normální. Přeji Vám hezký den.

Náhradné misy

Soňa
21.10.2015
Dobrý deň,chcem sa spýtať,či je možné si u vás objednať náhradnú misu nízku na remosku R22TS GRAND Teflon Select Champagne Gold,aby mala tiež tento lepší teflonový zlatý povrch a tiež hliníkovú misu hlbokú+komínek na bábovku. .Môžete mi tiež napísať ,aká by bola cena,aspoň približne.Som zo Slovenska,vopred ďakujem.

Re: Náhradné misy

Team Remoska
23.10.2015
to [Soňa ] Dobrý den, Soňo, děkujeme Vám za Váš dotaz.Zboží můžete objednat i ze Slovenska, podmínkou dodání však je, že zboží musí být předem zaplaceno na zálohovou fakturu. Na Slovensko je také účtováno poštovné v hodnotě od 250,- do 300,- Kč (dle váhy zásilky a platných tarifů). Pokud nám zašlete objednávku na e-mail: info@remoska.cz, ozveme se Vám a odešleme zálohovou fakturu s údaji o platbě v měně EUR. Po zaplacení bude zboží zasláno na Vámi uvedenou adresu. Nízká mísa M22N-TS Champagne Gold GRAND Teflon® je za cenu 1 200,- Kč, mísa M22N hliníková GRAND hliník je za cenu 1 050,- Kč, komínek potom za cenu 40,- Kč. Děkujeme.

hliníková pečící mísa

Lenka Procházková
21.10.2015
Potřebuji pro starou osobu hliníkovou pečící mísu, teflon nepřipadá v úvahu, protože těžko koordinuje pohyby a špatně vidí. Je možné ji koupit? A nebo jinak,ona osoba používá přibližně 20 let starou remosku s hliníkovou mísou. Lze nové víko použít na starou hliníkovou pečící mísu?

Re: hliníková pečící mísa

Team Remoska
21.10.2015
to [Lenka Procházková] Dobrý den, paní Procházková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu si můžete objednat hliníkovou náhradní mísu M13 nebo M17 (na původní model elektrické pečicí mísy zn. Remoska®). Pečicí víko současně vyráběných modelů R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® a R22 Remoska® GRAND Teflon® nelze použít na mísy původního modelu. Na současný model R21 a R22 Vám můžeme vyrobit i mísu hliníkovou. (Z Vašeho dotazu není zcela zřejmé, jakou Remosku ona osoba doma vlastní). Pokud budete potřebovat další informace, kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz.

Oprava okénka

Vít K.
17.10.2015
Dobrý den. Remosky používáme mnoho let a jsme velmi spokojenými zákazníky. U toho většího modelu se nám ale začalo drolit skleněné okénko a sklo padat do jídla, takže takto je víko nepoužitelné. Dá se prosím tato závada ještě opravit, topné těleso normálně funguje. Děkuji

Re: Oprava okénka

Team Remoska
19.10.2015
to [Vít K.] Dobrý den, pane Víte, děkujeme Vám za Váš dotaz. Zašlete víko Vaší elektrické pečicí mísy zn. Remoska® na adresu našeho servisního oddělení: REMOSKA s.r.o., servisní oddělení, Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, spolu s průvodním dopisem, adresou a Vašim tel. číslem. Sklo ve víku Vám vyměníme a zašleme zpět na Vaši adresu. Zboží zasíláme na dobírku Českou poštou, ta Vám na Váš mobilní telefon zašle sms zprávu o doručení zásilky.

Remoska Original,typ 500

Zdeňka Rajchová
16.10.2015
Dobrý den,prosím,zda je možné u vás koupit náhradní mísu na remosku Original typ 500,mám ji již 43 roků a jsem s ní velice spokojená.Myslím si,že mísa hluboká M17 by byla vhodná.Děkuji za odpověď.Rajchová

Re: Remoska Original,typ 500

Team Remoska
19.10.2015
to [Zdeňka Rajchová] Dobrý den, paní Rajchová, děkujeme Vám za Váš dotaz. K modelu ORIGINAL typ 500 si můžete na našem e-shopu objednat náhradní mísu M17 hluboká ORIGINAL Teflon® případně M15 mísa hluboká ORIGINAL hliník.

Remoska Grand Typ R1202

Jana
15.10.2015
Dobrý večer, chci se zeptat, zda-li je možné opravit povrch elektrické remosky 4 litrové, originál, u víka se začala odlupovat zahřívací plocha, když se zapne, tak začne praskat a vypínač problikává nebo vůbec nesvítí. Mám ji už 7 let a peču skoro pořád, jsem s Vašim výrobkem moc spokojená,je to můj poklad. Mám ještě dotaz, pečené věci jsou někdy dušené, moc se neudělá kůrka při zapékání, můžete mi poradit, kde může problém, mám teflonovou nádobu. Děkuji

Re: Remoska Grand Typ R1202

Team Remoska
16.10.2015
to [Jana] Dobrý den, paní Jano, zašlete víko Vaší elektrické pečicí mísy zn. Remoska® na adresu našeho servisního oddělení: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Kolegové Vám spodní víko vymění a zjistí příčinu problému s nefunkčním vypínačem Vaší elektrické pečicí míse zn. Remoska®. Víko zašlete, prosím, spolu s průvodním dopisem, kde uveďte Vaši adresu a tel. kontaktem. Zboží Vám zašleme opraveno zpět na dobírku Českou poštou. Pro více informací nás případně kontaktujte na e-mailové adrese: info@remoska.cz .

dotaz

Jarka
15.10.2015
Dobrý den, chtěla bych zakoupit remosku, ale nemohu se rozhodnout mezi klasickou R22C GRAND Teflon® Classic, nebo novějším dražším modelem. Ráda bych věděla, jaký je mezi nimi podstatný rozdíl kromě ceny. Je zde podstatná pouze povrchová úprava, nebo má ještě jiné výhody? Děkuji za odpověď.

Re: dotaz

Team Remoska
16.10.2015
to [Jarka] Dobrý den, Jarko, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nové modely s barevným nepřilnavým vícevrstevným povrchem Teflon® Select jsou odolnější proti poškrábání. V dnešní době má každý výrobce ve své nabídce nějaký trendy barevný model, který se stane dominantou našich domácností; i naše modely elektrické pečicí mísy zn. Remoska® v barevném provedení Champagne Gold, Lavender Blue a Red Chilli rozzáří nejednu kuchyni.

Misa z hliniku

Marie Vit
09.10.2015
Dobry den. Vlastnim remosku model Remoska Grand Teflon R 1202. Mam dotaz, zda k tomuto modelu je mozno zakoupit hlinikovou misu, moje ma teflonovou a na peceni buchet je lepsi ta v aluminiovem provedeni.Zdali ze je tato moznost,prosim vas jaka je cena za tu aluminiovou misu?? Dekuji a zustavam s pozdravem a tesim se na vasi odpoved. muj e/mai. micamicav@gmail.com

Re: Misa z hliniku

Team Remoska
12.10.2015
to [Marie Vit] Dobrý den, pane Víte, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu si můžete objednat k Vašemu modelu R 1202 elektrické pečicí mísy zn. Remoska® GRAND Teflon® tyto náhradní hliníkové mísy: model M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková nebo M12 mísa nízká pro GRAND hliníková. Cena náhradní mísy je á 595,- Kč - tato cena je včetně poštovného a DPH. Přejeme Vám hezký den

Zásielka do krajín EU

Katarina
09.10.2015
Dobrý deň, Je možné zaslať zakúpený tovar aj do krajín EU? Vopred za odpoveď ďakujem. S pozdravom Katarína

Re: Zásielka do krajín EU

Team Remoska
12.10.2015
to [Katarina] Dobrý den, paní Katarino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu je možné objednat zboží do zemí EU. Podmínkou zaslání zboží do zahraničí je, že musí být předem zaplacena zálohová faktura. Po připsání částky na náš účet zboží zašleme na Vámi uvedenou adresu. Zálohová faktura je vystavena v měně EUR. Pro více informací nás prosím kontaktujte na: info@remoska.cz.

Remoska se skleněným okénkem

Petr
04.10.2015
Dobrý den, přimlouval bych se za vrácení remosky se skleněným okénkem do výroby. Právě mi odešla stará Remoska Grand R 1202 Teflon (zřejmě zkrat spirály na kostru - nešlo by toto nějak odladit?) a poohlížel jsem se po další Remosce. Našel jsem ale jen novou Remosku bez skleněného okénka. Uvědomil jsem si, jak často přes okénko nahlížím, abych zjistil, jestli se maso nepřipaluje, a tedy jak důležité je prosklené víko. Přečetl jsem si i zdůvodnění Remosky pro odstranění skla: a) Rosení okénka - to mi nikdy nevadilo, stejně přes něj bylo rozumně vidět. b) Nedopékání uprostřed - nevím, jak je to se zmiňovanými buchtami, ale u masa jsem měl spíše opačný problém: maso se uprostřed nahoře připékalo až příliš, i se skleněným okénkem. Tedy úplně opačná zkušenost, než jakou popisuje Remoska. c) Úspora proudu - ano, remoska bez okénka může mít nižší ztráty, ale tato úspora je podlě mě z části ztracena nutností častěji otevírat víko pro kontrolu míry propečení. Protože vidím ve skleněném okénku mnoho výhod, chtěl bych navrhnout, aby Remoska přece jenom zvážila jeho vrácení do výrobního programu. Bylo by například možné vyrábět dva typy Remosek, jeden se sklem a drubý bez něj, tak, aby si mohl každý vybrat? Přestože Remosce fandím, momentálně jsem se rozhodl koupit místo ní výrobek Tefal SK500538 Uniflex, který skleněné okénko má. Budu doufat, že stará Remoska s okénkem se v budoucnu vrátí.

Re: Remoska se skleněným okénkem

Team Remoska
05.10.2015
to [Petr] Dobrý den, pane Petře, děkujeme Vám za Váš názor. Jak jsme již několikrát uváděli v odpovědích viz. níže, zvažujeme do budoucna výrobu obou variant - se skleněným průzorem ve víku a i bez něj, aby si sami zákazníci mohli zvolit variantu, která jim bude více vyhovovat. Nefunkční Remosku 1202 Grand Vám opravíme na našem servisním středisku. Stačí jen zaslat víko spolu s průvodním dopisem a kontaktem na Vás na adresu : REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách