Poradna

O Společnosti

Společnost Remoska s.r.o. je výrobcem elektrické pečicí mísy zn. Remoska®.

 

 

Logo Remoska
 

 

Vyrobeno více jak 3 000 000 ks

Můžete ji najít na celém světě, na všech kontinentech a na všech místech (i pod Mont Everestem).

Jak to začalo


  • 1957 začala v Kostelci nad Černými lesy sériová výroba elektrické pečicí nádoby, která je ze shora ohřívána topnou spirálou ve víku.

  • 1964 registrace ochranné známky Remoska®. Název byl odvozen od názvu státního podniku REMOS (R-radio, E-elektro, M-motory, O-opravy S-spotřebičů).
  •  

  • 1994 byla založena společnost se stejnojmenným názvem Remoska s.r.o., aby pokračovala ve výrobě tradičního českého výrobku. Výroba byla přesunuta z Kostelce na d Černými lesy do Frenštátu pod  Radhoštěm.
  •  

  • 2001 úspěch ve Velké Británii. Zásluhou Lady Mileny Grenfell Baines a Michele Kerhsaw se objevuje na trhu ve Velké Británii.


 

Logo Remoska

 

Logo RemoskaV témže roce je Remoska® oceněna cenou prestižního časopisu „Good Housekeeping“, který hodnotí nové výrobky na anglickém trhu.

První objednávka (1 500 ks/rok) se prodala během 1. týdne Celkem se prodalo 17 000 ks. Do současnosti se prodalo ve Velké Británii více jak 175 000 ks.

Na základě úspěchu ve Velké Británii se objevuje zájem o výrobek i v dalších zemích světa ( v Kanadě, USA i v Austrálii, JAR, Německo).

2013 se novými majiteli společnosti Remoska s.r.o. stali Zdenek Sartoris a Ing. Ivo Svoboda, který spolupracoval s firmou od roku 1999.

Již na podzim roku 2013 byl na český trh uveden nový model v novém designu a ještě nižší spotřebou.

2014 byl nový model opět úspěšně uveden také na trh ve Velké Británii (Lakeland.co.uk).
V roce 2014 byla uvedena do provozu nová linka pro povrchovou úpravu nepřilnavým materiálem Teflon®.
Nabídka byla rozšířena o barevné modely s povrchovou úpravou Teflon® Select v barevném provedení Champagne Gold, Lavender Blue, Hot Chilli.Společnost Remoska s.r.o. každoročně podporuje kulturní akce pořádané nejen ve Frenštátě pod Radhoštěm, ale i např. sportovce (volejbal, stolní tenis, skoky na lyžích, tenis, lyžování), zájmové spolky (hasiči, rybáři, ), zdravotně postižené, ohrožené děti (Fond ohrožených dětí), školy apod.


 

Logo Remoska


Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách