Poradna

Rady a tipy

Topná spirála 650W remoska Grand

Jindřich
15.03.2015
Dobrý den, můžete mě poslat výše uvedenou spirálu a jaká je cena ? Děkuji

Re: Topná spirála 650W remoska Grand

Team Remoska
16.03.2015
to [Jindřich] Dobrý den, na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz nám prosím zašlete Vaši adresu, abychom Vám mohli spirálu odeslat. Děkujeme.

Víka Remosky - s průzorem a bez prosklení

Zdeněk
12.03.2015
A.: Víko Remosky - bez skleněného průzoru (nyní vyráběné) B.: Víko Remosky - se skleněným průzorem (vyřazené z výroby) Dle mého názoru, pod skleněným průzorem ve víku bude nižší teplota a připravovaný pokrm tak bude uprostřed méně propečený, než na okrajích. Považoval jsem Vaše rozhodnutí, vyřadit z výroby prosklená víka a nabízet jen víka bez skleněného průzoru, za správné. Překvapila mne proto Vaše odpověď, v této diskuzi, že opět uvažujete zařadit do výroby nové modely Remosek s průzorem ve víku? Předpokládal jsem, že máte objektivně změřen teplotní profil pod víkem bez skleněného průzoru a teplotní profil pod víkem s průzorem a především dle výsledků provedených měření, jste se rozhodli nabízet jen modely Remosek s víkem bez průzoru.

Re: Víka Remosky - s průzorem a bez prosklení

Team Remoska
13.03.2015
to [Zdeněk] Dobrý den, velmi nás potěšil Váš názor, jste jedním z mála, který naše rozhodnutí - proč jsme u nového modelu odstranili skleněný průzor z pečícího víka elektrické pečící mísy Remoska® - takřka bezchybně technicky vysvětlil. Naši zákazníci ale píší, že jim skleněný průzor ve víku prostě chybí. Z toho důvodu zvažujeme v budoucnosti výrobu obou variant. Bude tedy pouze na zákaznících samotných, zda se rozhodnou pro variantu víka bez skla nebo se skleněným průzorem.

teplota při pečení

Markéta Ševčíková
12.03.2015
Dobrý den. Mám Remosku Grand 4 l s teflonovým povrchem a se sklem ve víku. Nevím bohužel přesný typ. Chci se zeptat, jestli do Remosky můžu dát nízkou silikonovou formu. Jaká je teplota při pečení? Děkuji

Re: teplota při pečení

Team Remoska
13.03.2015
to [Markéta Ševčíková] Dobrý den, do el. pečící mísy Remoska® můžete vkládat různé formy, ať už z hliníku nebo z jiných teplotně odolných materiálů (např. varné sklo, silikon, keramika). Připomínáme však, že formy se nesmí dotýkat pečícího víka. El. pečící mísa Remoska® při maximálním výkonu zajišťuje optimální podmínky pro pečení, kdy teplota uvnitř mísy dosahuje 160-180°C.

Remoska na 110 V

Jana
07.03.2015
Dobry den, stehuji se do zeme,kde je pouze 110 V v elektricke siti, vyrabi se a dodava nekam remoska na toto napeti? Dekuji.

Re: Remoska na 110 V

Team Remoska
09.03.2015
to [Jana ] Dobrý den, elektrickou pečící mísu Remoska® na 110 V můžete objednat na info@remoska.cz , v minulých dnech jsme na výrobu obdrželi certifikaci.

Zákaz předehřátí remosky

Zdena
01.03.2015
Dobrý den, koupila jsem si remosku R21 OriginalTeflon a o několik dní později k ní nízkou mísu M21N. V návodu k použití se píše: "Nepředehřívat topné víko nebo celou remosku bez potravin." PROČ? Mnoho receptů doporučuje vložit těsto, zmraženou pizzu aj. do předehřáté trouby. Je nutné ten zákaz dodržet? Nesmím remosku předehřát alespoň 5 minut?

Re: Zákaz předehřátí remosky

Team Remoska
05.03.2015
to [Zdena] Dobrý den, v Návodu k použití upozorňujeme naše zákazníky, aby nepředehřívali topné víko nebo celou Remosku BEZ potravin, protože by mohlo dojít k poškození povrchové úpravy Teflon®.

Teflonový komínek

Pavla
01.03.2015
Dobrý den, vyrábí se prosím také teflonový komínek? Případně že ano, kde je možné komínek koupit. Děkuji Pavla

Re: Teflonový komínek

Team Remoska
04.03.2015
to [Pavla] Dobrý den, komínek s povrchovou úpravou Teflon® nevyrábíme. Na našem e-shopu si můžete objednat komínek z pozinkovaného plechu.

Poděkování za odstranění závad na víku REMOSKY

Miloslava Lorencová
27.02.2015
První remosku jsem si zakoupila asi před 45 lety a po desetiletí používání jsem s ní byla velice spokojena. Měla hliníkovou mísu, která častým užíváním utrpěla, byla nevzhledná i když stále funkční. Přesto jsem se rozhodla před několika lety zakoupit novou (typ : R 11 02), která měla již nádobu s nepřilnavým povrchem. I když pro manipulaci s potravinami v míse používám výhradně dřevěnou vařečku, povrch se poškodil. Důvodem k napsání dopisu výrobci bylo ale víko (s topným tělesem, kde se po obvodu černá barva nepřilnavého povrchu v poslední době změnila na modrou, loupala se a dostávala se do potravin připravovaných v remosce Tato závada se projevila až dlouho po záruční lhůtě. Přesto jsem se obrátila na fy REMOSKA, jako výrobce,se žádostí, co s takto poškozenou remoskou ( ne mojí vinou) mám dělat. Přístup firmy, zastoupené paní Hlobilovou,byl v tomto případě příkladý.Remosku mi výměnou poškozených dílů opravili a navíc bezplatně. Jsem přesvědčena o tom, že si firma skutečně váží svých zákazníků a tak jejich výrobky je možné vždy a všude jen doporučit. Jestě jednou dík a přeji paní Hlobilové jen to nejlepší a firmě přeji ještě více spokojených zákazníků a ať odbyt jejích výrobků stále sílí.

Re: Poděkování za odstranění závad na víku REMOSKY

Team Remoska
04.03.2015
to [Miloslava Lorencová] Dobrý den paní Lorencová, velice nás těší, že jste s vyřízením závady, na niž se již nevztahovala záruční lhůta, spokojena. Věřte, že spokojený zákazník je pro naši firmu vždy na prvním místě. Ještě jednou Vám děkujeme za milá slova a věříme, že Vám bude naše elektrická pečící mísa Remoska® i nadále věrnou pomocnicí.

remoska R 22 Grand TEFLON SELECT

alena
25.02.2015
CHci si koupit remosku s vyšší vrstvou teflonu,zajímá mne,jestli zůstanou pečící vlastnosti spodní nádoby stejné -co se týče propečení- zda bodou srovnatelné s teflonem Classic. Děkuji za odpovědˇ.

Re: remoska R 22 Grand TEFLON SELECT

Team Remoska
26.02.2015
to [alena] Dobrý den, pečící vlastnosti našich nových elektrických pečících mís Remoska® R21TS ORIGINAL Teflon® Selec a Remoska® R22TS GRAND Teflon® Select zůstávají stejné. Díky vícevrstvému nepřilnavému povrchu Teflon® Select mají nové modely delší životnost i při každodenním použití.

Náhradní nádoba

Renata Chmelíčková
23.02.2015
Dobrý den, potřebovala bych pro příbuznou v Kanadě dokoupit náhradní nádobu do remosky .Jedna se o typ TCCZ02SN na 3 litry. Potřebuji vědět, jestli Typ průměr 24 bude vhodný, když u tohoto výrobku je uveden průměr 23 cm. Děkuji za odpověď. Chmelíčková

Re: Náhradní nádoba

Team Remoska
23.02.2015
to [Renata Chmelíčková] Dobrý den, je nám líto, ale tento výrobek není v žádném případě elektrická pečící mísa Remoska® vyráběná naší firmou REMOSKA s.r.o. v ČR. Jedná se o napodobeninu často zaměňovanou za náš výrobek. K tomuto výrobku nemáme žádné náhradní díly, kontaktujte proto prosím přímo výrobce.

topná spirála model R1202

Rudolf Jiřík
22.02.2015
Dobrý den, vlastníme remosku GRAND R1202 Teflon 4l od roku 2012 a po celou dobu jsme s ní byli velmi spokojeni. Včera ale pravděpodobně odešlo topné těleso. (napětí za vypínačem do remosky jde, ale ta nemá žádný el. příkon a nezahřívá se, vypínač svítí) Zvažujeme zda koupit novější model, nebo zaslat víko k Vám do servisu k výměně topné spirály. Proto bych Vás chtěl požádat o přibližnou cenu této opravy. Děkuji, s pozdravem R. Jiřík.

Re: topná spirála model R1202

Team Remoska
23.02.2015
to [Rudolf Jiřík] Dobrý den, z Vašeho popisu závady vyplývá, že nejspíše došlo k porušení topné spirály. Pokud zašlete víko s průvodním dopisem na naši adresu REMOSKA s.r.o., Markova 1765, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, kolegové ze servisního oddělení Vám spirálu vymění, víko odborně odzkouší. Cena opravy včetně poštovného a DPH bude cca 800,- Kč.

Dotaz

Josef Rind
20.02.2015
Dobrý den.Vlastním starou Remosku průmer 32cm ještě s původní hliníkovou mísou,která měla zboku úchyty na přenášení.Měl bych zájem koupit novou,ale na Vašem shopu není z odrázku zřejmé, zda mísa M11 úchyty má či nikoli.Nebo mě doporučíte jiný typ?Chtěl bych opět hliníkovou. Předem děkuji za info Josef Rind

Re: Dotaz

Team Remoska
23.02.2015
to [Josef Rind] Dobrý den, na Vaši elektrickou pečící mísu Remoska jste si vybral na našem e-shopu opravdu správnou mísu - M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková. Tyto mísy ucha na přenášení bohužel nemají.

sklo

Soňa
16.02.2015
Rozbilo se mi sklo ve víku remosky. Jde ještě opravit?

Re: sklo

Team Remoska
18.02.2015
to [Soňa] Dobrý den, jediným modelem, u kterého výměna skla není možná je el. pečící mísa Remoska® s označením HUT. U tohoto typu Remosky opravy neprovádíme. Pokud máte jiný model el. pečící mísy Remoska®, zašlete prosím pečící víko spolu s průvodním dopisem na naši adresu a my Vám jej opravíme.

Vhodná mísa

Martin
10.02.2015
Dobrý den. Mám topné těleso TYP R01. Chtěl bych se zeptat, jestli je tato mísa vyráběná pro tento typ topného tělessa. Děkuji za odpověď. Martin

Re: Vhodná mísa

Team Remoska
10.02.2015
to [Martin] Dobrý den, nejsem si jistá, jestli správně chápu Váš dotaz, ale pokud máte model R01 a potřebujete k němu dokoupit náhradní mísu, může si ji objednat na našem e-shopu. Jedná se o mísu M17 hlubokou ORIGINAL Teflon® za cenu 760,- Kč včetně poštovného. Pokud Vás zajímá cokoliv jiného, napište prosím na info@remoska.cz a rádi na Vaše další dotazy odpovíme.

Nerezová miska

Juraj
08.02.2015
Predávate aj nerezové misky?

Re: Nerezová miska

Team Remoska
10.02.2015
to [Juraj] Dobrý den, naše firma vyrábí mísy pouze z hliníku a povrchově potahuje nepřilnavou vrstvou Teflon® firmy Chemours Belgium (DuPont). Kompletní nabídku produktů najdete na našem e-shopu.

Dotaz na pečící mísu

Ivana Pantáková
06.02.2015
Dobrý den, mám již mnoho let remosku GRAND typ R02 - 650W, 220V. Jsem s ní naprosto spokojená a docela často ji používám. Za ta léta používání však již došlo k poškození pečící mísy. Jaký současný typ pečící mísy by bylo možné použít? A existuje pro tento typ i pečící mísa nízká? Děkuji za Vaši odpověď. Ivana Pantáková

Re: Dotaz na pečící mísu

Team Remoska
10.02.2015
to [Ivana Pantáková] Dobrý den, k Vašemu modelu el. pečící mísy Remoska® typ R02 můžete na našem e-shopu dokoupit jak mísu hlubokou (M13 hluboká GRAND Teflon®), tak i mísu nízkou (M14 nízká GRAND Teflon®). Cena každé mísy je 855,- Kč včetně poštovného. Mísy lze objednat i v provedení hliník, bez povrchové úpravy Teflon®. Jsou to mísy M11 hluboká GRAND hliník a mísa M12 nízká GRAND hliník. Cena každé mísy je 595,- Kč včetně poštovného.

Náhradní rukojeť s žehličkovou zástrčkou

Zdeněk Stoje
05.02.2015
Zdravím Vás a mám prosbu zda by jste mi nemohly poslat "RUKOJEŤ s žehličkovou zástrčkou." Máme starý typ REMOSKY se skleněným víkem a rukojetí s vyvedeným kabelem. Tento kabel nám vadí při obsluze "Víka REMOSKY" je pro nás nepraktický. Rádi bychom nyní při výměně topného tělesa provedly i výměnu rukojeti. Dále by jsme objednaly 1 ks střední a 1 ks hluboké mísy z Teflonovým povrchem. REMOSKU máme již 60 let a jsme s ní nadmíru spokojeni. Proč máme dvě? Máme dvě domácnosti, neb jezdíme na zahradu a převážíme jen mísy z pokrmy. Je to perfektní pomocník v domácnosti, na který nedáme dopustit a hlavně je úsporný a nahradí i pečící troubu. Zd. Stoje

Re: Náhradní rukojeť s žehličkovou zástrčkou

Team Remoska
10.02.2015
to [Zdeněk Stoje] Dobrý den, je nám líto, ale náhradní držadla k těmto starým modelům již nemáme skladem, proto Vám je nemůžeme zaslat. Pokud jde o objednávku na náhradní mísy, napište ji prosím na info@remoska a brzy se Vám ozveme zpět.

Remoska grand-TYPII S OPMP Č BROD

ŠAFRÁNKOVÁ
03.02.2015
Po velmi dobré zkušenosti se mi rozbila -přestala hřát remoska hliníková starý typ velká ,je možná u vás oprava .Moc jsem za ta léta na ni zvyklá péci ,nemohu se rozloučit prosím moc o opravu .Děkuji Šafránková

Re: Remoska grand-TYPII S OPMP Č BROD

Team Remoska
04.02.2015
to [ŠAFRÁNKOVÁ] Dobrý den, zašlete prosím víko Vaší elektrické pečící mísy včetně přívodního kabelu na naši adresu: Remoska s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm.Opravené víko Vám zašleme na dobírku zpět na Vaši adresu Českou poštou.

Podložka

Miroslav Kempny
03.02.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda mohu remosku R21 používat např. na umakartovém stole, nebo musím dát pod podstavec nějakou nehořlavou podložku. Jak velká je asi teplota mezi podložkou a dnem mísy. Děkují

Re: Podložka

Team Remoska
04.02.2015
to [Miroslav Kempny] Dobrý den, elektrickou pečící mísu Remoska® můžete na stojánku umístit i na umakartovou podložku. Remoska® je certifikovaná u EZÚ Praha. Splňuje předepsanou normu tzv. ohřev na podložku sálavým teplem - 65° K.

informace

Yvona Ištoková
02.02.2015
Hezký den, zakoupila jsem si váš výrobek remosku R22 Grand Teflon Clasic,s tímto výrobkem jsem velmi spokojená.Nikde jsem však v návodu nezjistila kolik stupnů celsia je uvnitř remosky při pečení.Velmi by mě to zajímalo.Děkuji za odpověď Yvona Ištoková.

Re: informace

Team Remoska
02.02.2015
to [Yvona Ištoková] Dobrý den, elektrická pečící mísa Remoska® dosahuje uvnitř teplotu 160° až 180° C. Teplota je závislá na množství potravin, které v ní připravujete.

Pečící papír

Martina
01.02.2015
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné bez obav používat v remosce pečící papír? Samozřejmě tak, aby se nedotýkal víka. Děkuji a hezký den.

Re: Pečící papír

Team Remoska
02.02.2015
to [Martina] Dobrý den, pečící papír můžete bez obav v naší elektrické pečící míse Remoska® použít, jak sama píšete - nesmí se však dotýkat spodního kraje pečícího víka.

Nové modely s Teflon® Select

Zdeněk
25.01.2015
Spodní část pečícího víka, u nových modelů, je pouze s povrchem Teflon® Classic. Prosím Vás o Vaší ochotu odpovědět, proč na spodní části víka nebyl použit nový odolnější povrch Teflon® Select, který je nanesen na horní nerezovou část víka a na vnitřní i vnější povrch hliníkové pečící nádoby. Poznámka: Informace, o předmětné povrchové úpravě nových modelů Remosek, jsem získal z Vašeho webu. Děkuji Vám za odpověď.

Re: Nové modely s Teflon® Select

Team Remoska
26.01.2015
to [Zdeněk] Dobrý den, spodní víko elektrické pečící mísy nového modelu Remoska® Teflon® Select nepřichází do styku s potravinami a není tak namáháno např. při míchání, proto je ošetřeno povrchovou úpravou Teflon® Classic.

Remoska Grand R 1202 Teflon®, 4 litry

Dáša
24.01.2015
Dobrý den, prosím o radu, jestli je možné sehnat nebo vyrobit pečící víko k remosce typu Remoska Grand R 1202 Teflon®, 4 litry - při stěhování se víko rozbilo , a nemám z něj vůbec nic. Z celého kompletu mi zůstala pouze 4l mísa a stojan na mísu . Vím, není to moderní typ, ale přesto prosím o odpověď , popř. cenovou relaci. Děkuji a přeji hezký den. Šrámková

Re: Remoska Grand R 1202 Teflon®, 4 litry

Team Remoska
26.01.2015
to [Dáša] Dobrý den, kompletní víko k elektrické pečící míse R1202 Remoska® GRAND Teflon® již bohužel nemáme na skladu. Máme pouze některé náhradní díly, výrobu tohoto typu jsme ukončili v roce 2013. Můžeme Vám nabídnout slevu při zakoupení našeho nového modelu. Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@remoska.cz.

R12 GRAND, R21 náhradní mísy

Aleš Sladký
23.01.2015
Dobrý den, vlastníme remosky typu R12 GRAND a R21. Chtěl bych zakoupit nové mísy, ale nevím která patří ke které. Dík za radu. Jinak u toho komínku píšete cenu při objednání s mísou jen 40 Kč, při vložení do košíku je cena sloučena s cenou mísy a je vždy 180,- Kč. Platím tedy 2x poštovné?

Re: R12 GRAND, R21 náhradní mísy

Team Remoska
26.01.2015
to [Aleš Sladký] Dobrý den, na našem e-shopu můžete zakoupit náhradní mísy pro oba Vámi uvedené modely. Pro model el. pečící mísy Remoska® GRAND R1202 si můžete zakoupit tyto náhradní mísy: M14 Mísa nizká pro GRAND Teflon® Classic, M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic, M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková a M12 Mísa nízká pro GRAND hliníková. Pro model el. pečící mísy R21 ORIGINAL Teflon® Classic si můžete zakoupit tyto náhradní mísy: M21 Mísa s uchy pro ORIGINAL Teflon® Classic nebo M21N Mísa s uchy nízká pro ORIGINAL Teflon®Classic. Pokud budete objednávat komínek společně s mísou, bude Vám účtováno samozřejmě jen jedno poštovné.

oprava Remosky

Alena Pavézková
22.01.2015
Prosím, lze opravit Remosku novějšího typu v Brně?Poštovné je pro seniory značně drahé.Děkuji za odpověď.

Re: oprava Remosky

Team Remoska
22.01.2015
to [Alena Pavézková] Dobrý den, opravy elektrické pečící mísy Remoska® provádíme v servisním oddělení přímo v našem výrobním závodu Remoska s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Další opravy provádí Mechanika Praha, v Brně opravna bohužel není. Pokud by se jednalo o záruční opravu, bylo by Vám, na základě Vašeho požadavku, uhrazeno i poštovné.

Otázka ohladom mysi

Nela
15.01.2015
Dobrý deň , som veľmi spokojná z vašou remoskou už niekoľko rokov. Teraz som kúpila dcére vašu najnovšiu remosku. Chcem sa ale opýtať či je možné si kúpiť náhradnú mysu na typ remosky ktorú ste mali pred tým s priemerom 24 cm a hlbkou 9 cm . Ktorú mysu by ste mi odporučili že mi bude sedieť. Ďakujem

Re: Otázka ohladom mysi

Team Remoska
16.01.2015
to [Nela] Dobrý den, k Vašemu modelu si můžete na našem e-shopu objednat náhradní mísu pod názvem "Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon®Classic" nebo "Mísa hluboká pro Original hliníková". Zboží na Slovensko zasíláme standardně, podmínkou dodání však je, že zboží musí být předem zaplaceno na zálohovou fakturu. Na Slovensko je také účtováno poštovné v hodnotě od 250,- do 300,- Kč. Pokud vytvoříte objednávku, ozveme se Vám a zašleme zálohovou fakturu s údaji o platbě v měně EUR. Po zaplacení bude zboží zasláno na Vámi uvedenou adresu.

Použití nového plastového stojanu u Remosky Grand

Herma Jiří
15.01.2015
Je možné použít u staršího typu Remosky Grand nový stojan z odolného plastu, místo stávajícího stojánku? I za podmínek, že mísa zůstane původní - bez úchopů (není možné zaměnit - jak jsem se dočetl na vašich stránkách). Děkuji

Re: Použití nového plastového stojanu u Remosky Grand

Team Remoska
15.01.2015
to [Herma Jiří] Dobrý den, ke starému typu Remoska® Grand můžete použít nový stojánek z odolného plastu. Pokud budete mít zájem, můžete si stojánek objednat na našem e-shopu, nebo na e-mailové adrese: info@remoska.cz.

Mrázková

Lucie
05.01.2015
Dobrý den, ráda bych si k naší remosce grand (starší typ s okénkem)dokoupila náhradní vyšší mísu, je vhodná tato http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy/misa-hluboka-pro-grand-teflon-classic/9.html ? Z praktických důvodů je vhodné, aby mísa měla ouška. Mohli byste mi je na tento typ mísy připevnit? Děkuji!

Re: Mrázková

Team Remoska
06.01.2015
to [Lucie] Dobrý den, typ hluboké mísy GRAND s nepřilnavým povrchem Teflon®Classic, který jste na našem e-shopu vyhledala, je vhodný k Vaší elektrické pečící míse. Technologicky však není možné na tyto staré mísy držadla namontovat.

dlzka pecenia

daniel
05.01.2015
Dobry den, vlastnim remosku r21 a potreboval by som poradit.. Ako dlho mam piect kuracie a morcasie maso v celku, bravcove vcelku a napr rozne druhy masa nakrajane napr na platky.. dakujem

Re: dlzka pecenia

Team Remoska
06.01.2015
to [daniel] Dobrý den, délka pečení masa v naší elektrické pečící míse Remoska® je závislá samozřejmě na druhu masa a na množství, které vložíte do pečící mísy. Většinou se doba pečení masa v celku pohybuje kolem jedné hodiny, u masa, které vložíte do pečící mísy nakrájené na plátky se tato doba sníží cca na 45 minut.

Náhradní mísa

Jana
03.01.2015
Dobrý den, vlastním remosku typ: R 11 O2. Prosím, bylo by možné u Vás objednat náhradní mísu k tomuto typu remosky? Děkuji za odpověď.

Re: Náhradní mísa

Team Remoska
06.01.2015
to [Jana] Dobrý den, k Vašemu modelu si můžete na našem e-shopu objednat náhradní mísu pod názvem Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® za cenu 760,- Kč. Nyní jsou tyto mísy bohužel vyprodány, naskladněny budou cca za 3 týdny.

Remoska Select

Jan
03.01.2015
JESTE JEDNOU BYCH SE CHTEL ZEPTAT, ZDA K NOVINCE LETOSNICH VANOC BUDE MOZNO KOUPIT I NIZSI MISU. DIKY ZA INFO.

Re: Remoska Select

Team Remoska
06.01.2015
to [Jan] Dobrý den, nízké mísy k novým barevným modelům Teflon® Select budeme zařazovat do výroby cca koncem měsíce února.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách