Poradna

Rady a tipy

Náhradní mísa na Remosku Grand

Honza
11.05.2015
Dobrý den.Rád bych se zeptal, jestli bude v prodeji mísa M13 hluboká Grand Teflon 32cm.Rád bych k mému starému modelu měl i mísu s nepřilnavým povrchem.Neuvažujete též o 3 vrstevném povrchu i těchto typů mís?Děkuji.

Re: Náhradní mísa na Remosku Grand

Team Remoska
14.05.2015
to [Honza] Dobrý den, mísa hluboká M13 pro Grand Teflon® je momentálně ve výrobě. Předpokládáme, že by mohla být do našeho e-shopu naskladněna v průběhu cca 2-3 týdnů. U starých typů mís neuvažujeme o povrchové úpravě nepřilnavým vícevrstevným materiálem Teflon® Select.

Dotaz

Soňa
28.04.2015
Dobrý den, dostala jsem Remosku jako dárek a už se nemůžu dočkat ji vyzkoušet. Jenom si nejsem jistá , (a možná je to hloupý dotaz :D) jestli můžu při pečení nechat stát mísu Remosky na takové té černé kovové mřížce co mám u plynového sporáku (snad chápete co tím myslím *g*) a nebo jestli Remoska musí při pečení vždycky stát na tom plastovém stojánku. V návodu pouze stojí, že se nemá hrnec Remosky používat na vaření na plynovém sporáku, ale já chci hrnec Remosky při pečení na sporák jen postavit. to by snad nemělo vadit ne? Díky předem za odpověd .

Re: Dotaz

Team Remoska
29.04.2015
to [Soňa] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud umístíte elektrickou pečící mísu Remoska® na černou mřížku plynového sporáku, dojde dříve nebo později jistě k poškrábání spodního dna mísy. Doporučíme Vám umisťovat mísu při pečení do originálního plastového stojánku.

Chybějící držátko mísy

Skokánek Vratislav
18.04.2015
Mám stále funkční remosku s okénkem typHUT 500W vč.954568.Hliníková mísa má průměr 24 cm a výšku 12cm V horní válcové části má svislý otvor o výšce 4cm ašířce 14mm. pod tímto otvorem v konické spodní části je otvor o průměru 5mm. vtomto otvoru bylo zřejmě nějaké držátko usnadňující otevření víka.Prosím o nákres, foto -nejlépe o poslání chybějícího dílu.Jsem schopen si díl vyrobiNa mé remosce je vadný bekelit držátka víka s otvorem pro el. zástrčku.Jeli skladem prosím poslat. Rovněž bych potřeboval nízkou mísu -.hliníkovou.Díky za odpověď, hezký den Skokánek

Re: Chybějící držátko mísy

Team Remoska
20.04.2015
to [Skokánek Vratislav] Dobrý den, je nám líto, ale na elektrickou pečící mísu zn. HUT 500 W nemáme bohužel žádné náhradní díly. Na našem e-shopu si můžete objednat Vámi požadovanou hliníkovou mísu M16 Mísa nízká pro ORIGINAL hliníková, cena celkem včetně dopravy a DPH je 460,- Kč.

miniremoska

enenklova miluše
15.04.2015
NEJLEPŠÍ A NEJÚŽIVANĚJŠÍ PŘEDMĚT MÉ SINGL DOMÁCNOSTI BYLA MINIREMOSKA 0,9 L.BOHUŽEL DOSLOUŽILA PÁTRÁM NA NETU A ZJISTILA JSEM ŽE SNAD UŽ SE NEVYRÁBÍ. PROSÍM O BLIŽŠÍ INFORMACE DĚKUJI

Re: miniremoska

Team Remoska
16.04.2015
to [enenklova miluše] Dobrý den, elektrická pečící mísa MINI Remoska® se již nevyrábí minimálně 5 let. Mohu Vám doporučit elektrickou pečící mísu Remoska® ORIGINAL 2 litrovou. Kontaktujte nás na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz

Také zastání

Brabenec
26.03.2015
I já se musím Remosky zastat. Jsem majitelem remosky, té menší a zároveň i majitelem tzv. Teflosky čili Tefal SK 5000 od firmy Tefal. Netvrdím, že tefloska je špatná, ale je spíš na dušení, maso je zde někdy spíš dušené než pečené - patrně horší odvod páry. Na pečení je zcela jistě lepší Remoska a já zvažuji, že si pořídím i tu větší.

Re: Také zastání

Team Remoska
27.03.2015
to [Brabenec] Dobrý den, i Vám pane Brabenec děkujeme za Vaši reakci. Naši společnosti na zákaznících záleží! Pokud jsou oni spokojeni, pak je to známkou toho, že svou práci děláme dobře.

Zastání

Martin
26.03.2015
Dobrý den, nedalo mně to nenapsat, a tak se musím současného modelu remosky i výrobce zastat.Remosku používáme doma od listopadu loňského roku dá se říct denně na přípravu téměř všeho ( pečení bábovek a koláčů ve formě, dosmažování masa, zapékání,...).Vše je jen o tom správně vychtat postup a doby přípravy daných pokrmů. Každý přístroj má svá specifika a je třeba k tpmu tak i přistupovat a to nejen v obsluze, ale i údržbě. Remoska není trouba a proto k ní nemůžeme přistupovat stejným způsobem.

Re: Zastání

Team Remoska
26.03.2015
to [Martin]Dobrý den Martine, děkujeme Vám za Vaši reakci. Těší nás, že jste s naší elektrickou pečící mísou Remoska® spokojen.

Miska

Aneta
23.03.2015
Dobrý den, lze miska od remosky používat i pro normální vaření na sporáku?

Re: Miska

Team Remoska
24.03.2015
to [Aneta] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nedoporučujeme používat mísy na sporácích a to jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé vaření. Mísy nemají zesílená dna a mohlo by dojít k jejich deformaci.

Kaderová

Anna
19.03.2015
Dobrý den, mám prosím dotaz ohledně používání remosky. Jde vkládat do remosky při pečení třeba zapékací misku? Potřebujeme udělat menší množství - zapéct a dno remosky je velké. Nebo lze používat např. alobal při pečení? Jakým materiálem lze pracovat při používání remosky? Děkuji Kaderová

Re: Kaderová

Team Remoska
20.03.2015
to [Anna] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Do mísy můžete vkládat formy, nesmí se však dotýkat pečícího víka. Aby jste zabránila poškození teflonové vrstvy je vhodné vložit na dno pečící papír. Zákazníkům nedoporučujeme předehřívat topné víko nebo celou Remosku bez potravin.Při pečení můžete používat alobal.

Topná spirála 650W remoska Grand

Jindřich
15.03.2015
Dobrý den, můžete mě poslat výše uvedenou spirálu a jaká je cena ? Děkuji

Re: Topná spirála 650W remoska Grand

Team Remoska
16.03.2015
to [Jindřich] Dobrý den, na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz nám prosím zašlete Vaši adresu, abychom Vám mohli spirálu odeslat. Děkujeme.

Víka Remosky - s průzorem a bez prosklení

Zdeněk
12.03.2015
A.: Víko Remosky - bez skleněného průzoru (nyní vyráběné) B.: Víko Remosky - se skleněným průzorem (vyřazené z výroby) Dle mého názoru, pod skleněným průzorem ve víku bude nižší teplota a připravovaný pokrm tak bude uprostřed méně propečený, než na okrajích. Považoval jsem Vaše rozhodnutí, vyřadit z výroby prosklená víka a nabízet jen víka bez skleněného průzoru, za správné. Překvapila mne proto Vaše odpověď, v této diskuzi, že opět uvažujete zařadit do výroby nové modely Remosek s průzorem ve víku? Předpokládal jsem, že máte objektivně změřen teplotní profil pod víkem bez skleněného průzoru a teplotní profil pod víkem s průzorem a především dle výsledků provedených měření, jste se rozhodli nabízet jen modely Remosek s víkem bez průzoru.

Re: Víka Remosky - s průzorem a bez prosklení

Team Remoska
13.03.2015
to [Zdeněk] Dobrý den, velmi nás potěšil Váš názor, jste jedním z mála, který naše rozhodnutí - proč jsme u nového modelu odstranili skleněný průzor z pečícího víka elektrické pečící mísy Remoska® - takřka bezchybně technicky vysvětlil. Naši zákazníci ale píší, že jim skleněný průzor ve víku prostě chybí. Z toho důvodu zvažujeme v budoucnosti výrobu obou variant. Bude tedy pouze na zákaznících samotných, zda se rozhodnou pro variantu víka bez skla nebo se skleněným průzorem.

teplota při pečení

Markéta Ševčíková
12.03.2015
Dobrý den. Mám Remosku Grand 4 l s teflonovým povrchem a se sklem ve víku. Nevím bohužel přesný typ. Chci se zeptat, jestli do Remosky můžu dát nízkou silikonovou formu. Jaká je teplota při pečení? Děkuji

Re: teplota při pečení

Team Remoska
13.03.2015
to [Markéta Ševčíková] Dobrý den, do el. pečící mísy Remoska® můžete vkládat různé formy, ať už z hliníku nebo z jiných teplotně odolných materiálů (např. varné sklo, silikon, keramika). Připomínáme však, že formy se nesmí dotýkat pečícího víka. El. pečící mísa Remoska® při maximálním výkonu zajišťuje optimální podmínky pro pečení, kdy teplota uvnitř mísy dosahuje 160-180°C.

Remoska na 110 V

Jana
07.03.2015
Dobry den, stehuji se do zeme,kde je pouze 110 V v elektricke siti, vyrabi se a dodava nekam remoska na toto napeti? Dekuji.

Re: Remoska na 110 V

Team Remoska
09.03.2015
to [Jana ] Dobrý den, elektrickou pečící mísu Remoska® na 110 V můžete objednat na info@remoska.cz , v minulých dnech jsme na výrobu obdrželi certifikaci.

Zákaz předehřátí remosky

Zdena
01.03.2015
Dobrý den, koupila jsem si remosku R21 OriginalTeflon a o několik dní později k ní nízkou mísu M21N. V návodu k použití se píše: "Nepředehřívat topné víko nebo celou remosku bez potravin." PROČ? Mnoho receptů doporučuje vložit těsto, zmraženou pizzu aj. do předehřáté trouby. Je nutné ten zákaz dodržet? Nesmím remosku předehřát alespoň 5 minut?

Re: Zákaz předehřátí remosky

Team Remoska
05.03.2015
to [Zdena] Dobrý den, v Návodu k použití upozorňujeme naše zákazníky, aby nepředehřívali topné víko nebo celou Remosku BEZ potravin, protože by mohlo dojít k poškození povrchové úpravy Teflon®.

Teflonový komínek

Pavla
01.03.2015
Dobrý den, vyrábí se prosím také teflonový komínek? Případně že ano, kde je možné komínek koupit. Děkuji Pavla

Re: Teflonový komínek

Team Remoska
04.03.2015
to [Pavla] Dobrý den, komínek s povrchovou úpravou Teflon® nevyrábíme. Na našem e-shopu si můžete objednat komínek z pozinkovaného plechu.

Poděkování za odstranění závad na víku REMOSKY

Miloslava Lorencová
27.02.2015
První remosku jsem si zakoupila asi před 45 lety a po desetiletí používání jsem s ní byla velice spokojena. Měla hliníkovou mísu, která častým užíváním utrpěla, byla nevzhledná i když stále funkční. Přesto jsem se rozhodla před několika lety zakoupit novou (typ : R 11 02), která měla již nádobu s nepřilnavým povrchem. I když pro manipulaci s potravinami v míse používám výhradně dřevěnou vařečku, povrch se poškodil. Důvodem k napsání dopisu výrobci bylo ale víko (s topným tělesem, kde se po obvodu černá barva nepřilnavého povrchu v poslední době změnila na modrou, loupala se a dostávala se do potravin připravovaných v remosce Tato závada se projevila až dlouho po záruční lhůtě. Přesto jsem se obrátila na fy REMOSKA, jako výrobce,se žádostí, co s takto poškozenou remoskou ( ne mojí vinou) mám dělat. Přístup firmy, zastoupené paní Hlobilovou,byl v tomto případě příkladý.Remosku mi výměnou poškozených dílů opravili a navíc bezplatně. Jsem přesvědčena o tom, že si firma skutečně váží svých zákazníků a tak jejich výrobky je možné vždy a všude jen doporučit. Jestě jednou dík a přeji paní Hlobilové jen to nejlepší a firmě přeji ještě více spokojených zákazníků a ať odbyt jejích výrobků stále sílí.

Re: Poděkování za odstranění závad na víku REMOSKY

Team Remoska
04.03.2015
to [Miloslava Lorencová] Dobrý den paní Lorencová, velice nás těší, že jste s vyřízením závady, na niž se již nevztahovala záruční lhůta, spokojena. Věřte, že spokojený zákazník je pro naši firmu vždy na prvním místě. Ještě jednou Vám děkujeme za milá slova a věříme, že Vám bude naše elektrická pečící mísa Remoska® i nadále věrnou pomocnicí.

remoska R 22 Grand TEFLON SELECT

alena
25.02.2015
CHci si koupit remosku s vyšší vrstvou teflonu,zajímá mne,jestli zůstanou pečící vlastnosti spodní nádoby stejné -co se týče propečení- zda bodou srovnatelné s teflonem Classic. Děkuji za odpovědˇ.

Re: remoska R 22 Grand TEFLON SELECT

Team Remoska
26.02.2015
to [alena] Dobrý den, pečící vlastnosti našich nových elektrických pečících mís Remoska® R21TS ORIGINAL Teflon® Selec a Remoska® R22TS GRAND Teflon® Select zůstávají stejné. Díky vícevrstvému nepřilnavému povrchu Teflon® Select mají nové modely delší životnost i při každodenním použití.

Náhradní nádoba

Renata Chmelíčková
23.02.2015
Dobrý den, potřebovala bych pro příbuznou v Kanadě dokoupit náhradní nádobu do remosky .Jedna se o typ TCCZ02SN na 3 litry. Potřebuji vědět, jestli Typ průměr 24 bude vhodný, když u tohoto výrobku je uveden průměr 23 cm. Děkuji za odpověď. Chmelíčková

Re: Náhradní nádoba

Team Remoska
23.02.2015
to [Renata Chmelíčková] Dobrý den, je nám líto, ale tento výrobek není v žádném případě elektrická pečící mísa Remoska® vyráběná naší firmou REMOSKA s.r.o. v ČR. Jedná se o napodobeninu často zaměňovanou za náš výrobek. K tomuto výrobku nemáme žádné náhradní díly, kontaktujte proto prosím přímo výrobce.

topná spirála model R1202

Rudolf Jiřík
22.02.2015
Dobrý den, vlastníme remosku GRAND R1202 Teflon 4l od roku 2012 a po celou dobu jsme s ní byli velmi spokojeni. Včera ale pravděpodobně odešlo topné těleso. (napětí za vypínačem do remosky jde, ale ta nemá žádný el. příkon a nezahřívá se, vypínač svítí) Zvažujeme zda koupit novější model, nebo zaslat víko k Vám do servisu k výměně topné spirály. Proto bych Vás chtěl požádat o přibližnou cenu této opravy. Děkuji, s pozdravem R. Jiřík.

Re: topná spirála model R1202

Team Remoska
23.02.2015
to [Rudolf Jiřík] Dobrý den, z Vašeho popisu závady vyplývá, že nejspíše došlo k porušení topné spirály. Pokud zašlete víko s průvodním dopisem na naši adresu REMOSKA s.r.o., Markova 1765, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, kolegové ze servisního oddělení Vám spirálu vymění, víko odborně odzkouší. Cena opravy včetně poštovného a DPH bude cca 800,- Kč.

Dotaz

Josef Rind
20.02.2015
Dobrý den.Vlastním starou Remosku průmer 32cm ještě s původní hliníkovou mísou,která měla zboku úchyty na přenášení.Měl bych zájem koupit novou,ale na Vašem shopu není z odrázku zřejmé, zda mísa M11 úchyty má či nikoli.Nebo mě doporučíte jiný typ?Chtěl bych opět hliníkovou. Předem děkuji za info Josef Rind

Re: Dotaz

Team Remoska
23.02.2015
to [Josef Rind] Dobrý den, na Vaši elektrickou pečící mísu Remoska jste si vybral na našem e-shopu opravdu správnou mísu - M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková. Tyto mísy ucha na přenášení bohužel nemají.

sklo

Soňa
16.02.2015
Rozbilo se mi sklo ve víku remosky. Jde ještě opravit?

Re: sklo

Team Remoska
18.02.2015
to [Soňa] Dobrý den, jediným modelem, u kterého výměna skla není možná je el. pečící mísa Remoska® s označením HUT. U tohoto typu Remosky opravy neprovádíme. Pokud máte jiný model el. pečící mísy Remoska®, zašlete prosím pečící víko spolu s průvodním dopisem na naši adresu a my Vám jej opravíme.

Vhodná mísa

Martin
10.02.2015
Dobrý den. Mám topné těleso TYP R01. Chtěl bych se zeptat, jestli je tato mísa vyráběná pro tento typ topného tělessa. Děkuji za odpověď. Martin

Re: Vhodná mísa

Team Remoska
10.02.2015
to [Martin] Dobrý den, nejsem si jistá, jestli správně chápu Váš dotaz, ale pokud máte model R01 a potřebujete k němu dokoupit náhradní mísu, může si ji objednat na našem e-shopu. Jedná se o mísu M17 hlubokou ORIGINAL Teflon® za cenu 760,- Kč včetně poštovného. Pokud Vás zajímá cokoliv jiného, napište prosím na info@remoska.cz a rádi na Vaše další dotazy odpovíme.

Nerezová miska

Juraj
08.02.2015
Predávate aj nerezové misky?

Re: Nerezová miska

Team Remoska
10.02.2015
to [Juraj] Dobrý den, naše firma vyrábí mísy pouze z hliníku a povrchově potahuje nepřilnavou vrstvou Teflon® firmy Chemours Belgium (DuPont). Kompletní nabídku produktů najdete na našem e-shopu.

Dotaz na pečící mísu

Ivana Pantáková
06.02.2015
Dobrý den, mám již mnoho let remosku GRAND typ R02 - 650W, 220V. Jsem s ní naprosto spokojená a docela často ji používám. Za ta léta používání však již došlo k poškození pečící mísy. Jaký současný typ pečící mísy by bylo možné použít? A existuje pro tento typ i pečící mísa nízká? Děkuji za Vaši odpověď. Ivana Pantáková

Re: Dotaz na pečící mísu

Team Remoska
10.02.2015
to [Ivana Pantáková] Dobrý den, k Vašemu modelu el. pečící mísy Remoska® typ R02 můžete na našem e-shopu dokoupit jak mísu hlubokou (M13 hluboká GRAND Teflon®), tak i mísu nízkou (M14 nízká GRAND Teflon®). Cena každé mísy je 855,- Kč včetně poštovného. Mísy lze objednat i v provedení hliník, bez povrchové úpravy Teflon®. Jsou to mísy M11 hluboká GRAND hliník a mísa M12 nízká GRAND hliník. Cena každé mísy je 595,- Kč včetně poštovného.

Náhradní rukojeť s žehličkovou zástrčkou

Zdeněk Stoje
05.02.2015
Zdravím Vás a mám prosbu zda by jste mi nemohly poslat "RUKOJEŤ s žehličkovou zástrčkou." Máme starý typ REMOSKY se skleněným víkem a rukojetí s vyvedeným kabelem. Tento kabel nám vadí při obsluze "Víka REMOSKY" je pro nás nepraktický. Rádi bychom nyní při výměně topného tělesa provedly i výměnu rukojeti. Dále by jsme objednaly 1 ks střední a 1 ks hluboké mísy z Teflonovým povrchem. REMOSKU máme již 60 let a jsme s ní nadmíru spokojeni. Proč máme dvě? Máme dvě domácnosti, neb jezdíme na zahradu a převážíme jen mísy z pokrmy. Je to perfektní pomocník v domácnosti, na který nedáme dopustit a hlavně je úsporný a nahradí i pečící troubu. Zd. Stoje

Re: Náhradní rukojeť s žehličkovou zástrčkou

Team Remoska
10.02.2015
to [Zdeněk Stoje] Dobrý den, je nám líto, ale náhradní držadla k těmto starým modelům již nemáme skladem, proto Vám je nemůžeme zaslat. Pokud jde o objednávku na náhradní mísy, napište ji prosím na info@remoska a brzy se Vám ozveme zpět.

Remoska grand-TYPII S OPMP Č BROD

ŠAFRÁNKOVÁ
03.02.2015
Po velmi dobré zkušenosti se mi rozbila -přestala hřát remoska hliníková starý typ velká ,je možná u vás oprava .Moc jsem za ta léta na ni zvyklá péci ,nemohu se rozloučit prosím moc o opravu .Děkuji Šafránková

Re: Remoska grand-TYPII S OPMP Č BROD

Team Remoska
04.02.2015
to [ŠAFRÁNKOVÁ] Dobrý den, zašlete prosím víko Vaší elektrické pečící mísy včetně přívodního kabelu na naši adresu: Remoska s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm.Opravené víko Vám zašleme na dobírku zpět na Vaši adresu Českou poštou.

Podložka

Miroslav Kempny
03.02.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda mohu remosku R21 používat např. na umakartovém stole, nebo musím dát pod podstavec nějakou nehořlavou podložku. Jak velká je asi teplota mezi podložkou a dnem mísy. Děkují

Re: Podložka

Team Remoska
04.02.2015
to [Miroslav Kempny] Dobrý den, elektrickou pečící mísu Remoska® můžete na stojánku umístit i na umakartovou podložku. Remoska® je certifikovaná u EZÚ Praha. Splňuje předepsanou normu tzv. ohřev na podložku sálavým teplem - 65° K.

informace

Yvona Ištoková
02.02.2015
Hezký den, zakoupila jsem si váš výrobek remosku R22 Grand Teflon Clasic,s tímto výrobkem jsem velmi spokojená.Nikde jsem však v návodu nezjistila kolik stupnů celsia je uvnitř remosky při pečení.Velmi by mě to zajímalo.Děkuji za odpověď Yvona Ištoková.

Re: informace

Team Remoska
02.02.2015
to [Yvona Ištoková] Dobrý den, elektrická pečící mísa Remoska® dosahuje uvnitř teplotu 160° až 180° C. Teplota je závislá na množství potravin, které v ní připravujete.

Pečící papír

Martina
01.02.2015
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné bez obav používat v remosce pečící papír? Samozřejmě tak, aby se nedotýkal víka. Děkuji a hezký den.

Re: Pečící papír

Team Remoska
02.02.2015
to [Martina] Dobrý den, pečící papír můžete bez obav v naší elektrické pečící míse Remoska® použít, jak sama píšete - nesmí se však dotýkat spodního kraje pečícího víka.

Nové modely s Teflon® Select

Zdeněk
25.01.2015
Spodní část pečícího víka, u nových modelů, je pouze s povrchem Teflon® Classic. Prosím Vás o Vaší ochotu odpovědět, proč na spodní části víka nebyl použit nový odolnější povrch Teflon® Select, který je nanesen na horní nerezovou část víka a na vnitřní i vnější povrch hliníkové pečící nádoby. Poznámka: Informace, o předmětné povrchové úpravě nových modelů Remosek, jsem získal z Vašeho webu. Děkuji Vám za odpověď.

Re: Nové modely s Teflon® Select

Team Remoska
26.01.2015
to [Zdeněk] Dobrý den, spodní víko elektrické pečící mísy nového modelu Remoska® Teflon® Select nepřichází do styku s potravinami a není tak namáháno např. při míchání, proto je ošetřeno povrchovou úpravou Teflon® Classic.

Remoska Grand R 1202 Teflon®, 4 litry

Dáša
24.01.2015
Dobrý den, prosím o radu, jestli je možné sehnat nebo vyrobit pečící víko k remosce typu Remoska Grand R 1202 Teflon®, 4 litry - při stěhování se víko rozbilo , a nemám z něj vůbec nic. Z celého kompletu mi zůstala pouze 4l mísa a stojan na mísu . Vím, není to moderní typ, ale přesto prosím o odpověď , popř. cenovou relaci. Děkuji a přeji hezký den. Šrámková

Re: Remoska Grand R 1202 Teflon®, 4 litry

Team Remoska
26.01.2015
to [Dáša] Dobrý den, kompletní víko k elektrické pečící míse R1202 Remoska® GRAND Teflon® již bohužel nemáme na skladu. Máme pouze některé náhradní díly, výrobu tohoto typu jsme ukončili v roce 2013. Můžeme Vám nabídnout slevu při zakoupení našeho nového modelu. Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@remoska.cz.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách