Poradna

Remoska®


Remoska® slouží pro snadnou, velmi chutnou, zdravou a úspornou tepelnou úpravu potravin kdekoliv!


Jak funguje


Teplo je z víka, kde je umístěno topné těleso, přenášeno stěnami mísy až na dno mísy a potravina je tedy ohřívána ze všech stran. Uvnitř mísy je optimální teplota pro pečení potravin 160 - 180° C.
Přebytečná pára, vznikající při pečení, je odváděna přes ventily ve víku. Upravované potraviny se tedy nevysušují, zůstávají měkké a zachovávající si svou vůni. (Kuře je dobře propečené i u kosti a má křupavou kůžičku).

Co umí


Umí nejen péci, ale i dusit, smažit, zapékat, ohřívat i rozmrazovat. Slouží pro přípravu VŠECH druhů potravin. Připravíte v ní všechny druhy masa. Stačí jen zapnout!

Co vše můžete připravit


Připravíte velmi chutná jídla odpovídající zdravé výživě i dietě (příprava bez tuku). Ztráty biologických parametrů (vitamínů a živin) jsou minimální!

 

Remosky"

Nízká spotřeba


Nový model Remoska® ORIGINAL Teflon® má spotřebu jen 400 W!
Ušetříte za spotřebu elektrické energie.
Náklady na 10 min předehřátí el. trouby jsou stejné jako 1 hod. provozu Remosky.
 
 
Pečení kuřete (1 hod 15 min) Spotřeba v kWh
El. trouba (2 000 W) 1,1 kWh
Remoska® ORIGINAL 0,5 kWh

 

Co nahradí


Nahradí nejen el. trouby, ale i pánev, mikrovlnou troubu, toustovač, sendvičovač, domácí pekárnu, rýžovar, fritovací hrnec, parní hrnec … 

Kde uvaříte


Doma, na chatě, chalupě, ubytovně, studentských kolejích, ale i v kempech, karavanech a lodích. Během dovolené připravíte rychle a snadno svá oblíbená jídla a přílohy tak jako doma.
 

Uvaříte i v automobilu

Remosku lze použít k přípravě teplých, kvalitních a chutných jídel při použití měniče 12V nebo 24V/220V i v osobních a nákladních automobilech během odpočinku na parkovištích.


 

Remoska® je nejmenší mobilní trouba.

 

 

Záruka kvality


Elektrická pečicí mísa zn. REMOSKA® je vyráběna s nepřilanou povrchovou úpravu Teflon® Classic a Teflon® Select od firmy DuPont, která je největším světovým výrobcem nepřilnavých povrchů známé pod značkou Teflon®. 
Všechny díly jsou vyráběné v České republice.

 

Elektrická pečicí mísa REMOSKA® se skládá ze tří částí: 

 
  • 1) Víka, ve kterém je umístěno topné těleso. Horní část víka je vyrobena z nerezového plechu se zrcadlovou vrstvou nebo s povrchovou úpravou Teflon® Select. Přebytečná pára, vznikající při pečení, je odváděna přes ventily ve víku. Dolní část víka je potažena nepřilnavým materiálem Teflon® Classic. Teplo z víka je přenášeno stěnami mísy na dno mísy. Víko je navrženo tak, aby mohlo být položeno na pracovní plochu s topnou částí směrem vzhůru. Přívodní kabel je připojen pevně k držadlu. Na držadle je umístěn hlavní vypínač.
  • 2) Mísy, která je vyrobena z hliníku s nepřilnavou povrchovou úpravou Teflon® Classic nebo Teflon® Select. Mísa je opatřena dvěma plastovými držadly.
  • 3) Stojánku, který je, stejně jako držadlo s vypínačem a opěrka, vyroben z termoplastu (plast odolný vysokým teplotám).
 
 

Široká nabídka


  • 2 velikosti  R21 Remoska® ORIGINAL 2 litry (2 a více porcí) a R22 Remoska® GRAND 4 litry (4 a více porcí)
  • barevné provedení Sparkling Black, Champagne Gold 
  • varianta s okénkem a bez okénka v pečícím víku Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách